اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان چطور میشه از backup داخل icloud گوشی رو restore کرد تا سیو بازیها و برنامه ها برگرده
    ویرایش توسط smmms6146 : https://i-phone.ir/forums/member/20279-smmms6146 در ساعت 30-10-2011, 02:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط castilla_ht نمایش پست ها
      سلام دوستان
      چی کار کنم که از آهنگام بک آپ نگیره ؛ 20 گیگ آهنگه و 5 گیگ فضا !
      ممنون
      از آیتیونز فکر کنم بشه

نظر

سلام دوستان
        ممنون
        از آهنگ ها بکاپ گرفته نمیشه !

نوشته اصلی توسط smmms6146 نمایش پست ها
        دوستان چطور میشه از backup داخل icloud گوشی رو restore کرد تا سیو بازیها و برنامه ها برگرده
        بخشی به نام App data در لیست بکاپ هایی که icloud مگیره هست
        و اگر منظور از App data همین سیو بازی ها و چیز های اینچنینی باشه باید از آیتونز شدنی باشه
        فکر نکنم کسی تا حالا تست کرده باشه

i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام دوستان
          ممنون
          از طریق icloud به قسمت backup برید و تیک music رو در لیست بکاپ بردارید

نظر

نوشته اصلی توسط smmms6146 نمایش پست ها
            دوستان کسی راه حلی سراغ نداره به دو دلیل الان دوباره بکاپ رو روی آیتونز گذاشتم یکی عدم اطمینان از ریستور کردنش یک هم مصرف زیاد اینترنت هر وقت گوشی رو به شارژ میزنی عین خوره میفته به جون اینترنت و با این اینترنتای حجمی ما هم که اصلا جور در نمیاد
            فقط اگه کسی اطلاع داره از اینکه چطور میتونم با بکاپ icloud ریستور کنم کمکم کنه

نظر

دوستان میخوام بدونم الان دیگه میشه با خیال راحت os5 رو ریخت و جلبریک کرد اگه نه که میشه بالاخره ؟
              در ضمن برای اینکه سرویس iCloud رو داشته باشیم باید حتما سیستم عمل گوشی رو روی os5 ببریم ؟
              ولی وقتی به os5 رفتیم دیگه چیزی از اطلاعاتمون نمونده که بخواییم از iCloud استفاده کنیم برای حفظ اونها........

نظر

نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
                دوستان میخوام بدونم الان دیگه میشه با خیال راحت os5 رو ریخت و جلبریک کرد اگه نه که میشه بالاخره ؟
                در ضمن برای اینکه سرویس iCloud رو داشته باشیم باید حتما سیستم عمل گوشی رو روی os5 ببریم ؟
                ولی وقتی به os5 رفتیم دیگه چیزی از اطلاعاتمون نمونده که بخواییم از iCloud استفاده کنیم برای حفظ اونها........
                بله میشه اما میتونید jailbreak tether کنید، امدن jailbreak Un tether مشخص نیست.
                بله برای استفاده از iCloud باید ios 5 باشید.

نظر

آریان سامان عزیز، من آیپد 2 جیل نشده دارم با آی ا اس 5. روی اکانت اپل هم فقط همین رو دارم ( نه آیفون ) ولی وقتی میرم توی آیکلود دنبال ایفون میگرده نه آیپد. میدونید مشکل از کجاست؟ ضمن اینکه ا پ پ ها رو هم نمیاره ( حجمشون کمه ) ولی کانتک و ایمل هست.
                  ممنون

نظر

خلاصه 2 ساعت سر و کله زدن با آیکلود این شد:

برای اینکه بتونیم از آنچه که در مورد Icloud گفتن استفاده کنیم باید اپشن "Auto download"

در قسمت Store رو در حالت On قرار بدیم تا دیوایس با آیکلود سنکرون بشه.
                    فعلا هم این آپشن در این کشورها فقط کار میکنه:
                    Automatic Downloads is currently available in the US, Australia, Canada, Cypress, France, Ireland, Luxembourg,
                    Malta, Mexico, New Zealand, Spain, and UK
                    درنتیجه کسانی مثل من که اکانت خارج از این کشورها رو دارن نمی تونن از آیکلود به طور کامل استفاده کنن. اگه دوست داشتین اطلاع رسانی کنید که وقت خیی ها مثل من حروم نشه.
                    (این نوشته اپل با فونت 5 بود و واقعا ذره بین میخواست برای پیدا کردنش!!)

نظر

دوستان سلام من وقتی تو icloud میزم ایپدم پیدا بشه میزنه no location
                      ipad 1 wifi

نظر

سلام اقا گوشی من 2 روز پیش از دستم زدن من با moblie find me پیداش کردم آدرس هم به آگاهی دادم اما اشتباهن wipe تو icloud زدم حالا دیگه پیداش نمی کنه چیکار باید بکنم ؟؟ کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mrsfilm نمایش پست ها
                          سلام اقا گوشی من 2 روز پیش از دستم زدن من با moblie find me پیداش کردم آدرس هم به آگاهی دادم اما اشتباهن wipe تو icloud زدم حالا دیگه پیداش نمی کنه چیکار باید بکنم ؟؟ کمک کنید
                          در حالت دستگاه قفل شده دیگه و اتصال به نت نداره که موقعیت رو پیدا کنه !

نظر

اگه تو مرحله ابتدایی از بکاپ اکلود استفاده نکنیم بعدش دیگه نمیشه از جایی دیگه ای از منوی ایکلود گرفت؟

نظر

سلام من icloud رو ریختم داخل کامپیوترم.رفتم تو picture یه چیزیرو فک کنم on کردم و بعد apply رو زدم خیلی داشت تول می کشید دستگاه رو خاموش کردم دیگه این icloud بالا نمیاد دوباره ریختمش هیچی نشد؟

نظر

سلام چگونه مي تونم Backup هايي كه iCloud گرفترو به گوشي بر گردونم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X