اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه تهران براي xGPS براي 2g و 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان ما که 3gs داریم باید چیکار کنیم؟؟؟
    من xgps و نصب کردم نقشه رو هم دانلود کردم ولی هنوز شطرنجی

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_x نمایش پست ها
      دوستان ما که 3gs داریم باید چیکار کنیم؟؟؟
      من xgps و نصب کردم نقشه رو هم دانلود کردم ولی هنوز شطرنجی
      مشکل شما از اونجا ناشی می شود که xgps داره یکجای دیگر را نشون میده که نقشه اش موجود نیست.
      من هر موقع این مشکل برام پیش میاد آنلاین میشم، میرم سراغ سرچش و دنبال تهران می گردم. حالا شما هر شهری هستی دنبال همون شهر بگرد. البته فقط یکی دوبار اینجوری شده.
      لازم به ذکر هست با خود xgps manager نقشه را دانلود کردم و خود همون برنامه هم ریخت روش. برای همین خیالم راحته که نقشه سرجاشه فقط باید پیداش کنم. توی setting هم باید offline mode فعال باشه.

نظر

• دوست عزیز توی تنظیمات gps,xgpsباید روی چه گزینه ای باشه تو 3gs

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_x نمایش پست ها
          دوست عزیز توی تنظیمات gps,xgpsباید روی چه گزینه ای باشه تو 3gs
          iphone 3G GPS

نظر

• نوشته اصلی توسط bigwolf نمایش پست ها
            من از کجا میتونم برنامه moitonx-gps رو دانلود کنم
            با سلام
            تو سايديا سرچ كن پيدا ميكني

نظر

• دوستان من تا چند وقت دیگه یه مسافرت می خوام برم کسی از دوستان میتونه محبت کنه (یا برنامه ای رو معرفی کنه ) نقشه شهرهای روم - برلین و پاریس رو برای آفلاین مپ رپ برم بزاره
              ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
                دوستان من تا چند وقت دیگه یه مسافرت می خوام برم کسی از دوستان میتونه محبت کنه (یا برنامه ای رو معرفی کنه ) نقشه شهرهای روم - برلین و پاریس رو برای آفلاین مپ رپ برم بزاره
                ممنون میشم
                با سلام
                دوكار ميتوني بكني
                1- از دوست عزيزمون Paj درخواست كني تا براتون بسازه(در تاپيك مربوطه)
                2- از لينك هاي زير اين سه تا نرم افزارو دانلود كن كه واسه هر سه شهره
                ضمنا ميتوني بش آدرس هم بدي
                Paris
                AppScene - Super Simple File Hosting
                Berlin
                AppScene - Super Simple File Hosting
                Rome
                http://www.mediafire.com/?mnimeruxf5m
                ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 17-12-2009, 12:09 PM

نظر

• سلام . من برنامه motion Xgps رو دارم و م÷ تهران هم دانلود کردم . می خوایتم بدونم واسه اینکه مپ تو motion لود بشه فایل مپو باید تو مسیر خاصی بریزم ؟؟ و اینکه motion اصلا آفلاین کار میکنه یا نه ؟

نظر

• سلام.آيفون من 3g هستش..نقشه رو هنوز نريختم..ولي وقتي که Xgps رو باز ميکنم علامت م ا ه و ا ر ه قرمز ميمونه
                    زرد يا سبز نميسه...براي چيه؟؟مشکل چيه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamad2130 نمایش پست ها
                      سلام.آيفون من 3g هستش..نقشه رو هنوز نريختم..ولي وقتي که xgps رو باز ميکنم علامت م ا ه و ا ر ه قرمز ميمونه

من هم همین مشکل رو دارم...چیکار باید بکنم ورپنم هم 3.1.2 هستش
                      خواهش میکنم یه راه حلی پیدا کنید

نظر

• سلام دوستان.من نقشه تهران رو طبق توضیحات تو مسیری که گفته شد کپی کردم. وقتی برنامه xgps رو اجرا میکنم یک صفحه شطرنجی بهم نشون میده.من تا 30 دقیقه هم صبر کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد .اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.از زحماتتون ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط l2iddick نمایش پست ها
                          سلام دوستان.من نقشه تهران رو طبق توضیحات تو مسیری که گفته شد کپی کردم. وقتی برنامه xgps رو اجرا میکنم یک صفحه شطرنجی بهم نشون میده.من تا 30 دقیقه هم صبر کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد .اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.از زحماتتون ممنونم.
                          سلام قسمت بالای صفحه علامت + رو بزن تا زوم کنه رو تصویر چند مرحله برو جلو یک ک دفعه نقشه تهران میاد چون نقشه کامل نیست باید این کار رو انجام بدی .

امیدوارم مشکلت حل شه

نظر

• نوشته اصلی توسط www_chikilii نمایش پست ها
                            سلام . من برنامه motion Xgps رو دارم و م÷ تهران هم دانلود کردم . می خوایتم بدونم واسه اینکه مپ تو motion لود بشه فایل مپو باید تو مسیر خاصی بریزم ؟؟ و اینکه motion اصلا آفلاین کار میکنه یا نه ؟
                            نوشته اصلی توسط mamad2130 نمایش پست ها
                            سلام.آيفون من 3g هستش..نقشه رو هنوز نريختم..ولي وقتي که Xgps رو باز ميکنم علامت م ا ه و ا ر ه قرمز ميمونه
                            نوشته اصلی توسط blacktrip نمایش پست ها
                            من هم همین مشکل رو دارم...چیکار باید بکنم ورپنم هم 3.1.2 هستش
                            خواهش میکنم یه راه حلی پیدا کنید
                            نوشته اصلی توسط l2iddick نمایش پست ها
                            سلام دوستان.من نقشه تهران رو طبق توضیحات تو مسیری که گفته شد کپی کردم. وقتی برنامه xgps رو اجرا میکنم یک صفحه شطرنجی بهم نشون میده.من تا 30 دقیقه هم صبر کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد .اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.از زحماتتون ممنونم.

دوستان عزيز
                            براي حل مشكل شما بايد اين صفحه رو كاملا مطالعه كرده
                            ودقيقا انجام بديدو در تنظيمات دقت كنيد
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread3193.html

نظر

• ka_zadeh جان..من وقتي با خود maps که براي گوگل هستش و با واي فاي هم وصل ميشم منو پيدا نميکنه؟؟؟مي تونه ايراد سخت افزاري باشه؟؟؟؟

يا اينکه ورژن 3.1.2 روي دستگاه من با gps سازگار نيست؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamad2130 نمایش پست ها
                                ka_zadeh جان..من وقتي با خود maps که براي گوگل هستش و با واي فاي هم وصل ميشم منو پيدا نميکنه؟؟؟مي تونه ايراد سخت افزاري باشه؟؟؟؟

يا اينکه ورژن 3.1.2 روي دستگاه من با gps سازگار نيست؟؟؟؟؟
                                پيغام خصوصي فرستادم

نظر

صبر کنید ..
                                X