اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    دوستان من يه سوال ديگه هم داشتم
    دقيقا كاربرد afc2add چيه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
    سلام دوست عزیز !! Afc2 در واقع برای دسترسی به فایل های سیستمی دیوایس های اپل لازمه !! کاربرد دقیقش رو نمیدونم اما مثلا برای ارتباط صحیح برنامه ifile و یا برنامه هایی مثل 25pp اضافه شدن afc2 لازمه !! یه جورایی مثل root در اندروید میمونه !! فکر میکنم ورژن جیلبریک شده afc هستش که در کلیه دیوایس های اپل وجود داره !! دیگه نمیدونم بیشتر از این از قوه درکم خارج هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نسخه مک رو که دانلود می کنم وقتی بازش می کنم این ارور undeftified developr رو می ده

مشکل چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
        نسخه مک رو که دانلود می کنم وقتی بازش می کنم این ارور undeftified developr رو می ده

مشکل چیه ؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread71569.html

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
          دوستان امروز اقدام به جیلبریک آیفون 4s خودم کردم که ios 7.0.4 روش نصبه . متاسفانه در اخرین مرحله جیلبریک بعد از ریستارت دوم دیواس به جای اینکه پیغام Done بیاد از برنامه evasi0n7 میپره بیرون و اپ evasi0n7 هم در آیفون باقی میمونه و سیدیا هم نصب نمیشه . چندین بار هم اقدام به نصب کردم نشد
          نکته ای هم هست اینه من یه سری اپ از طریق نرم افزار Tongbu نصب کرده بودم که برای جیلبریک پاکشون کردم
          اگه میشه دوستان راهنمایی کنن
          با تشکر

نظر

• ببخشید بعد جیلبریک همینطوری میشه اپ کرک شده ریخت نیاز به برنامه دارم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AppleII نمایش پست ها
              با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
              دوستان امروز اقدام به جیلبریک آیفون 4s خودم کردم که ios 7.0.4 روش نصبه . متاسفانه در اخرین مرحله جیلبریک بعد از ریستارت دوم دیواس به جای اینکه پیغام Done بیاد از برنامه evasi0n7 میپره بیرون و اپ evasi0n7 هم در آیفون باقی میمونه و سیدیا هم نصب نمیشه . چندین بار هم اقدام به نصب کردم نشد
              نکته ای هم هست اینه من یه سری اپ از طریق نرم افزار Tongbu نصب کرده بودم که برای جیلبریک پاکشون کردم
              اگه میشه دوستان راهنمایی کنن
              با تشکر

داداش باید ورژن 7.0.4 رو با کامپیوتز ذانلود کنی و با ایتیونر دوباره نصب کنی
              و بعد مراحل رو از اول انجام بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط SeNoR نمایش پست ها
                ببخشید بعد جیلبریک همینطوری میشه اپ کرک شده ریخت نیاز به برنامه دارم ؟
                بعد از جیلبریک در صورت نصب کردن appsync ios7 بله میشه از طریق آیتونز هم اپلیکیشن کرک شده نصب کرد .. کلا راه زیاد داره جای نگرانی نیست !!

نظر

• سلام ورژن ٧.٠٤ ايفون ٥باevasion قصد جيل داشتم همه چيز درست پيشرفت رفت دو بار هم كوشي ريسيت شد ايكون evasion هم اومد ولي evasion رو باز ميكنن صفحه سفيد ميشه حتي ريستور هم كردم درست نشد كسي دليلش رو ميدونه؟!

نظر

• سلام من ٥اس دارم به نظرتون جيل بريك كنم يا نه.وقتي اپ ساين نداره چه جوري برنامه بريزم؟؟

نظر

• دوستان عذر خواهی میکنم . من شنیدم که راه جیل کردن ورژن 7.1 بسته شده . صحت داره ؟‌

نظر

• نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
                        دوستان عذر خواهی میکنم . من شنیدم که راه جیل کردن ورژن 7.1 بسته شده . صحت داره ؟‌
                        متاسفانه تا این لحظه بله روی بتا ۴ بسته شده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

نظر

• دوستان لطفا آخرین نسخه از برنامه رو قرار میدین ؟‌ برنامه Evasion

نظر

• من نزدیک به 10 بار ، با ف**** ، بدون ف*** ، با پی سی ، با مک ، جیل کردم اما آخرش وقتی جیل تموم می شه برنامه می پره بیرون و از سیدیا هم خبری نیست . باید چه کنم ؟؟؟؟

نظر

• بنده جیل کردم
                              ios7.0.4 ایفون 5
                              بدون مشکل و بدون هیچ باگی انجام شد

نظر

• ممنون میشم سریع جوابمو بدین روی آیفون 4 جواب میده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X