اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داداش آخه لاکه ، و تو آیتونز یه پیغامی میده که خلاصش اینه ، سیم کارت وارد شده سیم کارت درستی نیست ، فک کنم باید با سیم کارت خود اسپرینت اکتیو بشه
    فقط می خواستم بدونم راهی به جز این نیست ؟ (آخه من سیم کارت اسپرینت رو ندارم )

نظر

• اگه با سیمکارت خودتون آنتن میده پس نباید لاک باشه!!
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• داداش الان بدجور گیج شدم سیم کارتم رو که میزارم انتن رو میاره و حتی کنار اسپیکر هم میزارم نویز میندازه (کاملا مشخصه که سیم کارت رو شناخته)
        اما نمیدونم چرا اکتیو نمیکنه اگه بخواید از اون ارور موقع اکتیو هم عکس میزارم براتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط zooj111 نمایش پست ها
          داداش الان بدجور گیج شدم سیم کارتم رو که میزارم انتن رو میاره و حتی کنار اسپیکر هم میزارم نویز میندازه (کاملا مشخصه که سیم کارت رو شناخته)
          اما نمیدونم چرا اکتیو نمیکنه اگه بخواید از اون ارور موقع اکتیو هم عکس میزارم براتون.
          عزیز انتن میده؟میتونی زنگ بزنی؟
          اگه اره گوشی لاک نیست!
          اگه نه و اکتیو نمیشه باید خارج از کشور باشی و سیم کارت اصلی که رو گوشی بوده رو بندازی تا اکتیو شه
          یا اینکه بدی برات انلاک کنن
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            عزیز انتن میده؟میتونی زنگ بزنی؟
            اگه اره گوشی لاک نیست!
            اگه نه و اکتیو نمیشه باید خارج از کشور باشی و سیم کارت اصلی که رو گوشی بوده رو بندازی تا اکتیو شه
            یا اینکه بدی برات انلاک کنن
            نه داداش قبل از اینکه اکتیو بشه به هرحال فقط تماس های emergency انجام میشه ، اگه یه سیم کارت اسپرینت گیر بیارم اینجا نمیشه اکتیو کرد ؟ با جیلبریک چی میشه ؟ با سپاس

نظر

نه داداش قبل از اینکه اکتیو بشه به هرحال فقط تماس های emergency انجام میشه ، اگه یه سیم کارت اسپرینت گیر بیارم اینجا نمیشه اکتیو کرد ؟ با جیلبریک چی میشه ؟ با سپاس
              خیر اینجا نمیشه!
              با جیلبریک هم نمیشه
              باید انلاک کنید

نظر

خیر اینجا نمیشه!
                با جیلبریک هم نمیشه
                باید انلاک کنید
                با این وجود با گیوی هم نمیشه ؟
                و اینکه انلاک نرم افزاری فقط دیگه ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                خیر اینجا نمیشه!
                با جیلبریک هم نمیشه
                باید انلاک کنید
                البته داداش اینم خدمتت عرض کنم من فقط دنبال اکتیو کردنش هستم ، نه انتن !

نظر

با این وجود با گیوی هم نمیشه ؟
                  و اینکه انلاک نرم افزاری فقط دیگه ؟
                  در مورد گیوی زیاد اطلاع ندارم اما تا اونجایی که یادم میاد گیوی واسه اپراتور اسپرینت جواب نمیده!(حالا باز دقیق نمیدونم در این مود دوستان دیگه کمک میکنن)
                  اما برای انلاک کردن شما باید یه هزینه ای بپردازید (داخل انجمن هم انلاک میکنن و تاپیکش هست) تا گوشی انلاک شه

نظر

در مورد گیوی زیاد اطلاع ندارم اما تا اونجایی که یادم میاد گیوی واسه اپراتور اسپرینت جواب نمیده!(حالا باز دقیق نمیدونم در این مود دوستان دیگه کمک میکنن)
                    اما برای انلاک کردن شما باید یه هزینه ای بپردازید (داخل انجمن هم انلاک میکنن و تاپیکش هست) تا گوشی انلاک شه
                    چند جا پرسیدم داداش گفتن گیوی میخوره ، حالا با فرض اینکه گیوی بخوره ، اکتیو میشه ؟
                    (تو شهر ما متاسفانه گیوی هیچ کس نداره ، و الا امتحان میکردم)

نظر

• آموزش صفحه اول رو خوندم اما با نسخه انگلیسی کار کردم. تو این نسخه دو سه تا مرحله حذف شده و شما فقط یک بار نیاز دارید روی آیکون Pangu کلیک کنید

نظر

• سلام
                        ببخشید من این سواول اینجا مطرح میکنم
                        گوشی من wifi خرابه و از طریق اینترنت سیمکارت هم نمیتونم هیچ سورسی رو به cydia اضافه کنم
                        سه روزه میخام appsync نصب بکنم نمیشه !
                        afc2add رو با هزار زحمت از خود سورسهای اصلی cydia نصب کردم که از طریق آفلاین فایلهای دب رو بریزم رو دستگاه و نصب کنم اما رو ویندوز که اصلا فولدر root رو نشون نمیده (با ifun امتحان کردم) رو مک این فولدر رو نشون میده اما وقتی میخام فولدر cydia رو ایجاد کنم نمیشه و کلا نمیزاره هیچ فولدری اضافه بشه
                        لطفا یکی کمک کنه تو تاپیکی که مربوط به اینکاره رفتم خیلی قدیمی بود و ماله یکی دو سال پیش بود
                        ios 7.1.2

نظر

• دوباره جیلبرک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط dabala23 نمایش پست ها
                            سلام
                            ببخشید من این سواول اینجا مطرح میکنم
                            گوشی من wifi خرابه و از طریق اینترنت سیمکارت هم نمیتونم هیچ سورسی رو به cydia اضافه کنم
                            سه روزه میخام appsync نصب بکنم نمیشه !
                            afc2add رو با هزار زحمت از خود سورسهای اصلی cydia نصب کردم که از طریق آفلاین فایلهای دب رو بریزم رو دستگاه و نصب کنم اما رو ویندوز که اصلا فولدر root رو نشون نمیده (با ifun امتحان کردم) رو مک این فولدر رو نشون میده اما وقتی میخام فولدر cydia رو ایجاد کنم نمیشه و کلا نمیزاره هیچ فولدری اضافه بشه
                            لطفا یکی کمک کنه تو تاپیکی که مربوط به اینکاره رفتم خیلی قدیمی بود و ماله یکی دو سال پیش بود
                            ios 7.1.2
                            afc رو از سورس apt.25pp.com نصب کنید مشکل حل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                              afc رو از سورس apt.25pp.com نصب کنید مشکل حل میشه.
                              دوست عزیز عرض کردم هیچ سورسی رو نمیتونم add کنم متاسفانه ..
                              request time out میده و هیچ سورسی رو اضافه نمیکنه

نظر

• از سیدیا خارج بشید و بعد از باز کردن مجددش کمی صبر کنید تا کاملا لود بشه و دوباره امتحان کنید. معمولا مشکل حل میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X