اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jarf نمایش پست ها
    ممنون میشم سریع جوابمو بدین روی آیفون 4 جواب میده؟
    بله عزیز اگه ios 7.x باشید چواب میده.

نظر

• سلام
      گوشی آیفون ۵s دارم .
      رمز گوشی را حذف کردم و طبق توضیحات برنامه را اجرا و روی دکمه جلبریک کلیک کردم .
      تا مرحله configuration system(2-2) میره و متوقف میشه .
      مشکل از کجاست ؟
      نکنه باید از ف.ی.ل=ت.ر .بشکن استفاده کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط elham.iphone نمایش پست ها
        سلام
        گوشی آیفون ۵s دارم .
        رمز گوشی را حذف کردم و طبق توضیحات برنامه را اجرا و روی دکمه جلبریک کلیک کردم .
        تا مرحله configuration system(2-2) میره و متوقف میشه .
        مشکل از کجاست ؟
        نکنه باید از ف.ی.ل=ت.ر .بشکن استفاده کنم ؟
        نیاز به ف ی ل ت ر ش ک ن نیست ولی میشه بگید چند دقیقه متوقف موند؟چه قدر صبر کردید؟

نظر

• نیم ساعت صبر کردم و کنسل کردم .
          آیکون برنامه تو گوشی افتاد که با برنامه حذفش کردم و دوباره به همین صورت و باز تو همون مرحله گیر میکنه ؟
          چرا ؟
          تو آموزش ها که خیلی سادست ؟

نظر

• فقط یک نکته من قبلا از نرم افزار tangbo برای نصب چند تا برنامه و بازی استفاده کردم ؟
            ارتباطی داره یا نه ؟

نظر

• سلام دوستام من تازه ایفون خریدم میخوام جلبریک کنم . اگه جیلبریک کنم میشه برنامه های کرک شده گرفت ؟ بلوتوث چه جوری میشه فعال کرد ؟ راهنمایی کنید بیزحمت

نظر

• نوشته اصلی توسط minhunter نمایش پست ها
                سلام دوستام من تازه ایفون خریدم میخوام جلبریک کنم . اگه جیلبریک کنم میشه برنامه های کرک شده گرفت ؟ بلوتوث چه جوری میشه فعال کرد ؟ راهنمایی کنید بیزحمت
                سلام دوست عزیز
                مبارکتون باشه
                بله میشه برنامه های کرک شده هم بریزید که پس از انجام دادن فرایند جیلبریک و اتمام ان باید توییک appsync رو از سورس bigboss دانلود کنید بعد میتونید برنامه های کرک شده رو به ایفونتون انتقال بدین و از اون برنامه استفاده کنید
                درضمن برای استفاده از بلوتوث باید توییک airblue sharing رو دانلود کنید که درتاپیک زیر توضیحات داده شده:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread92689.html
                ویرایش توسط slim.shady : https://i-phone.ir/forums/member/134049-slim-shady در ساعت 30-01-2014, 07:42 AM

نظر

• دوستان من جيلبريك كردم ، ولي هر چند دقيقه آنتن گوشيم براي چند ثانيه ميره
                  iphone 4
                  7.0.4
                  jail 1.0.4

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                    دوستان من اصلا تاحالا جیلبریک نکردم و قصدش هم نداشتم چه در گوشی های قبلی چه الان ولی بخاطر مشکلی که داشتم مجبور شدم گوشیمو ریستور کنم کلا و الان تصمیم گرفتم که برای اولین بار جیلبریک روی آیفون تجربه کنم. آی پد همون اول جیلبریک کردم...

واما مشکل در حین عملیات جیلبریک شدن مال من در مرحله Configuring system(2/2) متوقف میشه و اصلا برای بار اول هم ریبوت نمیشه
                    مشکل از چیه به نظرتون ؟

پ ن:

مشکل حل شد!!!!

ممنونم
                    ویرایش توسط mohsentt : https://i-phone.ir/forums/member/127271-mohsentt در ساعت 01-02-2014, 11:17 PM

نظر

• 5s 32gb 7.0.4 Jailbreack complated
                      thnx:X

نظر

• cydia اررور ubale to load میده داستان چیه؟

نظر

• شب دوستان بخیر میشه روش عملیاتی ونصب آن را به صورت دقیق توضیح بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط kts57 نمایش پست ها
                            شب دوستان بخیر میشه روش عملیاتی ونصب آن را به صورت دقیق توضیح بدید
                            پست شماره یک تو صفحه اول کامل توضیح داده

================================================== ===============
                            دوستان apptracker بسته شده؟
                            سایتی مثل apptracker میگید لطفا
                            ویرایش توسط saeid_bahrami : https://i-phone.ir/forums/member/143401-saeid_bahrami در ساعت 02-02-2014, 02:29 AM

نظر

• با سلام ..دوستان من 5 اس دارم میخوام جلبریکش کنم و فقط اخرین ورژن جیل رو نمیدونم کدوم ورژنه لطفا بهم معرفی و قرار بدین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                                با سلام ..دوستان من 5 اس دارم میخوام جلبریکش کنم و فقط اخرین ورژن جیل رو نمیدونم کدوم ورژنه لطفا بهم معرفی و قرار بدین ممنون میشم
                                ورژن 7.0.4 رو دانلود کنید.http://www.i-phone.ir/forums/thread91706.html

نظر

صبر کنید ..
                                X