اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی با نوشته slide to unlock تو صفحه لاک اسکرین مشکلی نداره؟؟؟ اول درسته ولی اگه یکبار به صفحه ورود رمز برین و بعد به صفحه اصلی لاک اسکرین برگردین رنگ اون نوشته قاطی میشه. خیلی رو اعصابمه

نظر

• تو این سورس دیگه این برنامه نیست برای من چه کنم؟
      http://www.xum.ir/image/FIYO
      ویرایش توسط popooli : https://i-phone.ir/forums/member/32503-popooli در ساعت 26-06-2014, 04:45 PM

نظر

• آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

هست عزیز سرچ کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط l3al34k : https://i-phone.ir/forums/member/84552-l3al34k در ساعت 26-06-2014, 05:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
          هست عزیز سرچ کنید

نیست دوباره ریستور کردم جیل کردم نیست عجیبه دفعه اول بودا !!!

نظر

• آیفون 4
            وقتی اون آیکون Pangu رو میزنم، گوشی ریبوت نمیشه و همونجا میمونه
            و نوشته های تو برنامه توی pc قرمز رنگ میشه
            البته چون دستگاه فونت چینی نداره، به شکل علامت سوال میاد همشون
            چنئین بار هم امتحان کردم ولی نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadff نمایش پست ها
              آیفون 4
              وقتی اون آیکون Pangu رو میزنم، گوشی ریبوت نمیشه و همونجا میمونه
              و نوشته های تو برنامه توی pc قرمز رنگ میشه
              البته چون دستگاه فونت چینی نداره، به شکل علامت سوال میاد همشون
              چنئین بار هم امتحان کردم ولی نشد
              درود
              منم همین مشکل رو داشتم شما یک بار رستور کن حل میشه عزیز

نظر

• سلام
                من جیلبریک کردم و همه چی خوب بود تا اینکه گوشی رو ریست کردم وقتی اومد بالا ایکون سیدیا و یه سری دیگه از برنامه اصلی مثل میل و کمرا و... ناپدید شدن
                هر چه قدر هم ریست کردم درست نمیشه

نظر

• سلام

1- دوستان راهی وجود داره که تمام اطلاعات داخل گوشی ( اعم از برنامه های نصب شده و برنامه های سیدیا و ... ) رو جهت جیلبریک حفظ کرد که بعد از ریستور از بین نرن و مجبور به نضب مجدد اونها نباشیم ؟ ( برنامه ها بیشتر برام اهمییت دارن)

ممنون میشم راهنمایی کنید تا منم ریستور کنم

2-برای ریستور حتما باید ایتونز اخرین ورژن باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
                    سلام

1- دوستان راهی وجود داره که تمام اطلاعات داخل گوشی ( اعم از برنامه های نصب شده و برنامه های سیدیا و ... ) رو جهت جیلبریک حفظ کرد که بعد از ریستور از بین نرن و مجبور به نضب مجدد اونها نباشیم ؟ ( برنامه ها بیشتر برام اهمییت دارن)

ممنون میشم راهنمایی کنید تا منم ریستور کنم

2-برای ریستور حتما باید ایتونز اخرین ورژن باشه ؟

شما با ایتونز از گوشیت بکاپ بگیر و تمام اپهایی رو که تو گوشی داری با ایتونز ترنسفر به کامپیوتر بعد از ریستور با ایتونز بکاپ رو برگردون به گوشی بعد وایسا تا ایتونز گوشی رو با تمام اپ هایی که روش قبلا بوده سینک کنه وقتی تموم بشه گوشیت و تمام اطلاعاتش حتی تمام تنظیمات برنامه ها هم مثل قبل میشه

نظر

• با سلام گوشی رو جلبریک کردم و اپ سینک هم نصب کردم و تونستن برنامه کرک نصب کنم حالا امروز ریستور کردم و همون مراحل رو طی کردم اما نمیتونم نرم افزار کرک نصب کنم یکبار هم ریستور و دوباره جلبریک کردم اما همچنان مشکل داشت چه کار کنم؟؟؟؟

نظر

• من همین دیشب آیفون 4اسم رو از 6.1.1 بردم به 7.1.1 و سریعا عین عقده ای ها جیل کردم!! حالا این مشکلات برام پیش اومده:
                        (لازم به ذکره که یه تاپیک هم زدم ولی مدیران نمی دونم کی اجازه نمایشش رو می دن)
                        1- تو ifunbox فقط آیفونم و user apps رو نشون می ده و فایل ها رو نشون نمیده
                        2- AirBlueSharing نصب نمیشه. من این نرم افزار رو قبلا با اکانت سیدیا خرده بودم
                        3- ifiles هم نصب نمی شه
                        4- سیدیا همش error code 2 رو میده وقتی میخوام سورس اد کنم(من جمله سورس انجمن خودمون)
                        5- سرعت روشن شدن گوشی و کپی کردن فایل صوتی یا اپ توسط آیتونز در گوشی به وضوح کاهش پیدا کرده نسبت به آی او اس 6.1.1 که داشتم.
                        6- واقعا از نظر روانی الان فک می کنم نباید این کارو می کردم. نباید اصلا از آی او اس 6.1.1 آپگرید می کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط poorya0014 نمایش پست ها
                          من همین دیشب آیفون 4اسم رو از 6.1.1 بردم به 7.1.1 و سریعا عین عقده ای ها جیل کردم!! حالا این مشکلات برام پیش اومده:
                          3- ifiles هم نصب نمی شه
                          4- سیدیا همش error code 2 رو میده وقتی میخوام سورس اد کنم(من جمله سورس انجمن خودمون)
                          5- سرعت روشن شدن گوشی و کپی کردن فایل صوتی یا اپ توسط آیتونز در گوشی به وضوح کاهش پیدا کرده نسبت به آی او اس 6.1.1 که داشتم.
                          6- واقعا از نظر روانی الان فک می کنم نباید این کارو می کردم. نباید اصلا از آی او اس 6.1.1 آپگرید می کردم.
                          درست فک میکنی واقعا حیف که آپدیت کردی!!!اصن ios6.1.1 خیلی بهتره!!!منم پشیمون بودم وقتی آپ کردم اصن سرعت ۶.۱.۱ قابل مقایسه نیست!!!
                          اون اپ هایی هم که گفتی هنوز به روز نشدن برای ۷.۱.۱

نظر

• درود

دوستان بعد جیل کردن الان متوجه شدم کلید ولوم پایین کار نمیکنه !!! نظره دوستان چیه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط poorya0014 نمایش پست ها
                              من همین دیشب آیفون 4اسم رو از 6.1.1 بردم به 7.1.1 و سریعا عین عقده ای ها جیل کردم!! حالا این مشکلات برام پیش اومده:
                              3- ifiles هم نصب نمی شه
                              شما با داشتن shsh راحت میتونید به نسخه قبلی یعنی 6.1.1 برگردید

نظر

• بعد از جیل یه آیفون 5s امروز آیکون هاش 2.3 تاش ناپدید مثلا photo ولی تو سرچش میاد

نظر

صبر کنید ..
                                X