اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
    اساتیدمحترم من آیفون 4 هستم با ورژن 7.0.2.میتونم جیلبریک کنم؟
    بله.با همین آموزشی که در پست اول تاپیک وجود داره جیلبریک کنید.

نظر

• دوستان ورژن ۷.۱ هم قابل جیل هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shn.am نمایش پست ها
        دوستان ورژن ۷.۱ هم قابل جیل هست؟
        سلام ، برای آیفون ۴ و بصورت جیلبریک ناپایدار ، بله !! برای بقیه دیوایس ها هنوز نه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
          من ایفون 5 اس ورژن 7.1 دارم
          به نظرتون بهترین روش برای ریختن برنامه مخصوصا sygic به صورت مجانی چیه؟

نظر

• سلام
            یه سوال
            میخواستم ببینم تا حالا این مشکل واسه کسی دیگه ای پیش اومده؟
            گوشی 4اس رو که میزنم بره واسه جیلبریک همه مراحل طی میشه و بعد از اینکه گوشی ریستارت میشه و میره واسه مرحله آخر توی دقیقه 90 برنامه evasi0n به کلی بسته میشه و هیچ اتفاقی نمیفته و فقط آیکون evasi0n روی گوشی میمونه
            کارهای انجام شده :
            -فرمت کلی گوشی
            -ریست گوشی
            -تست شده با چند ورژن evasi0n حتی 1.0.8
            -تست شده با دو کامپیوتر

نظر

• سلام خدمت بچه های گل
              چند تا سوال ساده دارم میخواستم اگه زحمتی نیست جواب بدید بهم

سوالم اینه ک من یه آیفون 5اس 2ماهی هست خریدم و فروشنده 200 تا برنامه ریخته توش مثل وایبر و sync و بازی و ... خودمم جدیدا چندتا برنامه ریختم روش! وقتی میخوام بک آپ بگیرم میگه اون برنامه هایی که خودت نریختی نمیشه بک آپ گرفت! ایا راههی داره؟
              سوال بعدیم اسنه که الان من بخوام ورژن 7.0.6 آیفونم رو جیل بریک کنم اگه کردم همه برنامه هام و اس ها و فیلم هام میپره؟ آیا میشه جیلبریک کرد و برنامه هام و ... رو برگردوند روش؟
              آیا اگه از جیلبریک ناراضی بودم با بک آپی که با ایتونز گرفتم قبل جیل بریک میشه همه چیز به حالت قبل جیل بریک برگرده؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط aXXo نمایش پست ها
                سلام خدمت بچه های گل
                چند تا سوال ساده دارم میخواستم اگه زحمتی نیست جواب بدید بهم

سوالم اینه ک من یه آیفون 5اس 2ماهی هست خریدم و فروشنده 200 تا برنامه ریخته توش مثل وایبر و sync و بازی و ... خودمم جدیدا چندتا برنامه ریختم روش! وقتی میخوام بک آپ بگیرم میگه اون برنامه هایی که خودت نریختی نمیشه بک آپ گرفت! ایا راههی داره؟
                سوال بعدیم اسنه که الان من بخوام ورژن 7.0.6 آیفونم رو جیل بریک کنم اگه کردم همه برنامه هام و اس ها و فیلم هام میپره؟ آیا میشه جیلبریک کرد و برنامه هام و ... رو برگردوند روش؟
                آیا اگه از جیلبریک ناراضی بودم با بک آپی که با ایتونز گرفتم قبل جیل بریک میشه همه چیز به حالت قبل جیل بریک برگرده؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
                اگه گوشیتو از ورژن 7 به 7.0.6 از طریق خود گوشی و به صورت ota ارتقا دادی نمیتونی جیلبریک کنی و باید حتما یه دور گوشیتو ریستور کنی تا بتونی جیلبریک کنی که البته الان ریستور به 7.0.6 بسته اس!
                در مورد سوال اولت اگه جیلبریک باشی میتونی بکاپ بگیری البته با ایتولز امتحان کن شاید بشه من تا الان نکردم
                جیلبریک باعث حذف هیچ چی نمیشه مگه اینکه جیلبریکت نا تمام و یا ناقص بمونه و مجبور بشی ریستور کنی اونوقت همه چی به فنا میره
                اگه ناراضی بودی یه پکیج تو سورس آی رکس رت هست که گوشیو برمیگردونه به حالت قبل جیلبریک!
                موفق باشی

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

نظر

• بعد از اینکه این مراحل تموم شد چیکار باید بکنیم ؟باید برم تو سیدیا

نظر

• تروخدا جواب بدید؟

نظر

• Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط robab نمایش پست ها
                        تروخدا جواب بدید؟
                        جواب دادیم!

نظر

• کجا جواب دادین؟

نظر

• دوستان ورژن 7.1 برای آیفون 4 جیلبریک میشه؟تترد؟یا آنتترد؟آخه یه سری میگن میشه،یه سر میگن نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
                              دوستان ورژن 7.1 برای آیفون 4 جیلبریک میشه؟تترد؟یا آنتترد؟آخه یه سری میگن میشه،یه سر میگن نمیشه
                              انتترد میشه ولی عرضه عمومی نشده ، چیزیه که من شنیدم

نظر

• بعد جیلبرک برا منم رو چکینگ فور اپدیت گیر میکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X