اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا اگه جیلبریک کنیم
    مشکل داشته باشه باید فقط با ریستور درستش کرد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
      اقا اگه جیلبریک کنیم
      مشکل داشته باشه باید فقط با ریستور درستش کرد؟!
      بله فقط باید رستور کنی...

Sent from my iPhone using Tapatalk 5

نظر

• سلام به همگي دوستان
        من گوشي ايفون ٥ رو به ٧ آپديت كردم و جيلبرك كردم
        خوب بود همه چيز اما جديدا يه مشكلي پيدا كردم
        زمان هايي كه گوشي ٥٠ يا ٣٨ درصد شارژ داره زنگ ميخوره جواب ميدم گوشي خاموش ميشه ميگه شارژ تموم كردي
        به شارژر ميزنم بلافاصله مياد بالا با همون درصد باتري قبل!!
        مشكل از چيه؟ ميشه حلش كرد؟

نظر

• اينجوري كه من خوندم اونايي كه رو ٧.٠.٤ دارنو جيلبريك كردن به مشكل خوردن درسته؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
            سلام به همگي دوستان
            زمان هايي كه گوشي ٥٠ يا ٣٨ درصد شارژ داره زنگ ميخوره جواب ميدم گوشي خاموش ميشه ميگه شارژ تموم كردي
            برنامه ای نصب کردی که مربوط به شارژ آلارم اینا باشه ؟
            اونارو پاک کن

اگه برنامه ای توی سیدیا نصب نکردی ریستور کن!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
            سلام به همگي دوستان
            اونارو پاک کن

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
              اونارو پاک کن

- - - - - - - - - -

اونارو پاک کن

اين شارژ آلارمي كه گفتين رو متوجه نشدم چيه اما جز بايت اس ام اس من چيزي از سيديا نريختم
              ريستور نمي خوام بكنم چون همه برنامه هام پليه و ميپره
              راه حل ديگه اي نيست؟

نظر

• وقتی میخوام گوشیم( 5S ) رو جیلبریک کنم،تو قسمت اول:
                Retieving remote package...
                گیر میکنه و به مرحله بعدی جیل نمیره.چند بار امتحان کردم و مدت زیادی هم منتظر موندم(تا 30 دقیقه)
                ورژن 7.0.4 هستم.از روزی که گوشی رو گرفتم(آک) همین ورژن بود
                از evasi0n 7 - 1.0.5 و 1.0.4 هم استفاده کردم ولی جواب نمیده!لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط bubu_xline نمایش پست ها
                  وقتی میخوام گوشیم( 5S ) رو جیلبریک کنم،تو قسمت اول:
                  Retieving remote package...
                  گیر میکنه و به مرحله بعدی جیل نمیره.چند بار امتحان کردم و مدت زیادی هم منتظر موندم(تا 30 دقیقه)
                  ورژن 7.0.4 هستم.از روزی که گوشی رو گرفتم(آک) همین ورژن بود
                  از evasi0n 7 - 1.0.5 و 1.0.4 هم استفاده کردم ولی جواب نمیده!لطفا راهنمایی کنید
                  شما اگه ممكنه و ميتونيد يكبار ريستور بكنيد شايد مشكلتون حل شه.

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من دو روزی میشه ایفون 5اس خریدی 16 گیگابیت ورژن 7.0.4 می خواستم بدونم الان میتونم با خیال راحت جیلبریک کنم یا خیر یعنی جیلبریک الان واسه ایفون که اومده مشکلی نداره و براحتی کار میکنه بعد میخواستم بدونم از کجا معلوم میشه ایفون من اتوماتیک اپدیت شده یا ورژن کارخانه ای اون هستش اخه وقتی من خریدم همین ورژن بود و تو همین تایپیک اساتید محترم گفتند که اگه اتوماتیک اپدیت کردین باید ورزن 7.0.4 بگیرین دوباره با ایتیونز ریستور کنید ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من دو روزی میشه ایفون 5اس خریدی 16 گیگابیت ورژن 7.0.4 می خواستم بدونم الان میتونم با خیال راحت جیلبریک کنم یا خیر یعنی جیلبریک الان واسه ایفون که اومده مشکلی نداره و براحتی کار میکنه بعد میخواستم بدونم از کجا معلوم میشه ایفون من اتوماتیک اپدیت شده یا ورژن کارخانه ای اون هستش اخه وقتی من خریدم همین ورژن بود و تو همین تایپیک اساتید محترم گفتند که اگه اتوماتیک اپدیت کردین باید ورزن 7.0.4 بگیرین دوباره با ایتیونز ریستور کنید ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان با تشکر
                      تاریخ اکتیوش رو چک کنید . ببینید اگه با تاریخی که شما خریداری کردین مطابقت داره دیگه مشکلی نیست!

نظر

• با تشکر از شما دوست عزیز ولی از کجا باید تاریخ اکتیوش چک کنم من تازه واردم اخه ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن الان اخرین ورژن جیلبریک چنده که من دانلود کنم با تشکر واسه جیلبریک ایا اینترنت پرسرعت میخواد یا خیر اخه من دیال اپ دارم با تشکر

نظر

• یه عدد ایفون 5C دارم که میخوام جیلبریکش کنم اولش که خریدم ورژن ios 7.0.0 بود بعد از طریق software update 'گوشی رو به ورژن 7.0.4 بردم
                          میخواستم بدونم همینجوری میتونم جیلبریک کنم یا نه قبلش باید کار خاصی انجام بدم چون خیلی میترسم واینکه سریال گوشیم از بین نمیره با جیلبریک کردن ؟
                          واینکه اگه جیلبریک کنم بعد ها که اپدیت جدید ios بیاد دیگه نمیتونم به صورت روز اول گوشیم رو در بیارم که باخود گوشی از طریق software update اپدیت کن
                          مدل گوشیمم
                          CDMA/verizon A1532
                          ویرایش توسط hunter2013 : https://i-phone.ir/forums/member/125592-hunter2013 در ساعت 08-02-2014, 01:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hunter2013 نمایش پست ها
                            یه عدد ایفون 5C دارم که میخوام جیلبریکش کنم اولش که خریدم ورژن ios 7.0.0 بود بعد از طریق software update 'گوشی رو به ورژن 7.0.4 بردم
                            میخواستم بدونم همینجوری میتونم جیلبریک کنم یا نه قبلش باید کار خاصی انجام بدم چون خیلی میترسم واینکه سریال گوشیم از بین نمیره با جیلبریک کردن ؟
                            واینکه اگه جیلبریک کنم بعد ها که اپدیت جدید ios بیاد دیگه نمیتونم به صورت روز اول گوشیم رو در بیارم که باخود گوشی از طریق software update اپدیت کن
                            مدل گوشیمم
                            CDMA/verizon A1532
                            اولا برای جیلبریک باید اول فایل 7.0.4 رو بگیری با آیتیونز ریستور کنی
                            دوما ترس نداره
                            سوما اگر آپدیت جدید بیاد و جیلبریک باشی با سافتور آپدیت نمیشه بری و فایل فریمور جدید رو میگیری ریستور میکنی گوشی مثل روز اول میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
                              اولا برای جیلبریک باید اول فایل 7.0.4 رو بگیری با آیتیونز ریستور کنی
                              دوما ترس نداره
                              سوما اگر آپدیت جدید بیاد و جیلبریک باشی با سافتور آپدیت نمیشه بری و فایل فریمور جدید رو میگیری ریستور میکنی گوشی مثل روز اول میشه
                              ممنون برای راهنمایی تون
                              فقط مشکل اینجاست که دو مدل فایل برای ریستور هست و
                              مدل گوشیمم ایفون 5C CDMA/verizon A1532
                              نمیدونم کدوم رو نصب کنم

نظر

• سلام دوستان از کجا میشه تاریخ اکتیو گوشی را نگاه کرد میشه راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X