اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان میخوام گوشیمو جیل کنم تو این مرحله مونده و ارور میده باید دقیقا چکارش کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
      دوستان میخوام گوشیمو جیل کنم تو این مرحله مونده و ارور میده باید دقیقا چکارش کنم ؟؟؟

شما باید روی آیکون Evasion در آیفون بزنید تا ادامه جیلبریک انجام شود.

نظر

• اصلا ایکونش وجود نداره هر چی گشتم نیستش عزیزم ولی ارورش مال چیز دیگست و اینکه میخواستم فول ریستش کنم ازم کد و پسورد میخوات که میزنم نمیشه اصلا

نظر

اصلا ایکونش وجود نداره هر چی گشتم نیستش عزیزم ولی ارورش مال چیز دیگست و اینکه میخواستم فول ریستش کنم ازم کد و پسورد میخوات که میزنم نمیشه اصلا
          شما اگر طبق مراحل پیش بروید مشکلی پیش نمی آید نباید روی گوشی پسوورد باشد واین ارور گفته اسلاید کنید و بر روی آیکون جیلبریک بزنید.

نظر

• عزیزم اصلا اون ایکون جلبریک نمیبنم داخلش نیستش نمیدونم باید چکار کنم و اصلا پسورد نداره روی گوشیم

نظر

عزیزم اصلا اون ایکون جلبریک نمیبنم داخلش نیستش نمیدونم باید چکار کنم و اصلا پسورد نداره روی گوشیم
              دراخرين صفحه قرار ميگيره نبود كنسل كنيد بارديگر انجام بديد

نظر

• وای دوستان چرا هر اس ام اسی میدم نمیرسه بدست طرف ؟؟؟ مشکل کجاست لطفا دقیقا راهنماییم کنید که چکار کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                  شما Enable persian keyboard ios6 را از سیدیا نصب کنید.
                  با تشکر اگر امکانش هست لطفا سورسش رو بدین برای فعال کردن کیبورد فارسی ورژن 6

نظر

با تشکر اگر امکانش هست لطفا سورسش رو بدین برای فعال کردن کیبورد فارسی ورژن 6
                    cydia.i-phone.ir
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• مرسی ممنون ولی نصبش که میکنم فارسی نمیشه و یک مشت حروف علم قورباغه ای میاد چرا ؟؟؟

نظر

• از سورس Cydia.Apple-ios.ir نصب کنید
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          نه برنامه ها طوری نمی شن و میمونن.
                          منظورشون این هست که چون هنوز ios 6.1.3 جیلبرک نشده این تنها راه هست!
                          شما با خیال راحت جیلبرک کنید!
                          با اینکه از طریق ota به 6.1.2 اپدیت کرده بودم به راحتی جیل برک شد. برنامه هام هم نپریدن. ولی هر کاری که میکنم نمیتونم دلیوری را واسه ایفون 5 فعال کنم. توییکش رو از سورستون نصب کردم. ولی فایده نداره. میشه راهنمایی کنید؟
                          ویرایش توسط Mbahal : https://i-phone.ir/forums/member/114805-mbahal در ساعت 18-04-2013, 12:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mbahal نمایش پست ها
                            با اینکه از طریق ota به 6.1.2 اپدیت کرده بودم به راحتی جیل برک شد. برنامه هام هم نپریدن. ولی هر کاری که میکنم نمیتونم دلیوری را واسه ایفون 5 فعال کنم. توییکش رو از سورس اپل اپس نصب کردم. ولی فایدا نداره. میشه راهنمایی کنید؟
                            دلیوری رو 5 و 4 اس فعال نمیشه
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                              دلیوری رو 5 و 4 اس فعال نمیشه
                              بلوتوث چی؟ اگه اکانت ایربلو شیرینگ بخرم قابل استفاده هست روی ایفونم؟

نظر

• سلام

من گوشیم چون ورژن 6.1.3 ios بود دادم بیرون برام جیلبریک کردن اما نرم افزاری به اسم سیدیا روش به طور پیش فرض نصب نیست... برای نصب برنامه کرک شده باید چیکار کنم ؟(iphone5)

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X