اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohraz نمایش پست ها
    میدونم که این روزها سرتون خیلی شلوغه ولی یه بار برای همیشه یک آموزش خیلی خیلی جامع بزارین که دیگه اینقدر سوالای تکراری پرسیده نشه. آموزشها عموما آموزشهای کلی جیلبریک هست و جزئیات ندارن.

من چندتا سوال هم دارم :

1- آیا واسه آپدیت به 5.0.1 آیا باید فریمور اصلی رو داشته باشم یا فریمور کاستوم؟(لینک رو بزارین لطفا)
    2- آیا ارزش داره از 4.3.3 آپدیت کنم؟
    3- آیا مصرف باطری و میزان استفاده از رم بهتر شده یا نه؟
    4- اگه بخوام آپدیت کنم لازمه بازهم shsh بگیرم بعد از آپدیت میشه به ورژن پایین تر رفت؟ (وقتی به 4.3.3 آپدیت کردم shsh گرفته بودم)

با تشکر از همه ....
    در مورد سوال اول اگر انلاکید باید فریمور اصلی رو دانلود کنید

حتما
    بله
    بله در صورت داشنت ش ش
    ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 28-12-2011, 11:35 AM

نظر

آیفون من 3gs لاک هست با اون فریمور که گذاشتین آپدیت کنم؟

نظر

ورزن جدید رداسنو.
        دوستان با این جیلبربک کنید. چندی از مشکلات حل شده. ورزن بتای ۲
        ورزن مک :
        https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

ورزن ویندوز :
        https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1
        (دوستان در ویندوز حتما با گزینه ی run as Administrator اجرا کنن.

Update #2: The b2 version of redsn0w includes the launchctl-related fix by @planetbeing as mentioned by @saurik here and here. As usual, you can just re-run redsn0w in jailbreak mode over your existing 5.0.1 jailbreak (even a PwnageTool one), making sure to de-select “Install Cydia” if you do. Always be sure to do a controlled “slide to power off” shutdown of your device before running redsn0w.
        Here are the redsn0w download links:

نظر

RedSn0w 0.9.10b2 منتشر شده

لینک دانلود برای کسایی که با لینک بالا مشکل دارند :

دانلود برای ویندوز :

دانلود برای مک :

نظر

من3gs lock new boot rom دارم هرچی با redsn0w .0.9.10b2 می زنم اکتیو نمیشه. چکار کنم ؟

نظر

باید اول تیکه ipad base band ro bezanid خودش هم اکتیو میکنه
              دوستان تو ورژن جدید چه تغییراتی صورت گرفته ؟
              اگه دوباره جیل کنیم با این برنامه هایی که از سیدیا گرفتیم پاک میشه ؟

نظر

دوستان یه سوال...
                اگه گوشی بیس باند 6.15.00 باشه باید با فریمور کاستوم بهش معرفی کنم؟؟؟
                بعدشم همونطور که میدونید با این بیس باند گوشی رو حالت dfu میمونه و از اون حالت خارج نمیشه ایا با این جیلبرک بالا میاد و اکتیو میشه؟؟؟؟؟

نظر

شما از دوباره رستور کن با فریم ور اصلی بعد با redsnow تیکه update base band رو فقط بزن .
                  اکتیو میشه .
                  بعد اگه سیدیا نود دوباره جیل کن با تیکه سیدیا .

نظر

توضيحات

سلام عزيزان

من هيچ يك از مشكلات قبلي كه ذكر شد تو جيل نداشتم همه چيز اوكي بود و راحت با رداسنو بي 2 هم كه جديد اومده جيل كردم و خيلي راحت بود، تو سايدا هم خيلي راحت سورس اد كردم و برنامه نصب كردم.
                    فقط بزگترين مشكلي كه از ديروز برام پيش اومده اينكه كه گوشيم يهو خاموش ميشه م هي كرش ميكنه (يعني خاموش روشن ميشه) ديونم كرده تا حالا 6 بار ريستور و جيل كردم، تا قبل از اين من 5.0.1 تتر بودم خيلي خوب بود هيچ مشكلي هم نداشتم الان دارم كلافه ميشم اگي كسي مي تونه كمك كنه.
                    در ضمن هر بار كه گوشي خاموش ميشه و دوباره با هزاربدبختي روشن ميشه ميگه وصل كن به آيتيونز تا اكتيو كنم گوشي رو ؟
                    3 جي اس آنلاك فكتوريه گوشيم.
                    ویرایش توسط HamidGh : https://i-phone.ir/forums/member/1587-hamidgh در ساعت 29-12-2011, 10:52 AM

نظر

توضيحات

اين پست آپديت شد

نوشته اصلی توسط dream2013 نمایش پست ها
                      redsnow 0.9.10b1 اشکال از اینه

با بتا 2 دوباره جیلبریک کردم درست شد.
                      تو سایت خودش گفته :
                      حتما باید با اسلاید گوشیو خاموش کنید.
                      نصب سایدیارم باید تیکشو بردارید
                      سلام عزيزان
                      اين نكته كه دوست خوبم اشاره كرده خيلي خيلي مهمه
                      اول اينكه ديگه با بتا 1 نزنيد با بتا 2 جيل كنيد
                      دوم اينكه قبل از زدن گوشي به رداسنو گوشي رو خاموش كنيد (با پاور و سايد)
                      سوم اينكه تيك سايديا رو بردارد.
                      خيلي به نكات زير دقت فرمائيد تا به مشكل برنخوريد.

Update #2: The b2 version of redsn0w includes the launchctl-related fix by @planetbeing as mentioned by @saurik here and here. As usual, you can just re-run redsn0w in jailbreak mode over your existing 5.0.1 jailbreak (even a PwnageTool one), making sure to de-select “Install Cydia” if you do. Always be sure to do a controlled “slide to power off” shutdown of your device before running redsn0w.

منبع
                      ویرایش توسط HamidGh : https://i-phone.ir/forums/member/1587-hamidgh در ساعت 29-12-2011, 11:44 AM

نظر

توضيحات

رداسنو بتا 3
                        سلام عزيزان
                        اين نكته خيلي خيلي مهمه
                        اول اينكه ديگه با بتا 1 و بتا 2 ديگه نزنيد با بتا 3 جيل كنيد
                        دوم اينكه قبل از زدن گوشي به رداسنو گوشي رو خاموش كنيد (با پاور و سايد)
                        سوم اينكه تيك سايديا رو بردارد.
                        خيلي به نكات زير دقت فرمائيد تا به مشكل برنخوريد.

Update #3: The b3 version of redsn0w fixes a problem where re-running redsn0w over an existing jailbreak would cause MobileSubstrate-based apps to stop running until MS was installed again. Now you can re-run the redsn0w jailbreak step without worrying about that (but still remember to de-select the “Install Cydia” option if it’s already installed).

منبع

لينك
                        مك
                        ويندوز

موفق باشيد.

نظر

آیفون 3gs لاک با بیس باند 6.15 جیلبریک آنتدر میشه بدون مشکل با این روش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

salam. goshie man 3gs hastes, ios5 ke ba redsnow jailberak shode va theter hastesh, alan mikham az khode genrale gooshi too ghesmate softwar update ios5.01 o nasb kona, moshkeli pish nemiad az nazaretoon?

نظر

دوستان لطفا طرز جیل برک کردن گوشی های لاک رو بگید که بیس باندمون آپدیت نشه،بتونیم با اولترا اسنو آنلاک کنیم.لطفا!!!!

نظر

منم مشکل شما رو داشتم چند تا کار کردم درست شد
                                1-من هر کاری کردم با ویندوز7 جیل نشد.با اکس پی جیل کنید
                                2-قبل از جیل حتما دستگاه رو ریست کنید
                                3-وقتی آیفون رو وصل کردید redsn0w.b3 رو باز نکنید.اول خاموش کنید بعد از extra ، برید select ipsw رو بزنید فایلتون رو انتخاب کنید بعد جیل رو بزنید هنوز گوشی خاموش باشه اون موقع باید تیک سیدیا رو بزنید بعدش برید به dfu (خودش میگه) و بعدش راحت جیل میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X