اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه تهران براي xGPS براي 2g و 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsenrahimi نمایش پست ها
    توي my documents توي xgps manager

مرسی
    يه سوال ديگه اينکه من وقتی اينو ريختم نقشه نشون ميده اما اصلا درست نيست يعنی يکجا ثابت ميمونه و تکون نميخوره
    رسپرينگ کردم رييست جی پی ا س هم کردم امّا اصلاً از جاش تکون نميخوره

نظر

• نوشته اصلی توسط sarbaz22 نمایش پست ها
      مرسی
      يه سوال ديگه اينکه من وقتی اينو ريختم نقشه نشون ميده اما اصلا درست نيست يعنی يکجا ثابت ميمونه و تکون نميخوره
      رسپرينگ کردم رييست جی پی ا س هم کردم امّا اصلاً از جاش تکون نميخوره
      اگر بخواهيد نقشه را بتوانيد تكان بدهيد بايدGPS Tracking رو توي Setting خاموش كنيد

نظر

اگر بخواهيد نقشه را بتوانيد تكان بدهيد بايدGPS Tracking رو توي Setting خاموش كنيد
        نه منظورم اينکه اون فلش آبی در حالی که تو ماشين هستم و حرکت ميکنم تکون نميخوره همه چيزش هم تنظيم هستش يعنی تو قسمت جی پی اس هم رو ايفنون 3g تنظيم کردم امّا باز هم فلش ابی موقع حرکت تکون نميخوره

نظر

نه منظورم اينکه اون فلش آبی در حالی که تو ماشين هستم و حرکت ميکنم تکون نميخوره همه چيزش هم تنظيم هستش يعنی تو قسمت جی پی اس هم رو ايفنون 3g تنظيم کردم امّا باز هم فلش ابی موقع حرکت تکون نميخوره
          توي
          Settings>GPS>GPS to use
          گزينه IPhone 3G GPS رو انتخاب كن

نظر

توي
            Settings>GPS>GPS to use
            گزينه IPhone 3G GPS رو انتخاب كن
            قبلا هم گوشيم رو همين تنظيم بود اما بازم کار نميکنه
            به نظرت دوباره اينستال کنمxgps رو درست ميشه؟

نظر

قبلا هم گوشيم رو همين تنظيم بود اما بازم کار نميکنه
              به نظرت دوباره اينستال کنمxgps رو درست ميشه؟
              شايد
              اصلا اون شكل آنتن بقل باطري كه مياد سبز ميشه يانه اگر سبز نشه يعني سيگنالهاي ************** ها رو نميتونه بگيره

نظر

• مگه نبايد قهوه اي باشه
                اول که روشن ميکنم قرمز هستش بدش قهوه اي ميشه

نظر

• هیج تقشه ای نیست که route هم بکنه و مسیر رو نشون بده ؟
                  ویرایش توسط KingRokh : https://i-phone.ir/forums/member/254-kingrokh در ساعت 18-08-2009, 10:34 PM

نظر

مگه نبايد قهوه اي باشه
                    اول که روشن ميکنم قرمز هستش بدش قهوه اي ميشه
                    من تا به حال قهوي رنگ نديدم!!(نكنه كور رنگي دارم) سه رنگي كه من ديدم اينها است.
                    قرمز=عدم سرويس گرفتن از م ا ه و ا ر ه
                    زرد= سرويس گرفتن از يك م ا ه و ار ه كه منجر به عدم دقت در مكان يابي ميشه
                    سبز=سرويس به ميزان كافي كه باعث مكان يابي دقيق است.

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                      من تا به حال قهوي رنگ نديدم!!(نكنه كور رنگي دارم) سه رنگي كه من ديدم اينها است.
                      قرمز=عدم سرويس گرفتن از م ا ه و ا ر ه
                      زرد= سرويس گرفتن از يك م ا ه و ار ه كه منجر به عدم دقت در مكان يابي ميشه
                      سبز=سرويس به ميزان كافي كه باعث مكان يابي دقيق است.

منظورم همون بود
                      ماله من هميشه زرد هستش يعنی اينکه م ا ه و ا ر ه درست کار نميکنه؟
                      چون تويه گوگل مپس هم وقتی location رو ميزنم يه جای پرت ميده

نظر

منظورم همون بود
                        ماله من هميشه زرد هستش يعنی اينکه م ا ه و ا ر ه درست کار نميکنه؟
                        چون تويه گوگل مپس هم وقتی location رو ميزنم يه جای پرت ميده
                        نه قربان اونا درست كار ميكنند
                        ولي براي پيدا كردن محل شما GPS نياز دارد حداقل 3 تا از اونا رو پيدا كند
                        براي اينكه مطمئن بشيد GPS گوشي سالم است
                        اولا توي Settings>General چك كن Location Services روشن باشد (On)
                        بعد گوشي رو اگر توي قابي يا كاوري هست از اون در بيار توي يك محل كه باز باشد (ساختمان بلند نباشد )
                        (مثلا بالا پشت بام يك ساختمان پنج طبقه كه اطرافش برج نيست) ثابت نگهدار
                        بعد برو توي xGPS بعد چند دقيقه صبر كن ببين پيدا ميكنه يانه
                        برنامه Motionx GPS سيگنال م ا ه و ا ر ها رو بهتر نشان ميده اگر اون داري برو توي اون

بعد يك نكته ديگه وقتي برنامه هايي كه با GPS كار دارند را اجرا ميكني گوشي از شما سوال ميكند كه به اين برنامه اجازه ميدهيد شما بايد Allow رو انتخاب كنيد
                        ویرایش توسط mohsenrahimi : https://i-phone.ir/forums/member/1902-mohsenrahimi در ساعت 07-09-2009, 12:30 PM

نظر

• من برنامه xgps را دارم و دوتا درخواست
                          یکی اینکه تهران خالی دارم اگه می شه ایران یا حذاقل استان تهران ممنون می شوم
                          بعد برنامه بهتری برای gps داریم یا نه مخصوصا برنامه فارسی شده

نظر

• یه سوال جی پی اس آیفون بصورت live کار می کنه؟ (البته تو ایران-شیراز) من تا حالا امتحان نکردم

نظر

• سلام
                              من نقشه ی شیراز رو میخواستم به بخش ویژه هم دسترسی ندارم اگر میشه اموزش ساختش رو واسه xgps بزارین راستی نقشه ی offline maps رو دارم راهی هست که از همین یرنامه در fw.3 استفاده کنم؟ ممنون میشم اگر راهنمای کنین

نظر

• اقا نقشه قبلی برنامه oflline maps رو که به قول شما قدیمی بود من دارم حجمش 80 مگابایت هستش این رو که شما میگی خیلی جدیدتر و خیلی زومش بیشتر از قبلی هست حجمش 65 مگ هست!
                                قضیه از چه قراریه ما رو روشن کنین!
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X