اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ۷.۱.۱ رو ساپورت میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
      ۷.۱.۱ رو ساپورت میکنه؟
      خیــــــر.

نظر

• سلام
        من با کمک دوستان 5 اس را روی 7.0.4 جیلبریک کردم.
        بعد از جیلبریک چه برنامه هایی را از سیدیا باید نصب کنم؟
        آخه دیدم تو یک تایپیک درباره زمان جیلبریک و فول برنامه کردن آیفون برای مشتری صحبت شده.این فول برنامه ها چی هستش؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
          سلام
          من با کمک دوستان 5 اس را روی 7.0.4 جیلبریک کردم.
          بعد از جیلبریک چه برنامه هایی را از سیدیا باید نصب کنم؟
          آخه دیدم تو یک تایپیک درباره زمان جیلبریک و فول برنامه کردن آیفون برای مشتری صحبت شده.این فول برنامه ها چی هستش؟
          ممنون
          شما الان دیگه با جیلبریک هیچی کم ندارید
          و خوب خیلی از کارها رو میتونید انجام بدید
          منتها این به شما بستگی داره که مثلا به چه چیزهایی احتیاج داری
          به مثال ساده میزنم شما از این به بعد مثلا میتونی برای همه برنامه هات قفل بزاری و یا حتی از اثر انگشتت برای باز کردن قفل استفاده کنی
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• salam man ye iphone5s kharidam version 7.1.1 hast mitonam jailbreackesh konam?

نظر

• نوشته اصلی توسط miliii نمایش پست ها
              salam man ye iphone5s kharidam version 7.1.1 hast mitonam jailbreackesh konam?
              قوانین انجمن و رعایت کرده و پرسش خود را فارسی تایپ کنید.

نظر

• سلام
                واسه من ساپورت نمیکنه چه کار باید بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mo4@mM@D.6911 نمایش پست ها
                  سلام
                  واسه من ساپورت نمیکنه چه کار باید بکنم
                  چه ورژنی و میخواهید جیلبریک کنید؟

نظر

• من جیلبریک کردم ولی تموم که شد پشت سر هم داره ریبوت میشه! چی کارش باید کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mackie نمایش پست ها
                      من جیلبریک کردم ولی تموم که شد پشت سر هم داره ریبوت میشه! چی کارش باید کنم؟
                      ریستور کنید،دوباره اقدام به جیلبریک کنید

نظر

• سلام خسته نباشید من گوشیم رو میخوام جیلبرینک کنم برنامه evesion رو دانلود کردم اما نمیدونم چرا جلبرینک نمیشه... sorry the version of is isoحالا چکار باید بکنم ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط nahal90 نمایش پست ها
                          سلام خسته نباشید من گوشیم رو میخوام جیلبرینک کنم برنامه evesion رو دانلود کردم اما نمیدونم چرا جلبرینک نمیشه... sorry the version of is isoحالا چکار باید بکنم ممنون میشم کمکم کنید
                          این برنامه فقط برای جیلبریک iOS 7.0 تا 7.0.6 کاربرد داره.
                          برای ورژن بالاتر این تاپیک رو مطالعه کنید
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread95847.html

نظر

• اقا من تمام مراحلو میرم
                            اما اون مرحله اخر done رو نمیده و برنامه خودش بسته میشه
                            برنامه cydia هم نصب نمیشه
                            مشکل کجاست
                            ممنون

نظر

• سلام

ایفون 4s روی 7.0.4 با evasion جیلبریک کردم اما حالا بوت لوگوی اپل را نشون میده میپره
                              فریم ویر ورژن 7.1 را دانلود کردم تا ریستور کنم ارور 3194 در ایتونز نشون داده میشه
                              فایل هاست رو هم اوکی کردم باز نشد
                              با یک ایتونز قدیمی زدم ریستور کنه از روی خود ایتونز ورزن 6.13 را برای دانلود میده با یک ایتونز جدید زدم ورژن 8.02 را میده
                              سوال
                              کدوم نسخه الان امکان ریستور شدن داره که ارور ایتونز نگیرم و بعدش هم جیلبریک کنم؟
                              از4 تا نسخه7.0.4 ( فکر کنم باخود گوشی بدون ایتونز از یک نسخه قدیمی اپدیتش کرده بودند به این نسخه)----7.1.2 ---6.1.3 ---8.0.2 کدومش را بیارم؟

سپاس
                              ویرایش توسط L073X : https://i-phone.ir/forums/member/32725-l073x در ساعت 02-10-2014, 11:39 PM دلیل: غلط تایپی

نظر

• نوشته اصلی توسط L073X نمایش پست ها
                                سلام

ایفون 4s روی 7.0.4 با evasion جیلبریک کردم اما حالا بوت لوگوی اپل را نشون میده میپره
                                فریم ویر ورژن 7.1 را دانلود کردم تا ریستور کنم ارور 3194 در ایتونز نشون داده میشه
                                فایل هاست رو هم اوکی کردم باز نشد
                                با یک ایتونز قدیمی زدم ریستور کنه از روی خود ایتونز ورزن 6.13 را برای دانلود میده با یک ایتونز جدید زدم ورژن 8.02 را میده
                                سوال
                                کدوم نسخه الان امکان ریستور شدن داره که ارور ایتونز نگیرم و بعدش هم جیلبریک کنم؟
                                از4 تا نسخه7.0.4 ( فکر کنم باخود گوشی بدون ایتونز از یک نسخه قدیمی اپدیتش کرده بودند به این نسخه)----7.1.2 ---6.1.3 ---8.0.2 کدومش را بیارم؟

سپاس
                                درود
                                شما فقط به آخرین ورژن 8.0.2 می توانید ریستور کنید که این ورژن جیلبریک نمی شود.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X