اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط d.es نمایش پست ها
    دوستان خواهشا کمک کنید
    بعد از این که جیل تموم شد سیدیا نیومد و پانگو مونده بود.تپش کردم ولی همین جور موند!!مجبور شدم دوباره ریستور کنم!!!چیکار کنم؟
    خب وقتی ریستور کردید دوباره اقدام به جیلبریک کنید(ترجیحا با نسخه ی آخر)

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      خب وقتی ریستور کردید دوباره اقدام به جیلبریک کنید(ترجیحا با نسخه ی آخر)
      ممنون
      بعد دو روش گفته شده!یکی این که بعد از ریبوت دوباره روی پانگو تپ کرده ومنتظر ریستارت باشیم و اون یکی میگه اصلا دستش هم نزنیم تا ری استارت شه!کدومش درسته؟
      یه سوال دیگه:بعد از این که برای دومین بار روی پانگو تپ کردم همین جور موند من پانگوی رو ویندوز رو بستم چون دیدم خیلی طول کشید و تو ویندوز شده بود عین اول که میخوایی جیل کنی!!میتونه مشکل از این کار بوده باشه؟

نظر

ممنون
        بعد دو روش گفته شده!یکی این که بعد از ریبوت دوباره روی پانگو تپ کرده ومنتظر ریستارت باشیم و اون یکی میگه اصلا دستش هم نزنیم تا ری استارت شه!کدومش درسته؟
        یه سوال دیگه:بعد از این که برای دومین بار روی پانگو تپ کردم همین جور موند من پانگوی رو ویندوز رو بستم چون دیدم خیلی طول کشید و تو ویندوز شده بود عین اول که میخوایی جیل کنی!!میتونه مشکل از این کار بوده باشه؟
        شما پانگو رو وقتی باز کردید و زدید جیلبریک بشه،دیوایس رو قفل نکنید،هر وقت آیکن پانگو اومد بازش کنید،بعد از این که باز شد دیوایس ریستارت میشه.بعد از ریستارت دوباره برنامه ی پانگو رو باز کنید،سپس دیوایستون بالا میاد و میتونید آیکن سیدیا رو مشاهده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          شما پانگو رو وقتی باز کردید و زدید جیلبریک بشه،دیوایس رو قفل نکنید،هر وقت آیکن پانگو اومد بازش کنید،بعد از این که باز شد دیوایس ریستارت میشه.بعد از ریستارت دوباره برنامه ی پانگو رو باز کنید،سپس دیوایستون بالا میاد و میتونید آیکن سیدیا رو مشاهده کنید.
          منم دقیقا همین کارا رو کردم!ولی تو مرحله ی آخر که دوباره پانگو رو باز کردم دیگه همین جور موند و هیچی نشد!!!
          وقتی هم ریستور کردم موقع بکاپ درایو c رو همشو پر کرد و واسه بکاپ ارور داد!اصلا چرا موقع ریستور بکاپ درایو c پر میشه؟؟؟از کجا درایو c رو مثل اولش کنم؟؟
          ببخشید زیاد سوال میپرسم!خداییش انجمن عالی ای دارین!
          ممنون

نظر

• دوستان من جیل کردم ولی اومدم که یه توییکی رو که نصب کرده بودم حذف کنم کلا سیدیا محو شد!!!!دوباره ریستور کردم!!!!یعنی هر موقع توییک حذف کنم سیدیا محو میشه؟؟؟
            ممنون میشم زود جواب بدید

نظر

• این ارور چیه؟؟؟؟؟؟نمیزاره جیل کنم

- - - - - - - - - -

فهمیدم چیه!!پانگو آپذیت خودش رو میخواد
              ویرایش توسط d.es : https://i-phone.ir/forums/member/172697-d-es در ساعت 09-08-2014, 09:28 PM

نظر

• کسی نیس کمک کنه؟نیاز دارم

نظر

• دوستان نسخه جدید اومده ...
                  با نسخه جدید امتحان کنید :
                  ۱- رفع باگ بوت لوپ برخی دستگاه‌های آیفون ۴ / ۴ اس
                  ۲- رفع مشکل موجود در ارتباط با گزارش‌های سندباس
                  ۳- نصب توییک afc2 در طی فرآیند جیلبریک
                  ۴- افزوده‌شدن پچ برای task_for_pid
                  ۵- افزودن هشدار از نوع نوتیفیکشن برای اعلام موفقیت آمیز نبودن فرآیند جیلبریک
                  از طریق این لینک برای ویندوز و از طریق این لینک برای مک دانلود و استفاده کنید.

نظر

دوستان من جیل کردم ولی اومدم که یه توییکی رو که نصب کرده بودم حذف کنم کلا سیدیا محو شد!!!!دوباره ریستور کردم!!!!یعنی هر موقع توییک حذف کنم سیدیا محو میشه؟؟؟
                    ممنون میشم زود جواب بدید
                    دوستان یکی سوال منو جواب بده!!!ینی هر توییکی نصب کردی اگه حذف کنی سیدیا محو میشه؟؟؟اصن موقع حذف توییک مولتی تسکینگم هم به هم خورد یه دفه ریبوت شد و دیدم سیدیا نیس!!!!والا دیگه ترسیدم از جیلبریک

نظر

• نوشته اصلی توسط omid0527 نمایش پست ها
                      دوستان نسخه جدید اومده ...
                      با نسخه جدید امتحان کنید :
                      ۱- رفع باگ بوت لوپ برخی دستگاه‌های آیفون ۴ / ۴ اس
                      ۲- رفع مشکل موجود در ارتباط با گزارش‌های سندباس
                      ۳- نصب توییک afc2 در طی فرآیند جیلبریک
                      ۴- افزوده‌شدن پچ برای task_for_pid
                      ۵- افزودن هشدار از نوع نوتیفیکشن برای اعلام موفقیت آمیز نبودن فرآیند جیلبریک
                      از طریق این لینک برای ویندوز و از طریق این لینک برای مک دانلود و استفاده کنید.
                      لینکا خرابن چیز پی ان میخواد که منم ندارم!!!لطفا توی سرور های خودی آپلود کنید!!ممنون!!
                      سوال منم یکی جوااااااااب بده

نظر

لینکا خرابن چیز پی ان میخواد که منم ندارم!!!لطفا توی سرور های خودی آپلود کنید!!ممنون!!
                        سوال منم یکی جوااااااااب بده
                        لینک ها سالم اند !

یه کم فونتی که استفاده می کنید کوچک تر باشه بهتر نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                          لینک ها سالم اند !

یه کم فونتی که استفاده می کنید کوچک تر باشه بهتر نیست
                          فونت کوچیک هیچکی جواب نمیده!!!!سوالم خیلی واسم مهمه

نظر

• دوستان يكي اين پانگو ي جديد رو روي سرور هاي ايراني آپلود كنه تا ما بتونيم دانلود كنيم!!همشون و.ي پي ا.ن ميخوان!!!

نظر

دوستان يكي اين پانگو ي جديد رو روي سرور هاي ايراني آپلود كنه تا ما بتونيم دانلود كنيم!!همشون و.ي پي ا.ن ميخوان!!!

لینک مستقیم فایل
                              به مدت 7 روز

برای ویندوز:

برای مک :

ویرایش توسط alirezame : https://i-phone.ir/forums/member/154962-alirezame در ساعت 10-08-2014, 01:36 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezame نمایش پست ها

لینک مستقیم فایل
                                به مدت 7 روز

برای ویندوز:

برای مک :

آقا ممنون!
                                خوشحالمون ميكني اگه اون سوال بالايي ما رو واسه توييك جواب بدي!

نظر

صبر کنید ..
                                X