اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alighaffari نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييت پس بايد صبر كنم تا ارائه بشه جلبريك براي ورژن 6.1.3
    به احتمال زياد ارائه نخواهد شد. بايد صبر كنيد تا iOS 7 تا شايد براى iOS 7.1 ارائه بشه!

نظر

• دوستان سلام.سوال من رو لطفا جواب بدین.من در کارکردبا آیفون کاملا ابتدایی هستم.تاپیکای انجمن خیلی بهم کمک کرد اما هنوز یه موضویی رو کاملا متوجه نشدم.
      من یه آیفون 4اس آنلاک فکتوری دارم که ورژن سیستمش 6.0.1 هستش.با علم به اینکه اگه آپدیتش کنم ورژنش 6.1.3 میشه که قابلیت جلبریک نداره آیا من می تونم به یه ورژن پایینتر مثلا 6.1.2 یا 6.1.1 که قابلیت جلبریک شدن دارن به همون روش معمول یعنی با استفاده از آیتونز گوشیمو آپدیت کنم و بعد جلبریکش کنم.و آیا اینکار اصلا ارزششو داره.ممنون از پاسختون.
      ویرایش توسط youngstring : https://i-phone.ir/forums/member/37562-youngstring در ساعت 24-05-2013, 11:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammaad نمایش پست ها
        ببخشید چند تا سوال داشتم خواهش ممی کنم سریع جوابم رو بدین من یه 4س دارم با ورژن 6.1.3 به نظرتون هک کنم یا نه ؟
        یه سوال دیگه منظور از هک پایدار (UnThetered) یعنی چی ؟ یعنی نمیشه دیگه از هک درش اورد؟
        با سلام
        اگه می خواهید از سیدیا و برنامه های مربوط به ان استفاده کنید باید جلبریک کنید
        تفاوت جلبریک انتدر و تدر در اینه که اگر دستگاه شما تدر جلبریک بشه و دستگاه شما به هر دلیلی ریسپرینگ و ... بشه برای بالا اومدن گوشی حتما باید کامپیوتر وصل کنید اما در انتدر بدین صورت نیست
        شما در هر بار ریستور کردن از هر نو جلبریکه در میاد گوشیتون

نری میسا

نظر

• نوشته اصلی توسط youngstring نمایش پست ها
          دوستان سلام.سوال من رو لطفا جواب بدین.من در کارکردبا آیفون کاملا ابتدایی هستم.تاپیکای انجمن خیلی بهم کمک کرد اما هنوز یه موضویی رو کاملا متوجه نشدم.
          من یه آیفون 4اس آنلاک فکتوری دارم که ورژن سیستمش 6.0.1 هستش.با علم به اینکه اگه آپدیتش کنم ورژنش 6.1.3 میشه که قابلیت جلبریک نداره آیا من می تونم به یه ورژن پایینتر مثلا 6.1.2 یا 6.1.1 که قابلیت جلبریک شدن دارن به همون روش معمول یعنی با استفاده از آیتونز گوشیمو آپدیت کنم و بعد جلبریکش کنم.و آیا اینکار اصلا ارزششو داره.ممنون از پاسختون.
          شما می تونید همین ورژن را جیلبریک کنید و ورژن 6.1.1 - 6.1.2 بسته شده است.اگر جیلبریک نمی خواهید کنید می توانید به 6.1.3 آپدیت کنید.

نظر

• سیدیا رو بعدش چه جوری باید ریخت !!!!؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moein.sohrabi نمایش پست ها
              سیدیا رو بعدش چه جوری باید ریخت !!!!؟؟؟؟؟
              شما وقتی جیلبرک میکنین سایدیا خودش نصب مبشه !

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز
                یک سوال داشتم
                میخوام گوشیمو اول ریستور بعد جیلبریک کنم و جیلبریک Untethered هم میخوام باشه باید به 6.1 ریستور کنم یا 6.1.2 و بالاتر (6.1.3) هم میشه ؟ چون بالای برنامه evasion نوشته through 6.1
                iphone 4

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط rooeen نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان عزیز
                  یک سوال داشتم
                  میخوام گوشیمو اول ریستور بعد جیلبریک کنم و جیلبریک Untethered هم میخوام باشه باید به 6.1 ریستور کنم یا 6.1.2 و بالاتر (6.1.3) هم میشه ؟ چون بالای برنامه evasion نوشته through 6.1
                  iphone 4

با تشکر
                  متاسفانه فقط به 6.1.3 مي تونيد ري استور كنيد كه براي ايفون 4 جيلبريك تترد داره
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• ممنون
                    ولی مگه به 6.1.2 نمیشه ریستور کرد یا به 6.1 ؟
                    از بین این دوتا برای کدوم جیلبریک Untethered هست؟

نظر

ممنون
                      ولی مگه به 6.1.2 نمیشه ریستور کرد یا به 6.1 ؟
                      از بین این دوتا برای کدوم جیلبریک Untethered هست؟
                      دوست عزيز فقط به ورژن ٦.١.٣ ميشه ريستور كرد... كه جيلبريك tethered داره(a4)... مگر اينكه shsh اين ورژن هارو داشته باشيد

نظر

• ممنون از شما
                        میشه توضیح بدید چرا نمیشه به ورژنهایی که گفتم (6.1) آپدیت کرد ؟
                        من ورژن خودم 4.2.1

نظر

ممنون از شما
                          میشه توضیح بدید چرا نمیشه به ورژنهایی که گفتم (6.1) آپدیت کرد ؟
                          من ورژن خودم 4.2.1
                          چون اپل وقتی ورژن جدیدی می دهد ورژن قبلی را می بندد و فقط می تونید به آخرین ورژن ریستور کنید.

نظر

• ممنون از همه دوستان که انقد سریع پاسخ میدن
                            یعنی با اون روش که توو همین انجمن هست هم نمیشه ریستور کرد (shift+restore)؟
                            و اگه نمیشه به نظرتون بی خیال آپدیت بشم ؟ چون دوستان فرمودن 6.1.3 جیلبریک دایم نداره>

مرسی

نظر

ممنون از همه دوستان که انقد سریع پاسخ میدن
                              یعنی با اون روش که توو همین انجمن هست هم نمیشه ریستور کرد (shift+restore)؟
                              و اگه نمیشه به نظرتون بی خیال آپدیت بشم ؟ چون دوستان فرمودن 6.1.3 جیلبریک دایم نداره>

مرسی
                              به نظر من شما روی همون ورژن بمانید و وقتی iOS 7 جیلبریکش آمد ریستور کنید ، چون آخرین ورژن جیلبریک نمی شود.

نظر

• سلام من یه آیپاد 5 دارم الانم 6.1.3 هستم می خوام جیلبریک کنم ولی بلد نیستم میشه منو کمک کنید؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X