اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه تهران براي xGPS براي 2g و 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
    تمام صفحه ها رو خوندم ولی باز نفهمیدم xgps چه فرقی با offline map داره؟میشه تفاوت هاشو بگین؟3g
    xgps یه برنامه مثل map خود گوشی هست در حالی که offline map یه برنامه هست که نقشه رو براتون توی map گوشی به صورت افلاین لود می کنه. که توی برنامه xgps خود این قابلیت وجود داره و فقط باید نقشه با اون فرمت و در جای مشخصش ریخته بشه تا افلاین تو برنامه بیاد

-------------------------------------
    بچه ها کسی نقشه دوبی رو درست نکرد؟
    I Love MY Iphone 4s & My Ipad 2 &

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

نوشته اصلی توسط kiarash نمایش پست ها
      xgps یه برنامه مثل map خود گوشی هست در حالی که offline map یه برنامه هست که نقشه رو براتون توی map گوشی به صورت افلاین لود می کنه. که توی برنامه xgps خود این قابلیت وجود داره و فقط باید نقشه با اون فرمت و در جای مشخصش ریخته بشه تا افلاین تو برنامه بیاد

-------------------------------------
      بچه ها کسی نقشه دوبی رو درست نکرد؟
      نقشه دوبی چون توی google maps همینطوری وجود دارد اگر لینک اینتر نت خوبی داشته باشید با xGps manager خیلی راحت می تونید درستش کنید.

نظر

xGPs در OS 3.0 نیز کار میکند
        فقط چند نکته را برای دوستانی که هنوز مشکل دارند عرض می کنم

1- ابتدا xGps را نصب کنید و یک بار آن را اجرا کنید تا در مسیر گفته شده فایل xGps_map.db را خودش بسازد
        یعنی وقتی به آن آدرس مراجعه میکنید آن فایل در آنجا وجود داشته باشد
        2- فایل را بهتر است با iFunBox برروی فایل قبلی کپی کنید چون دیگر مشکل premission نخواهید داشت
        3-GPS خود را در قسمت پیکربندی درست مشخص نمایید
        4-اگردر قسمت پیکر بندی GPS فعال باشد درهنگام باز شدن برنامه xGps میخواهد نقطه ای را نمایش دهد که طول و عرض جغرافیایی آن در Gps information وجود دارد که ممکن است تهران نباشد در این صورت شما نقشه ای نخواهید دید و استفاده از زوم کمکی نخواهد کرد
        بنابر این اگر GPS ندارید یا در نقطه ای قرار دارید که GPS کار نمی کند و طول و عرض جغر افیایی موجود درست نیست
        GPS را غیر فعال کنید و برای پیدا کردن تهران از جستحو استفاده کنید.

نکته : اگر در پیکر بندی GPS را غیر فعال کنید به هنگام باز شدن برنامه همان مکانی از نقشه را خواهید دید که دفعه قبل آنجا بودید پس دیگر نقشه گم نمی شود و صفحه شطرنجی نخواهید دید

راه دیگر برای پیدا کردن نقشه وقتی در تهران هستید استفاده از GPS است.

نکته دیگر اینکه برای جستجو احتیاح به اینترنت دارید چون جستجوها آنلاین انجام میشود

نظر

آقا Offline Map چرا رو 3.0 کار نمیکنه ؟ باید منتظر ورژن جدیدش باشیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenrahimi نمایش پست ها
            نقشه دوبی چون توی google maps همینطوری وجود دارد اگر لینک اینتر نت خوبی داشته باشید با xgps manager خیلی راحت می تونید درستش کنید.
            متوجه نشدم . کجای گوگل مپ نقشه دوبی هست؟
            I Love MY Iphone 4s & My Ipad 2 &

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

نوشته اصلی توسط kiarash نمایش پست ها
              متوجه نشدم . کجای گوگل مپ نقشه دوبی هست؟
              منظورم سایت Google Maps و سرویس map مربوط به گوگل است
              چون نقشه شهراهای ایران توی این سرویس قرار نداشت و توی mapmaker وجود داشت
              ولی نقشه دوبی در سرویس مپ وجود دارد
              یعنی شما می توانید با استفاده از xGPs Manager به تنهایی فایل نقشه آنجا را برای خودتان درست کنید

نظر

میشه اسم این نقشه رو تغییر داد.اگه نشه که خیلی بد میشه ،چون اونوقت نمیشه مثلا دو تا نقشه رو تو این ادرسی که دادین کپی کرد.من الان نقشه تهران رو تو همون فولدر لایبری کپی کردم.اگه دقت کرده باشید یه فایل با همین اسم نقشه تهران اونجاست که این میره و جایگزین میشه.حالا اگه نشه تغییر اسم بدیم به طور قطع نمیتونیم نقشه یه شهر دیگه رو در کنار این نقشه داشته باشیم چون هر دو با یه اسم هستند
                باید چکار کرد

نظر

نوشته اصلی توسط Taraneh نمایش پست ها
                  میشه اسم این نقشه رو تغییر داد.اگه نشه که خیلی بد میشه ،چون اونوقت نمیشه مثلا دو تا نقشه رو تو این ادرسی که دادین کپی کرد.من الان نقشه تهران رو تو همون فولدر لایبری کپی کردم.اگه دقت کرده باشید یه فایل با همین اسم نقشه تهران اونجاست که این میره و جایگزین میشه.حالا اگه نشه تغییر اسم بدیم به طور قطع نمیتونیم نقشه یه شهر دیگه رو در کنار این نقشه داشته باشیم چون هر دو با یه اسم هستند
                  باید چکار کرد
                  كاملا درست است. متاسفانه نقطه ضعف xgps همينه كه نميشه چند نقشه رو هم زمان درون آيفون داشت.البته اگر برنامه اي باشه كه با اون بشه فايلها رو از فولدرهاي مختلف آيفون جابه جا كرد ميشه يك فولدر در جاي ديگه درست كرد و با اون برنامه نقشه ها رو جا به جا كرد. كسي همچين برنامه اي رو ميشناسه؟

نظر

با برنامه xGPS Manager مي توانيد چند تا نقشه مختلف هم با هم تركيب كنيد يك فايل بسازيد
                    با SQLite هم ميتوانيد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenrahimi نمایش پست ها
                      با برنامه xGPS Manager مي توانيد چند تا نقشه مختلف هم با هم تركيب كنيد يك فايل بسازيد
                      با SQLite هم ميتوانيد
                      l
                      من متوجه فرمایش شما نشدم.یعنی چی که میشه چند تا نقشه رو با هم تر کیب کرد؟من می خوام با این برنامه به طور همزمان نقشه چند شهر رو داشته باشم.که هر وقت هر کدوم رو نیاز داشتم ،استفاده کنم.مثل برنامه offline maps

نظر

• نوشته اصلی توسط Taraneh نمایش پست ها
                        l
                        من متوجه فرمایش شما نشدم.یعنی چی که میشه چند تا نقشه رو با هم تر کیب کرد؟من می خوام با این برنامه به طور همزمان نقشه چند شهر رو داشته باشم.که هر وقت هر کدوم رو نیاز داشتم ،استفاده کنم.مثل برنامه offline maps
                        اصولا چه توي Google Map يا xGPS فايلي كه اطلاعات نقشه را نگهداري ميكند شامل اطلاعات زير براي هر تصوير مي باشد
                        1- مختصات جغرافياي
                        2- زوم لول
                        3-تصوير
                        بعنوان مثال اگر شما از نقشه ايران و تهران و شيراز استفاده ميكنيد
                        حتي توي برنامه Google map هم مي توان فايلي درست كرد كه درون آن نقشه ايران - تهران و شيراز باشد و احتياجي به انتخاب نقشه نباشد

نظر

• این تاپیک را هم مطالعه نمایید

http://www.i-phone.ir/forums/thread4184.html

نظر

• مدیرهای محترم سایت میشه نقشه های xgps رو با لینک غیر مستقیم در این قسمت بذارین تا کاربرای عادی هم بتونن استفاده کنن

نظر

• مسیر یاب

با عرض سلام و خسته نباشید
                              در گوشی ۳جی تمام موارد کار می کند فقط مسیریاب این مشکل را دارد (no driving dirtion can be computed using your query
                              با تشکر از تمامی اساتید

نظر

• دوستان لطف کنند و نقشه بقیه شهرها رو هم تهیه کنند.مثل افلاین مپ که کلی نقشه براش اماده شد.
                                تواین 11 صفحه فقط نقشه تهران وجوده برای این برنامه
                                یا علی!

نظر

صبر کنید ..
                                X