اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیکلود من چند روز هستش البته بیشتر از یک هفته که از آلبوم عکس هام تو آیفون برای آیکلود ذخیره نمیکنه!

اینم اسکرین شات که نوشته 18 روز.....

البته قبلا ذخیره میکرد که فکر کنم بعد اینکه به یه آیفون دیگه (با همین اپل آیدی که رو آیفونم هستش )برنامه ریختمو و پسووردش رو پاک کردم از اون آیفون , اینجوری شده

الان چجوری میتونم دوباره فعال کنم تا عکس هایی که میگیرم و همین طور بقیه عکس های تو آلبوم رو ذخیره کنه تو آیکلود ؟

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

نظر

• سلام
      من میخوام کل محتویات و بک آپ ایکلود رو پاک کنم اما نمیشه
      دوستان میدونن چرا با وجود حذف آیفونم هنوز 2.5 گیگ فضای ایکلود مشغوله ؟
      نمیشه از خود سایت ایکلود پاکشون کرد؟

نظر

• سلام خسته نباشيد ايفون ٦ دارم دست دومم خريدم حالا هي ارور اي كلد ميده رمز ميخواد پاكم نميشه منم رمزشو ندارم چيكار بايد بكنم خواهشا راهنماييم كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid2254 نمایش پست ها
          سلام خسته نباشيد ايفون ٦ دارم دست دومم خريدم حالا هي ارور اي كلد ميده رمز ميخواد پاكم نميشه منم رمزشو ندارم چيكار بايد بكنم خواهشا راهنماييم كنيد
          سلام
          تنها راه ممکن تماس با مالک قبلی و دریافت کلمه عبور سرویس آیکلود هستش. بجز این راهی ندارید.

نظر

• سلام
            گزینه ذخیره اتوماتیک عکسهای گوشی من روشن هست و وقتی میخوام یه عکس رو تو گوشی باز کنم باید عکس رو از آیکلود load کنه و وقتی میخوام گزینه مربوطه رو خاموش کنم پیغام میده که آیفون قابلیت دانلود عکسها با رزولوشن بالا رو نداره و اگر ادامه بدید عکسهای با کیفیت پایین در گوشی هم پاک میشود
            الان چطور میتونم عکسها رو با کیفیت اصلی تو گالری داشته باشم و گزینه ذخیره عکسها رو خاموش کنم
            سپاس

نظر

• سلام ،بله برادر من مترجم هستن

نظر

• سلام دوستان .دو روز هست كه ابل آي دي ساختن برام ورمزا رو برأي امنيت بيشتر تغيير دادم. حالا موفق نميشم كه برنامه ايي نصب كنم روى كوشي . رمز رو كه وارد ميكنم ارور ميده .ممنون ميشم اكر راهنمايي كنيد.

نظر

• سلام ارور چی میده بگید تا راهنمایی کنم
                  نوشته اصلی توسط Minaoojaghi نمایش پست ها
                  سلام دوستان .دو روز هست كه ابل آي دي ساختن برام ورمزا رو برأي امنيت بيشتر تغيير دادم. حالا موفق نميشم كه برنامه ايي نصب كنم روى كوشي . رمز رو كه وارد ميكنم ارور ميده .ممنون ميشم اكر راهنمايي كنيد.

نظر

• علت اینکه نمیشه مثلا از یه سایتی مطالب رو کپی کنم و paste کنم تو NOte آیکلود چیه ؟

چجوری میشه حلش کرد ؟

نظر

• سلام،ببخشيد من گوشي رو دادم به موبايل فروشي كه برام icloudنصب بكنه حالا پسوردش يادم رفته،ميخواد از اين حساب خارج بشم ولي پسورد ميخواد نميتونم خارج بشم موبايل فروشي هم رفتم قبول نكرد كه حساب مال اوناست
                      الان راهي هست كه حساب خارج بشم

نظر

• نوشته اصلی توسط amir-abedini نمایش پست ها
                        سلام،ببخشيد من گوشي رو دادم به موبايل فروشي كه برام icloudنصب بكنه حالا پسوردش يادم رفته،ميخواد از اين حساب خارج بشم ولي پسورد ميخواد نميتونم خارج بشم موبايل فروشي هم رفتم قبول نكرد كه حساب مال اوناست
                        الان راهي هست كه حساب خارج بشم
                        سلام
                        اول از همه اینکه iCloud نصب کردنی نیست ، فقط اپل آیدی رو روی اون سرویس ست میکنند و یکی از مهمترین گزینه های داخل اون هم سرویس Find my iphone هستش که هنگام ریستور حتما حتما باید کلمه عبور اون اپل آیدی رو داشته باشید وگرنه گوشیتون بلا استفاده میشه.!!!
                        تنها راهی که دارید مجاب کردن فروشنده برای برداشتم پسورد هستش یا اینکه از طریق اتحادیه شکایت کنید.

نظر

• سلام
                          اساتید دستم به دامنتون!
                          آیفون یکی از اقوام قبلا یه اپل آیدی داشته، داده یه جا گوشیشو بکاپ گرفتن ریستور کردن، بکاپشم ریختن، داد به من براش اپل آیدی جدید درست کردم، آیکلودشم راه انداختم "در اون لحظه هیچ اپل آیدی و آیکلودی هم وی دستگاه ست نبود که بخوام پاکش کنم" حالا میگه نصف عکسای گوشیم پاک شده، مقصر تویی!!!!
                          واقعا مقصر منم آیا؟؟؟؟
                          ویرایش توسط Stive_jobs : https://i-phone.ir/forums/member/203906-stive_jobs در ساعت 22-04-2017, 01:05 AM

نظر

• دوستان گویا اخیرا میخوای اپل ایدی جدید بسازی باید یه شماره تلفن وریفای کنی میخواستم سوال کنم ایا میشه این قسمت رو اسکیپ کنی یا نه
                            چون تلفن ایرانم قبول نمیکنه کسی به این مشکل برخورده راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Stive_jobs نمایش پست ها
                              سلام
                              اساتید دستم به دامنتون!
                              آیفون یکی از اقوام قبلا یه اپل آیدی داشته، داده یه جا گوشیشو بکاپ گرفتن ریستور کردن، بکاپشم ریختن، داد به من براش اپل آیدی جدید درست کردم، آیکلودشم راه انداختم "در اون لحظه هیچ اپل آیدی و آیکلودی هم وی دستگاه ست نبود که بخوام پاکش کنم" حالا میگه نصف عکسای گوشیم پاک شده، مقصر تویی!!!!
                              واقعا مقصر منم آیا؟؟؟؟
                              بله بهتره که همیشه از یک اپل آیدی استفاده کنید

اپل ای دی مثل شناسنامه میمونه چند تا شما داری؟ یکی داری تا اخر عمر

پیام مدیریت:
                              دوست عزیز پست شما ویرایش شد و کلمات نامناسب آن حذف گردید
                              در نوشتن پیام برای کاربران دقت بیشتری کنید و از الفاظ مناسب تری استفاده کنید
                              .
                              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 06-07-2017, 07:46 PM دلیل: حذف کلمات نامناسب

نظر

• سلام یه مشکل بد برام به وجود امده. من ۳ سال پیش یه اپل ای دی از این سایت به دردنخورا گرفتم و ازش استفاده میکردم. دیروز به ایفون ایکس خریدم اپل ای دی رو وارد کردم ولی قفل شده. و من به ایمیل پشتیبانی اپل ای دی دسترسی ندارم و سوالات سکیوریتی رو هم نمیدونم یارو موقع ساخت چی زده. فقط ای دی و پسوورد خوده اپل ای دی رو دارم. من حتی توی گوشی رو هم ندیدم از چند نفر پرسیدم گفتن گوشیو باید بندازم اشغالی. اون سایتی هم که ازش خریدم دیگه وجود نداره isib.ir.
                                بعنی واقعا هیچ راهی وجود نداره؟ اپل ای دی اینه: sib.1516@usa.com

نظر

صبر کنید ..
                                X