اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
    بعد از جیل یه آیفون 5s امروز آیکون هاش 2.3 تاش ناپدید مثلا photo ولی تو سرچش میاد
    یه دور ریبوت کنید درست میشه

نظر

• جالبه
      من و خیلی از دوستان که همون شب اول ، جیلبرک کردیم
      و حتی ریستور هم نکردیم و جالبتر چند باری جیلبرک وسطای کار هنگ کرد و نتونست و ... بازی در آورد
      ولی از وقتی که جیلبرک شده و تا حالا که دارم این پست رو میزنم ، حتی یدونه باگ هم ندیدم
      و هیچ مشکلی یا تغییری توی گوشی نسبت به قبل که جیلبرک نشده بود ، مشاهده نکردم .

پیشنهاد میکنم دوستانی که مشکل دارن
      یه بک آپ بگیرند و گوشی رو ری استور کنن ، عملیات جیلبرک رو از اول تکرار کنن ، راستی من اینترنت مخابرات داشتم و در حین جیلبرک نیاز به غول کش و ... نبود.
      ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 27-06-2014, 01:35 AM

نظر

• من روی iPhone 4 انجام دادم و هیچ مشکلی ندارم.
        فقط از دوستان کسی برنامه ای واسه Pass گذاشتن روی App ها که سازگار شده باشه سراغ داره ؟

نظر

• شما میتونی از همون applocker استفاده کنی
          فقط باید از نسخه نهایی توییک applist در لیستت موجود باشه تا قسمت أپ ها کرش نکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Selfish Boy نمایش پست ها
            شما میتونی از همون applocker استفاده کنی
            فقط باید از نسخه نهایی توییک applist در لیستت موجود باشه تا قسمت أپ ها کرش نکنه
            اين applocker كار نمى كنه ها ' مى پره بيرون

بيشتر راهنمايي مى كنى ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• شارژ تبلتم شب 30 بود صبح بیدار شدم تبلت خاموش شده بود.
              لطفا راهنایی کنید مشکل از چیه و چجوری میشه رفع کرد

نظر

• با سلام خدمت اساتید

میخواستم بدونم که با نصب جیلبریک برنامه های
                دلیور مسج و bitesms روی ای اوس 7 کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط parii_daryai نمایش پست ها
                  با سلام خدمت اساتید

میخواستم بدونم که با نصب جیلبریک برنامه های
                  دلیور مسج و bitesms روی ای اوس 7 کار میکنه
                  دلیوری خیر٬ چون قبلش هم نبود.

bitesms بدون مشکل کار میکنه.

نوشته اصلی توسط reza_realmadrid نمایش پست ها
                  شارژ تبلتم شب 30 بود صبح بیدار شدم تبلت خاموش شده بود.
                  لطفا راهنایی کنید مشکل از چیه و چجوری میشه رفع کرد

احتمالا برنامه هاتون داشته آپدیت میشده اتوماتیک یا همچین چیزی.
                  ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 27-06-2014, 12:11 PM

نظر

• نه اصلا هیچ آپدیتی فعال نبوده.
                    کسی نمیدونه چجوری باید مشکل مصرف زیا باتری رو حل کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_realmadrid نمایش پست ها
                      نه اصلا هیچ آپدیتی فعال نبوده.
                      کسی نمیدونه چجوری باید مشکل مصرف زیا باتری رو حل کنم؟
                      باید ری استور کنی دوباره جیل کنی منم همین مشکل داشتم گوشیم 55 درصد باطری داشت صبح خاموش شده بود الان حل شده

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                        درست فک میکنی واقعا حیف که آپدیت کردی!!!اصن ios6.1.1 خیلی بهتره!!!منم پشیمون بودم وقتی آپ کردم اصن سرعت ۶.۱.۱ قابل مقایسه نیست!!!
                        اون اپ هایی هم که گفتی هنوز به روز نشدن برای ۷.۱.۱
                        دیوایست چیه که آپ کردی؟ الان میخوای دوباره دان کنی؟ الان یه قرنه آی او اس 7 لعنتی اومده اونوقت airblue هنوز آپدیت نشده؟ بابا آخه من پولشو دادم برای همین دیگه.

نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
                        شما با داشتن shsh راحت میتونید به نسخه قبلی یعنی 6.1.1 برگردید
                        می دونم ولی باید فریمور 6.1.1 رو داشته باشم. همین طوریش هم سر دانلود کردن 7.1.1 یک و نیم گیگ ضرر کردم چون اینترنتم دقیقا آخرش قطع شد این آیتونز الاغ هم حالیش نبود که فایلو سیو کنه ناچار شدم از اول دانلود کنم. الان دیگه نمیخوام یک گیگ هم برای 6.1.1 بذارم.

نظر

• دوستان اشتباهی سورس mofmyi رو پاک کردم میخوام اضافه کنم ارور میده و یا اضافه نمیشه تورخدا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                            اين applocker كار نمى كنه ها ' مى پره بيرون

بيشتر راهنمايي مى كنى ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز توجه نکردید عزض کردم توییک applist را از سورس bigboss نصب کن
                            بعد applocker به خوبی کار خواهد کرد.

نظر

• دوستان من 5 اس دارم و میخوام جیل کنم بلوتوث خریداری شده روش کار میکنه ؟؟ و اینکه دستگاه هنگ نیست و روون هست و من موندم جیلبریک کنم یا نه موردی بهم نمیزنه ؟قبلا 7.0.6 داشتم جیل بودم و اعصابمو ریخته بود بهم و این حالا اینجوری نیست مثل باز نشدن اس ام اس که میاد و هنگ میکنه و گوشی باید خاموش و روشن بشه ؟>

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                                دوستان من 5 اس دارم و میخوام جیل کنم بلوتوث خریداری شده روش کار میکنه ؟؟ و اینکه دستگاه هنگ نیست و روون هست و من موندم جیلبریک کنم یا نه موردی بهم نمیزنه ؟قبلا 7.0.6 داشتم جیل بودم و اعصابمو ریخته بود بهم و این حالا اینجوری نیست مثل باز نشدن اس ام اس که میاد و هنگ میکنه و گوشی باید خاموش و روشن بشه ؟>
                                سلام دوست عزیز.
                                اگه بلوتوث رو خریداری کردید اره بازم رو این ورژن کار میکنه.
                                تو این نسخه جیلبرک من که تاحالا مشکلی روی 5s ندیدم
                                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                                X