اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست خوبم اره هم از همین جا گرفتم هم از طریق خود ایتیونز که اخرین ورژن 10.5 هست دانلود کردم در اخر دانلود ش وقتی خواست انجام بده نوشت ایز نات کاپاتیبل وضمنا از طریق گرفتن ریستور+شیفت فایل دانلود شده از اینجا را که اصلا نشون نمی ده وفایل دیگری که آیکونش به صورت مکعب هست را هم نشون میده که میتونم انتخاب کنم ولی آن را هم بعد چند لحظه همون پیغام قبلی را میده (عکس ار پیغام گرفتم ولی نمیدونم چطوری باید داخل اینجا قرار بدم )

نظر

اقايون كسي نميتونه پاسخ بده يعني هيچكسي تاحالا به اين مسئله برخورد نكرده؟ آقايون .اساتيد .مديران بابا پدرم دراومد اخه بايد چيكاركنم اصلا بهيج وجه گوشيم نه ريست ميشه . نه ريستور ميشه ونه اپديت . سه روز تمام انجمن گشتم تمام نوشته ها هركدوم چندبارمروركردم هيچي دسگيرم نشد. اين گوشي سيمي دگمه اي ويا راهي نداره كه بشه يه ورژن ديكه روش نصب كرد ويا لااقل از جيلبريك خارجش كرد بابا يكم فكركنيد ببيند چي شده ويا شما آقاي مدير محترم بفرمائيدكسي نمي دونه من يه فكر ديگه بكنم بابا من تو واشنگتن دسى هستم راحت ميتونم برم اپل استور كارم راه بيفته چندي پيش دگمه هوم ايفون ٤ من بعضي اوقات عمل نميكرد تا رفتم اپل استور فورا باوجود گذشت ١١ ماه گرفتن ويدونه نواش را بمن دادن من صبركردم ببينم از شما اساتيد كسى ميتونه مشكل مرا حل كنه يا نه بالاخره يك كاري ميكنم شما لااقل بگيد كه بلد نيستيد ويا لااقل تا حالا به چنين مشكلي برنخورديد كه من بدونم خواهشا منو توزمين وهوا نزاريد لااقل جواب بديد . متشكرم از همه تون

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
        اقايون كسي نميتونه پاسخ بده يعني هيچكسي تاحالا به اين مسئله برخورد نكرده؟ آقايون .اساتيد .مديران بابا پدرم دراومد اخه بايد چيكاركنم اصلا بهيج وجه گوشيم نه ريست ميشه . نه ريستور ميشه ونه اپديت . سه روز تمام انجمن گشتم تمام نوشته ها هركدوم چندبارمروركردم هيچي دسگيرم نشد. اين گوشي سيمي دگمه اي ويا راهي نداره كه بشه يه ورژن ديكه روش نصب كرد ويا لااقل از جيلبريك خارجش كرد بابا يكم فكركنيد ببيند چي شده ويا شما آقاي مدير محترم بفرمائيدكسي نمي دونه من يه فكر ديگه بكنم بابا من تو واشنگتن دسى هستم راحت ميتونم برم اپل استور كارم راه بيفته چندي پيش دگمه هوم ايفون ٤ من بعضي اوقات عمل نميكرد تا رفتم اپل استور فورا باوجود گذشت ١١ ماه گرفتن ويدونه نواش را بمن دادن من صبركردم ببينم از شما اساتيد كسى ميتونه مشكل مرا حل كنه يا نه بالاخره يك كاري ميكنم شما لااقل بگيد كه بلد نيستيد ويا لااقل تا حالا به چنين مشكلي برنخورديد كه من بدونم خواهشا منو توزمين وهوا نزاريد لااقل جواب بديد . متشكرم از همه تون
        شما فرم ۵.۰.۱ رو برای ایفون 3gsدانلود کنید
        دقت کنید که فرمتش ipsw باشه
        بعد طبق اموزش ها سایت ری استور کنید
        و طبق اموزش جیلبریک کنید

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

دوستان عزیز کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟
          وقتی میخوام جیل کنم برنامه ارور میده میاد بیرون

خواهشا،بالا غیرتا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
            آقایون سلام خواهش میکنم جواب منو هم بدین بخدا گناه داره شما که اینقدر زحمت میکشید منو ناامید کنید .واما سئوال من :دوستان من 3gs انلاک فاکتوری دارم فریم ورم هم 4.3.3 هست وجلبریک هم هست .میخوام برم 5.0.1 هرکاری که بگید کردم بعد کلی دانلود کردن مینویسه compatible نیست .حالا میگید چیکار کنم تو ریکاوری خواستم ریستورکنم نشد .خواستم اپدیت کنم نشد تو دی اف هم ریستور واپدیت نشد سراخر گفتم از داخل خود گوشی ریست کامل برگشت به ریست کارخانه کنم. کردم ولی چند لحظه خواست ریست بشه یعنی علامت سیب وخط پائینش هم اومد تاخواست خطه پر بشه دوباره رفت تو حالت چرخش دایره . تا 3 ساعت هم صبر کردم نشد که نشد .دستگاهم هم هنوز سورومور کنده درحالت کارکرد کامل اماده خدمت هست یعنی بعد از اینهمه کارها نه ریست شد ونه جیلبریکش پاک شد ونه هیچیک از برنامه هاش پاک شده حالا هم نمی دونم با این وقت کم که واسه جیلبریک 5.0.1 مونده چیکار کنم شماروبخدا هرکاری .هر راهنمائی که میتونید به من نیاز مند بکنید .خدا خیرتان بدهد .یه راهنمائی درست وحسابی ها .ضمنا من ازمشتریان قدیمی شما هستم وتا حالا بیش از 20 بار ریستور وجیلبریک کردم (البته با راهنمائی شما اساتید عزیز).هم pad23g,wifi دارم که فعلا جیلبریک نمیشه وهم iphone 4 معمولی at&t انلاک که پریروز جیلبریک تتر کردم ودیروز هم ان تتر ومشکلی هم نداشتم فقط این دفعه خیاط تو کوزه افتاده وکاری نمیتونم بکنم .وبا اجازه شما من یک سالی که تو امریکا هستم. الان هم ساعت 1 بعد ظهره .مخلص همه تان منتظر راهنمائی درست شما عزیزان .
            سلام از خود انجمن ٥.٠.١ رو براي 3gs دانلود كن بعد برنامه ifaith رو هم نصب كن رو ويندوزت بعد از باز شدن
            Ifaith گزينه بالا سمت راست رو بزن بعد طبق اموزش گوشي رو به dfu ببر بذار كار برنامه تموم شه بعد دوباره گوشي رو به ايتونز وصل كن اخرين نسخه ايتونز رو بگير بعد شيفت رو بگير رو ريستور كليك كن فايلي كه از انجمن دانلود كردي رو انتخاب كن و بذار ريستور شه

نظر

نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
              دوستان عزیز کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟
              وقتی میخوام جیل کنم برنامه ارور میده میاد بیرون

خواهشا،بالا غیرتا کمک کنید
              برنامه رو با red snow كليك راست كن و بعد run رو بزن بعد گوشي رو كامل خاموش كن بعد از رد اسنو رو نكست كن بعد زماني كه رد اسنو شماره معكوس مياره ١٠ ثانيه هوم و پاور رو باهم بگير و بعد ١٥ تا ٢٠ ثانيه فقط هوم و بذار برنامه كارش رو كنه و و مرحله بعد تيك اينيستال سايديا رو برن اگه بازم ارور داد تو صفحه اول رد اسنو به جاي جيلبرك پايينيش رو بزن و فايل فريمور خودت رو انتخاب كن اگه بازم نشد اول با redsnowb1 جيلبرك كن
              و بعد با بتا٣ و يه چيزه ديگه درصورت امكان از چيز پي ان استفاده كن
              ویرایش توسط sina keramati : https://i-phone.ir/forums/member/57442-sina-keramati در ساعت 01-01-2012, 03:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
                برنامه رو با red snow كليك راست كن و بعد run رو بزن بعد گوشي رو كامل خاموش كن بعد از رد اسنو رو نكست كن بعد زماني كه رد اسنو شماره معكوس مياره ١٠ ثانيه هوم و پاور رو باهم بگير و بعد ١٥ تا ٢٠ ثانيه فقط هوم و بذار برنامه كارش رو كنه و و مرحله بعد تيك اينيستال سايديا رو برن اگه بازم ارور داد تو صفحه اول رد اسنو به جاي جيلبرك پايينيش رو بزن و فايل فريمور خودت رو انتخاب كن اگه بازم نشد اول با redsnowb1 جيلبرك كن
                و بعد با بتا٣ و يه چيزه ديگه درصورت امكان از چيز پي ان استفاده كن
                دوست عزیز

وقتی میخوام run کنم از من پسورد میخواد و من نمیدونم باید چی بزنم.میشه کمک کنید؟؟

نظر

کسانی که مشکل دارن :

دوستان من گوشی انلاک بود و کاستوم به 5.0.1 اپدیت کردم و بیس باند رو هم تغییر ندادم.(قابل توجه لاک ها)

بعد از اپدیت ، برنامه RedSn0w رو اجرا کردم و بعد از جدود یک ربع رسید به مرحله ای که واسه همه گیر میکنه و روی Waiting For Reboot میمونه.

به این مرحله که رسید گوشی رو به صورت دستی (نگه داشتن همزمان home+power) ریستارت کردم.
                  برنامه RedSn0w رو بستم و دوباره باز کردم.

به extras رفتم و Select IPSW رو زدم (این کار رو به پیشنهاد چند تا از دوستان کردم ، نمیدونم حالا تو راه حل موثر هست یا نه ، ولی شما هم انجام بدید)
                  من با کاتوم ریستور کرده بودم و فایل کاستوم من رو قبول نمیکرد.به جای کاستوم فایل فرم ور اصلی رو بهش معرفی و بعد ok و بعد back رو زدم.

در انتها دوباره اومدم Jailbreack رو زدم و تیک cydia هم زدم.وقتیNext زدم خودش تمامی کارها رو انجام داد و گوشی با نصب سیدیا اومد بالا.

اگر مشکل شما هم اینطوری حل شد خبر بدید که بقیه هم استفاده کنن از این موضوع
                  ویرایش توسط hamed_a : https://i-phone.ir/forums/member/64977-hamed_a در ساعت 01-01-2012, 06:23 PM

نظر

قربونت ،فرم 5.0.1 را ٣ بار دانلودكردم
                    ايتونز را مجددا اخرين ورژن رااز خود اپل دانلود كردم
                    كامپيوتررا خاموش وروشن كردم
                    گوشي را چند بار باحالت خاموش وسپس دي اف وهمچنيين چندبار باحالت خاموش وسپس ريكاوري وصل كردم
                    ازطريق گرفتن شيفت وريست وانتخاب فرم با فرمت ipsw انجام دادم
                    ازطريق گرفتن شيفت و اپديت وانتخاب فرم ipsw انجام دادم
                    ازطريق خودأيتونز خواستم انجام بدم نشد
                    وبالاخره درتمام موارد پيغام ايزنات كامپتيبل دريافت كردم
                    البته هاست را هم در ويندوز بازكردم چيزخاصي نبود فقط ٢ خد راجع به انتي ويروس بود كه پاك وسپس سيو كردم (البته درحاليكه ايتيونز را قطع كرده بودم)
                    وخلاصه خواستم ازطريق سيتينگ خودگوشي ريست كامل كنم كه پس از اوكي اخطارها،كه انم تا علامت سيب و خط پائينش كه واسه پرشدن نمايان شد قطع شدوحالت چرخش دايره دوباره نمايان شد ٢ ساعت هم صبركردم خبري نشد كه مجبورشدم ازطريق گرفتن پاوروهوم گوشي را روشن كنم ديدم همه چي سرجاشه وفقط تنظيمات سيتينك مثل كيبورد تغييركرده كه انم را هم تنظيم كردم
                    مخلص كلام اين گوشي حسابي تو اين سه روزه تمام وقت منو گرفته تمام صفحات انجمن را ازاول چند بارمروركردم.

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                      شما فرم ۵.۰.۱ رو برای ایفون 3gsدانلود کنید
                      دقت کنید که فرمتش ipsw باشه
                      بعد طبق اموزش ها سایت ری استور کنید
                      و طبق اموزش جیلبریک کنید

Sent from my iPod touch using Tapatalk
                      قربونت ،فرم 5.0.1 را ٣ بار دانلودكردم
                      ايتونز را مجددا اخرين ورژن رااز خود اپل دانلود كردم
                      كامپيوتررا خاموش وروشن كردم
                      گوشي را چند بار باحالت خاموش وسپس دي اف وهمچنيين چندبار باحالت خاموش وسپس ريكاوري وصل كردم
                      ازطريق گرفتن شيفت وريست وانتخاب فرم با فرمت ipsw انجام دادم
                      ازطريق گرفتن شيفت و اپديت وانتخاب فرم ipsw انجام دادم
                      ازطريق خودأيتونز خواستم انجام بدم نشد
                      وبالاخره درتمام موارد پيغام ايزنات كامپتيبل دريافت كردم
                      البته هاست را هم در ويندوز بازكردم چيزخاصي نبود فقط ٢ خد راجع به انتي ويروس بود كه پاك وسپس سيو كردم (البته درحاليكه ايتيونز را قطع كرده بودم)
                      وخلاصه خواستم ازطريق سيتينگ خودگوشي ريست كامل كنم كه پس از اوكي اخطارها،كه انم تا علامت سيب و خط پائينش كه واسه پرشدن نمايان شد قطع شدوحالت چرخش دايره دوباره نمايان شد ٢ ساعت هم صبركردم خبري نشد كه مجبورشدم ازطريق گرفتن پاوروهوم گوشي را روشن كنم ديدم همه چي سرجاشه وفقط تنظيمات سيتينك مثل كيبورد تغييركرده كه انم را هم تنظيم كردم
                      مخلص كلام اين گوشي حسابي تو اين سه روزه تمام وقت منو گرفته تمام صفحات انجمن را ازاول چند بارمروركردم.

نظر

ما که رو 5 هستیم نمیتونیم بدون ریستور با جیلبریک،آنتتر کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
                          دوست عزیز

وقتی میخوام run کنم از من پسورد میخواد و من نمیدونم باید چی بزنم.میشه کمک کنید؟؟
                          دوستان عزیز

من این رمز و از کجا بیارم.خواهشمندم کمک کنید

نظر

واقا تشکر...

نظر

واقعا تشکر...

نظر

سلام
                                من گوشیم لاک هست 3gs چطوری ریستور کنم از 4.2.1 به 5.0.1 ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X