اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرسی. بعد اگر مجبور شدم جیلبرک کنم با redsnow b3 جیل کنم؟ بعد باید تیک بیس باند آیپد رو بزنم تا اکتیو کنه؟

نظر

• برای اکتیو شدن بعد از ریستور تنها کافیست که با کابل وصل کنید و ایتونز رو باز کنید و مراحل اکتیو رو برید جلو خودش اکتیوش کنه همین اصلا نیازی به جیلبریک کردن برای اکتیو کردن یک گوشی انلاک نیست.برای جیلبریک خم تنها تیک install cydia رو بذارید باشه.

اما اگر لاکید نباید با فریمور ارجینال ریستور میکردید و در حال حاضر کار از کار گذشته!
      با همین فریمور ریستور کنید و جیلبریک کنید(تنها تیک install cydia رو بذارید باشه) تا اکتیو بشه
      بهتر هستش که با ورژن زیر جیلبریک کنید :
      http://www.i-phone.ir/forums/thread59060.html

نظر

• خدا کنه این سری دیگه درست بشه ! به خدا دیگه امکــــــان نداره دست به آیفونم بزنم اگه این سری درست شد!!!

نظر

• بازهم گفت compatable نیست
          ببینین من فایل رو extract میکنم پسوند اون فایل 600 mb رو IPSW میکنم دسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط babakkhoda2 نمایش پست ها
            بازهم گفت compatable نیست
            ببینین من فایل رو extract میکنم پسوند اون فایل 600 mb رو IPSW میکنم دسته؟
            خوب شما به جای این که extract کنید پسوند فایل رو باید تغییر بدبد
            پسوندش رو از rar یا zip به ispw تغیر بدید
            سرعت دانلود شما چنده؟(با عرض پوذش)

نظر

• اختیار دارید من با 4 mb دانلود میکنم ایران نیستم البته!

نظر

• آقا جیلبرک کردم حتی بک آپم رو هم برگردوند ولی باز آنتن ندارم!

نظر

• حتی الان تیک بیس باند آیپد رو هم زدم بازم نشد! تروخدا بگین چیکارش کنم؟؟

نظر

• یکی جواب بده تروخدا!

نظر

• حل شد ! با خود سایدیا آنلاکش کردم....اول repo666 بعدم ultrasnow

نظر

• با سلام، 3GS ,lock ,3.1.2 که با blackra1n بصورت تترد جیلبرک شده دارم والان میخوام با فایل کاستوم که ساختم برم 5.0.1 ولی تو حالت ریکاوری مانده و بیرون نمی آید ودوستان گفتن که باید در حالت dfu ریستور شود، الان اگه در حالت ریکاوری ، ریستور کنم چه مشکلی پیش می آید؟!
                        آیا نمیشه با فریمور اصلی5.0.1 ریستور وآنلاک کنم؟ مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط sportlovly نمایش پست ها
                          با سلام، 3GS ,lock ,3.1.2 که با blackra1n بصورت تترد جیلبرک شده دارم والان میخوام با فایل کاستوم که ساختم برم 5.0.1 ولی تو حالت ریکاوری مانده و بیرون نمی آید ودوستان گفتن که باید در حالت dfu ریستور شود، الان اگه در حالت ریکاوری ، ریستور کنم چه مشکلی پیش می آید؟!
                          آیا نمیشه با فریمور اصلی5.0.1 ریستور وآنلاک کنم؟ مرسی
                          شما اگر با كاستوم ميخواهيد رستور كنيد بايد گوشيتون رو با برنامه ireb*به dfu*ببريد
                          چون بغير از اين روش آيتونز error ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                            شما اگر با كاستوم ميخواهيد رستور كنيد بايد گوشيتون رو با برنامه ireb*به dfu*ببريد
                            چون بغير از اين روش آيتونز error ميده
                            با سپاس ،ولی ireb هم کار نمی کند.الان با فریمور اصلی ریستور کنم ، برای آنلاک به مشکل بر می خورم؟

نظر

• صرفا جهت اطلاع دوستان و طبق تجربه شخصی خودم باید بگم که اگه مشکل اکتیو کردن دارید و گوشیتون لاک هست فقط کافیه توی redsnow تیک ipad baseband رو بزنید و فقط همین تیک رو بزنید و یه 10 مگابایتی دانلود میکنه و بعد فلش میکنه و بعد از فلش کردن اکتیو میکنه .
                              و بعد اگه خواستید سیدیا رو هم نصب کنید دوباره تیک سیدیا رو بزنید و جیل کنید .
                              ضمنا من با snowbreez 2.9.1 هم جیل کردم و خوبیش اینه که خودش اکتیو میکنه و بیس باند هم حفظ میشه و مشکلات redsnow رو واسه اکتیو نداره ولی متاسفانه به علت استفاده از corona برای آنتتر کردن مشکل بوت شدن داره یعنی باره اول که خاموش روشن کنید گوشی بوت نمیشه و باید کلید home و sleep رو نگه دارید تا آرم سیب بیاد و بعد گوشی بالا میاد .

نظر

• نوشته اصلی توسط starboy نمایش پست ها
                                صرفا جهت اطلاع دوستان و طبق تجربه شخصی خودم باید بگم که اگه مشکل اکتیو کردن دارید و گوشیتون لاک هست فقط کافیه توی redsnow تیک ipad baseband رو بزنید و فقط همین تیک رو بزنید و یه 10 مگابایتی دانلود میکنه و بعد فلش میکنه و بعد از فلش کردن اکتیو میکنه .
                                و بعد اگه خواستید سیدیا رو هم نصب کنید دوباره تیک سیدیا رو بزنید و جیل کنید .
                                ضمنا من با snowbreez 2.9.1 هم جیل کردم و خوبیش اینه که خودش اکتیو میکنه و بیس باند هم حفظ میشه و مشکلات redsnow رو واسه اکتیو نداره ولی متاسفانه به علت استفاده از corona برای آنتتر کردن مشکل بوت شدن داره یعنی باره اول که خاموش روشن کنید گوشی بوت نمیشه و باید کلید home و sleep رو نگه دارید تا آرم سیب بیاد و بعد گوشی بالا میاد .
                                برای اکتیو شدن باید همه منوهای اسنو بریز را تنظیم کرد! تو آموزش ها نبود ،مرسی
                                ویرایش توسط sportlovly : https://i-phone.ir/forums/member/691-sportlovly در ساعت 10-02-2012, 05:30 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X