اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه دوستان گلم از بابت پست تونم ممنون بچه ها من یک مشکلی دارم من ipod4 tach دارم یک اشتباهی کردم اینکه فریم ورش کردم6.1.3 الانم هرکاریش میکنم نه جلبریک پایدار میشه نه جلبریک ناپایدار و،نه دانگرید میشه اصلا کلا توش موندم چیکارش بکنم اگه دانگرید بشه به ورژن 6.1.2نصب بشه خوبه متونم جلبریکش بکنم اما متاسفانه دانگرید نمیشه اخر هرمرحله که میرم ارورمیده!!لطفا اگه کسی میتونه راهنمای بکنه ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sasha.68 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان گلم از بابت پست تونم ممنون بچه ها من یک مشکلی دارم من ipod4 tach دارم یک اشتباهی کردم اینکه فریم ورش کردم6.1.3 الانم هرکاریش میکنم نه جلبریک پایدار میشه نه جلبریک ناپایدار و،نه دانگرید میشه اصلا کلا توش موندم چیکارش بکنم اگه دانگرید بشه به ورژن 6.1.2نصب بشه خوبه متونم جلبریکش بکنم اما متاسفانه دانگرید نمیشه اخر هرمرحله که میرم ارورمیده!!لطفا اگه کسی میتونه راهنمای بکنه ممنون
      شما با آخرین ورژن redsn0w میتونید جیلبریم تتر بکنید برای دانگرید هم راهی نیومده
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• مرسی من برنامه redsn0w گرفتم بازم جلبریک نشد!!! نمیدونم اخرین ورژنش از کجا گیربیارم میتونید راهنمای بگنید اخرین ورژنش از چه سایتی دانلود بکنم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
          شما با آخرین ورژن redsn0w میتونید جیلبریم تتر بکنید برای دانگرید هم راهی نیومده

سلام, یعنی حتی fw 6.1.3 رو هم میشه جیلبریک کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
            سلام, یعنی حتی fw 6.1.3 رو هم میشه جیلبریک کرد؟
            بسته به دیوایس و پردازندش داره. ۳ جی اس و ۴ و دیوایسای توو این رده بله توو ۶.۱.۳ جیلبریک میشن. البته غالبا به صورت تدر

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              بسته به دیوایس و پردازندش داره. ۳ جی اس و ۴ و دیوایسای توو این رده بله توو ۶.۱.۳ جیلبریک میشن. البته غالبا به صورت تدر
              ممنون, خوب پس Iphone 4s و Ipad 3 به بالا ها جیلبریک نمیشن!

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
                ممنون, خوب پس Iphone 4s و Ipad 3 به بالا ها جیلبریک نمیشن!
                خیر .

نظر

• سلام به همه اساتيد من يه ايفون 5 دارم با ورژن 6.1.3 ميخوام جلبريكش كنم بايد چيكار كنم ممنون ميشم زود جواب بدين

نظر

• نوشته اصلی توسط alighaffari نمایش پست ها
                    سلام به همه اساتيد من يه ايفون 5 دارم با ورژن 6.1.3 ميخوام جلبريكش كنم بايد چيكار كنم ممنون ميشم زود جواب بدين
                    ایفون 5 روی فریمور 6.1.3 جیلبریک نمیشه دوست عزیز....فعلا هم معلوم نیست کی جیلبریک بیاد براش

نظر

• بايد چيكار كنم به نظرتون

نظر

• كسي نيست جواب بده

نظر

بايد چيكار كنم به نظرتون
                          هیچ کاری نمیتونید بکنید یا باید ببرید بیرون برنامه اصلی بریزن یا اگر مک دارید از سرویس iResign استفاده کنید برای نصب برنامه کرک
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نميشه ورژن شو به 6.1.2 تغيير داد كه جلبريك بشه

نظر

نميشه ورژن شو به 6.1.2 تغيير داد كه جلبريك بشه
                              خیر ، ورژن 6.1.2 بسته شده است.

نظر

• ممنون از راهنماييت پس بايد صبر كنم تا ارائه بشه جلبريك براي ورژن 6.1.3

نظر

صبر کنید ..
                                X