اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من رو به ٥ اس ٧.١.١ نصب كردم كه عاليه و يه ٥ اس ٧.١.٢ كه انگار يكم مشكل داره.فعلا يه توييكشو پاك كردم ببينم چي ميشه.ولي در كل عاليه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام لطفا راهنمایی کنید
      من تو 7.1.2 ایفون 4اس رو با پانگو جیل کردم اما تو سایدیا که میرم سورس apt.saurik.com خالیه دلیلش میتونه چی باشه ؟
      چه طوری درست میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
        وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای! پدرم در اومد! اما بالا خره تونستم!!

دوستانی که پستهای منو میدیدن میدونن که حدود یک هفته پیش بود که گوشیم رو از 6.1.2 نازنین ریستور کردم به 7.1.1 ! ولی موقع بر گردوندن بک آپی که گرفته بودم از کوشیم که شامل همه چیز (عکس - فایل نوت - کانتکتها ((البته ای یکی رو تو کلود قبلآ بک آپ گرفته بودم)) پسورد ها داخل یه اپ) و قتی به 7.1.1 ری استور کردم دیگه نتونستم بک آپی که گرفته بودم رو بر گردونم که ختی توی این بین 7.1.2 هم ریلیز شد!

خلاصه که سرتون رو درد نیارم! آقا نشستیم خودمون رو تاب لری دادیم! یه برنامه من درآوردی نوشتیم که موقع ریستور مانیتورینگ میکنه! در آخر اینکه با آپ رو تونستم با موفقیت برگردونم همش رو حتی تا بیت آخرش! بعد ری استور نمودیم به 7.1.2 ! باز هم با موفقیت بک آپ ی که داشتم رو ریستور کردم روی 7.1.2 !

خلاصه مطلب! اگر کسی موقع بر گردوندن بک آپ مشکلی داشت بگه

توی تمام این هفته که داشتیم روی این داستان کار میکردم داعمآ فیلم جابز توی بک گراند در حال پخش بود! خدابیامرزتش .

اگر کسی کمک خواست در خدمتم.
        دوست عزیز میشه روش برگردوندن بک اپ رو توضیحی بدین
        اخه واسم این مشکل پیش اومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina14.mpex نمایش پست ها
          من جيل كردم و تا ديروز دوربين درست كارميكرد اما از امروز صفحه دوربين مشكي شده و هيچ چيزي رو نشون نميده.چيكار كنم؟
          گوشيم ايفون ٤

Sent from my iPad Air using Tapatalk
          قبلش توییکی نصب کردید از سیدیا؟
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام وقتی میخام AFC2 رو نصب کنم این صفحه میاد واسه خیلی از توییک ها میاد؟
            [/URL][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط amissboy نمایش پست ها
              سلام وقتی میخام AFC2 رو نصب کنم این صفحه میاد واسه خیلی از توییک ها میاد؟
              [IMG][/IMG]
              مشکل از آی اس پی شماست .
              با اینترنت دیگه تست کنید مشکل حل میشه. یا قند شکن

نظر

• نوشته اصلی توسط amissboy نمایش پست ها
                دوست عزیز میشه روش برگردوندن بک اپ رو توضیحی بدین
                اخه واسم این مشکل پیش اومده؟
                سلام
                اول از همه موقع برگزدوندن بک آپ چه اروری میگیری؟
                دوم اینکه وقتی ری استور کردی چند تا اپ کپی روی گوشیت نسب بوده؟ مطمعناً قبل ری استور گوشیت جیلبریک بوده درسته؟
                موقعی که ارور میده ، موقع برگردوندن بک آپ. تقریباً چند درصد از بک آپ ری استور شده که ارور میده؟(توی برنامه یا جایی درصد نمیزنه،چشمی بصورت تقریبی باید بگی!)
                فعلاً اینارو جواب بده تا بقیش رو بگم!
                اگر بتونی از ارور هم عکس بدی که خیلی خوبه!
                ضمناً اگر فایلهای کامپیوتر رو دست کاری نکنی و نکرده باشه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰٪ تضمینی میشه اطلاعاتتون رو برگردوند! شک نکن نا امید هم نشو ؛)

نظر

• دوستان من ipad air رو با این روش جیلبریک کردم اما چندتا مشکل بر خوردم یکی یکدفعه اسکرین سیاه شده اما ایپد کار میکرد (از روی siri میشد فهمید ) بعد ریستور حل شد و دوبار جیل کردم ایندفعه siri خود به خود شروع به کار میکرد دوباره مجبور شدم ریستور کنم .اما الان که جیلبریک نکردم هیچ مشکلی نداره .توییکی هم که نصب بود appsync -afc2 -persian keyboard به نظر شما مشکل از هست ؟

نظر

• ضمناً دوستان کسی بعد از جیلبریک کردن با پانگو! و نسب بعضی تویک ها اد کردن بعضی سورس ها. سعی کرده امتحان کنه و لوکیشن سرویس رو بصورت کلی غیر فعال کنه؟
                    اگر نکردین بهتره بکنین تا از سلامت تویک ها و سورس ها مطمعن بشین!
                    اگر کاری که گفتم کرده باشه گوشی هنگ میکنه و فقط میشه خاموشش کرد! و فقط باید ببزینش توی یو د اف مد! و دوباره ری استور کنین!
                    تاکید میکنم این داستان فقط روی بعضی تویک ها و سورس ها اتفاق میفته! سورسی مثل :
                    Rptri.ch/repo

ویرایش توسط ai_khujaste : https://i-phone.ir/forums/member/115462-ai_khujaste در ساعت 05-07-2014, 03:53 AM

نظر

• آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

نوشته اصلی توسط beatbox نمایش پست ها
                      دوستان من ipad air رو با این روش جیلبریک کردم اما چندتا مشکل بر خوردم یکی یکدفعه اسکرین سیاه شده اما ایپد کار میکرد (از روی siri میشد فهمید ) بعد ریستور حل شد و دوبار جیل کردم ایندفعه siri خود به خود شروع به کار میکرد دوباره مجبور شدم ریستور کنم .اما الان که جیلبریک نکردم هیچ مشکلی نداره .توییکی هم که نصب بود appsync -afc2 -persian keyboard به نظر شما مشکل از هست ؟
                      به یه موضوعی نمیدونم دقت کردی یا نه! اون لودینگ کوچیکی که بالای صفحه نشون داده میشه موقعی که با نت کار میکنی!
                      توی هوم اسکرین دائماً فعال نبود احتمالاً؟
                      ببین اینو میگم:

دوستان دیگه توی هوم اسکرین اون بالا این لودینگ رو دارین یا نه؟

ویرایش توسط ai_khujaste : https://i-phone.ir/forums/member/115462-ai_khujaste در ساعت 04-07-2014, 04:25 PM

نظر

به یه موضوعی نمیدونم دقت کردی یا نه! اون لودینگ کوچیکی که بالای صفحه نشون داده میشه موقعی که با نت کار میکنی!
                        توی هوم اسکرین دائماً فعال نبود احتمالاً؟
                        ببین اینو میگم:

دوستان دیگه توی هوم اسکرین اون بالا این لودینگ رو دارین یا نه؟

نه اینو همیشه نداشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط beatbox نمایش پست ها
                          نه اینو همیشه نداشتم
                          توی هوم نیدیذدش بدون توضیح منتقی؟

نظر

• لطفا راهنمایی کنید من انجام دادم وقتی که گوشی رو میخوام روشن کنم پسوردو که میزنم دوباره خاموش میشه

- - - - - - - - - -

لطفا راهنمایی کنید
                            من انجام دادم وقتی که گوشی رو میخوام روشن کنم پسوردو که میزنم دوباره خاموش میشه

نظر

توی هوم نیدیذدش بدون توضیح منتقی؟

بعداز جیلبریک این مشکل پیش اومده؟
                              این علامت به صورت عادی به این معنا هست که Data داره رد و بدل میشه
                              بعضی وقتا هم توی صفحه هوم میاد و جای نگرانی نیست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ABOLLFAZLL نمایش پست ها
                              لطفا راهنمایی کنید من انجام دادم وقتی که گوشی رو میخوام روشن کنم پسوردو که میزنم دوباره خاموش میشه

- - - - - - - - - -

لطفا راهنمایی کنید
                              من انجام دادم وقتی که گوشی رو میخوام روشن کنم پسوردو که میزنم دوباره خاموش میشه
                              یک دور Home+Powerرو نگه دارید تا ریبوت بشه احتمالا درست میشه.
                              اگه نشد به DFU ببرید و دوباره ریستور کنید.
                              قبل از این که اقدام به جیلبریک مجدد کنید،پسورد رو از روی آیفونتون بردارید

نظر

• بعداز جیلبریک اینطوری شد
                                وقتی پسوردو میزنم اصلا وارد صفحه ی برنامه ها نمیشه که پسوردو حذف کنم
                                فقط چندثانیه آرم اپل میاد و دوباره برمیگرده رو لایک اسکرین

نظر

صبر کنید ..
                                X