اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان
    من هر تغيري توي كانتكت گوشي ميدم ٤اس خيلي سريع توي ايپدم هم تغيير مي كنه ولي اين اتفاق براي نوت هانميافته يعني كلي نوت توي ليفون دارم كه توي ايپد نمياره
    هر دو ديوايس روي ٥.٠.١ هستند و ليكلود و نوت هم توي هر دو فعاله
    ممنون

نظر

سلام
      ایکلود من یه ۲ روزه کار نمیکنه مال شما درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
        سلام
        ایکلود من یه ۲ روزه کار نمیکنه مال شما درسته؟
        سلام
        به خاطر بيست و دوم بهمن https ها رو بستن ، انشاا.. از فردا درست ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط castilla_ht نمایش پست ها
          سلام
          به خاطر بيست و دوم بهمن https ها رو بستن ، انشاا.. از فردا درست ميشه
          انشاا.....

نظر

سلام دوستان
            اگه میشه اموزش ذخیره کانتکت ها و... رو در icloud لطف کنید ممنون میشم
            فقط سریع تر لطفا

نظر

درود

من آیفونم رو ریستور کردم و حالا که میخوام اطلاعات آیکلودم رو ریستور کنم یه بار که تقریبا تا صد در صد رفت و این بار هم تا حدود ۷۰ درصد رفت که پیغام Lost Network میده!!!

ولی مودم من که وصله و انترنتم هم مشکلی نداره پس چرا این پیغام رو میده و اگرم هنوز ربطی به اون قضیه ۲۲ بهمن داره پس چرا از اول مثل بچه آدم پیغام نمیده میزاره این آخرا؟؟؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                من احساس میکنم یا در قسمتی مثلا در انتها متاسفانه به و. پ. ن. نیاز پیدا میکنه و یا اگر لحظه ای نت قطع بشه اینم قطع میشه
                در ضمن شما اگر حتی بک آپ برنگردونید هم بعد از ست کردن اپل آی دی در قسمت آیکلاد اطلاعات ضروری مثل کانتکت ها و نت ها رو بر میگردونه
                آخه قبلا هم یکی دوبار از آیکلود ریستور کردم ولی به و.پ.ن نیازی نداشته, مگر اینکه به خاطر قضیه ۲۲ بهمن بخواد!

ولی متاسفانه همون اطلاعات رو هم نمیاره و گوشیم هیچ!!! اطلاعاتی نداره....!

نظر

امروز هم برای بار فک کنم چهارم زدم از آی کلود ریستور شه که باز همون مشکل ولی این دفعه تونستم مچش رو بگیرم!

و متاسفانه چیزی که فهمیدم اینکه نه تنها چراغ اینترنتم خاموش میشه (اینترنتم قطع میشه) و همون باعث این مشکل میشه که وقتی رفتم تو اکانتم دیدم که فقط در هر بار کمتر از ۱۰ مگ دانلود کرده و در واقع میشه گفت سرکار بودم!!!

نمیدونم چه مرگش شده و اینکه به کدوم قضیه ربط داره! ولی در هر صورت نمی دونم چرا ما باید این همه بدبختی داشته باشیم و حق نداریم مثل آدم زندگی کنیم و از امکانات استفاده کنیم!

نظر

دوست گرامی ریستور کردن بکاپ ها از آی کلود در کل آخراش با مشکل مواجه مبشه، شما در صورتی که میخواید ریستور کنید (از آیکلود) باید از پیشنهاد جناب f0x یعنی و/پ/ن استفاده کنید

نظر

ریستور بک آپ اصلا به تحریم ربط نداره شما اینترنتتو درست کن اکانت رو شب روی گوشی Sign in کن صبح ریستور شده تحویل بگیر. من از زمانه بتا ها اینکارو میکنم مشکلی نداشتم تاحالا.

نظر

ايميل @me رايگان

توي نشريه نوشته شده بود كه با فعال كردن iCloud ميشه از ايميل @me رايگان استفاده كرد.
                        من اين سرويس رو فعال كردم اما نميدونم كجا @me رو فعال كنم.
                        كمك كنيد!

iMessage:
                        Morefa995@yahoo.com

نظر

شما وارد setting/icloud شید
                          گزینه mail رو on کنید یک پیغام میده بهتون دنبال کنید و ایمیل رو بسازید ...

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                            شما وارد setting/icloud شید
                            گزینه mail رو on کنید یک پیغام میده بهتون دنبال کنید و ایمیل رو بسازید ...
                            خيلي ممنون
                            حل شد.

iMessage:
                            Morefa995@yahoo.com

نظر

سلام و خسته نباشيد زياد به همه. من گوشيمو دو هفته قبل دزديدن الا يه آيفون ٤s خريدم قبلي 4g بود. بك آپ ايكلود هم دارم. الان چطوري ريستور كنم و اينكه ٤ با ٤s تفاوتي نداره تو ريستور آخه ٤ بكآپ گرفتمها. توضيح اينكه ايكلود رو اين گوشيم الان بازه و آماده بكآپ گيري فقط گزينه ريستور نميبينم.

نظر

با عرض سلام خدمت اساتید.کسی میدونه چرا فقط 3تا اکانت رایگان mobile me میشه ساخت؟چون من برای همه درست کردم به خودم که رسید ارور maximum limit reached رو میده.میشه ریستش کرد یا به قول ایرانیا دورش زد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X