اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان يه چيزي كه من امروز بهش برخورد كردم اينه كه اَپ گيم سنتر به كلي حذف شده و تو ليست اَپ ها نيست و جايي خوندم كه اپل تو اي او اس ١٠ عمدي اين كارو كرده و جزو ويژگي هاي اين ورژن هست...
    جالبيش اينجاست با اين وجود وقتي ميري تو بازي هنوز پيغام ولكام بك بالاي صفحه مياد...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
      سلام دوستان يه چيزي كه من امروز بهش برخورد كردم اينه كه اَپ گيم سنتر به كلي حذف شده و تو ليست اَپ ها نيست و جايي خوندم كه اپل تو اي او اس ١٠ عمدي اين كارو كرده و جزو ويژگي هاي اين ورژن هست...
      جالبيش اينجاست با اين وجود وقتي ميري تو بازي هنوز پيغام ولكام بك بالاي صفحه مياد...

به نظر من این جزو ویژگی های این نسخه نخواهد بود .
      اگر این اپ نباشه پس شما چطوری می خواهید دوستانتون رو چالش بکشید (همون چلنج) ؟
      بازی هایی که با گیم سنتر مچ میشن باید با چه سیستمی مچ بشن ؟ (چطور میشه کلش رو روی ایپد و ایفون و ... داشت ؟)
      و ... .

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
        به نظر من این جزو ویژگی های این نسخه نخواهد بود .
        اگر این اپ نباشه پس شما چطوری می خواهید دوستانتون رو چالش بکشید (همون چلنج) ؟
        بازی هایی که با گیم سنتر مچ میشن باید با چه سیستمی مچ بشن ؟ (چطور میشه کلش رو روی ایپد و ایفون و ... داشت ؟)
        و ... .
        شما يه سرچ تو اينترنت بزني چنتا سايت معتبر بخوني متوجه ميشي كه نرم افزار گيم سنتر از اون مقداري كه مورد نظر اپل براي همين چيزايي كه شما ميگي مورد استقبال مصرف كننده قرار نگرفته به همين دليل هم اپل تصميم به حذف اين اپ گرفته..سيو بازي ها هم چنتا راه ديگه براي سيو هست و چلنج هم احتمالا درون برنامه اي ميشه و هر بازي تو خودش انجام ميگيره..

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
          شما يه سرچ تو اينترنت بزني چنتا سايت معتبر بخوني متوجه ميشي كه نرم افزار گيم سنتر از اون مقداري كه مورد نظر اپل براي همين چيزايي كه شما ميگي مورد استقبال مصرف كننده قرار نگرفته به همين دليل هم اپل تصميم به حذف اين اپ گرفته..سيو بازي ها هم چنتا راه ديگه براي سيو هست و چلنج هم احتمالا درون برنامه اي ميشه و هر بازي تو خودش انجام ميگيره..
          حرف شما متین - خودمم قبلا چند جا این مطلب رو خودنم منتها نکته اینجاست که گوگل هم داره سرویسی مثل گیم سنتر به سیستم عاملش اضافه می کنه .
          مطمعنا کارایی های گیم سنتر رو دیده که به این فکر افتاده هر چند این کارایی ها رو خیلی ها رد می کنند و میگن که کارایی آنچنانی نداشته .
          اگر قرار بود گیم سنتر حذف بشه ،اپل حداقل بایستی از همین نسخه سیستمی رو رونمایی می کرد (یا برنامه جایگزین) که کار گیم سنتر رو انجام بده .

اگر گیم سنتر نباشه کاربر چطور می خواهد درخواست دوستی ارسال کنه ؟
          اگر قرار هست که گیم سنتر حذف بشه خدا کنه سیستم بهتری جاش رو بگیره .

نظر

• در رابطه با حذف گیم سنتر در iOS 10 Beta 1 :

کد:
            https://developer.apple.com/library/prerelease/content/releasenotes/General/WhatsNewIniOS/Articles/iOS10.html

GameKit
            The GameKit framework (GameKit.framework) includes the following changes and enhancements:

The Game Center app has been removed. If your game implements GameKit features, it must also implement the interface behavior necessary for the user to see these features. For example, if your game supports leaderboards, it could present a GKGameCenterViewController object or read the data directly from Game Center to implement a custom user interface.
            A new account type, implemented by the GKCloudPlayer class, supports iCloud-only game accounts.
            Game Center provides a new generalized solution for managing persistent storage of data on Game Center. A game session (GKGameSession) has a list of players who are the session’s participants. Your game’s implementation defines when and how a participant stores or retrieves data from the server or exchanges data between players. Game sessions can often replace existing turn-based matches, real-time matches, and persistent save games, and also enable other models of interaction between participants.
            GameplayKit
            The GameplayKit framework (GameplayKit.framework) includes the following changes and enhancements:

Procedural noise generation can be used to generate rich game worlds, create sophisticated natural-looking textures, and add realism to camera movement.
            Spatial partitioning lets you partition your game world data so that the data in the game world can be searched efficiently.
            A new Monte Carlo strategist (GKMonteCarloStrategist) helps you model games where exhaustive computation of possible moves is difficult.
            The new decision tree API can enhance your game-building AI when you adopt decision-tree learning to generalize behavior based on data mining of logged player actions. To learn more, see GKDecisionTree and GKDecisionNode.
            The GKAgent3D and GKGraphNode3D classes introduce 3D support to existing agent and path-finding behavior.
            The new GKMeshGraph class provides a higher performance alternative to GKObstacleGraph, allowing you to produce more natural-looking output at the cost of less mathematically perfect paths.
            The new GKScene and GKSKNodeComponent classes, combined with changes in SpriteKit and the Xcode editor, make integrating GameplayKit with SpriteKit easier than ever.

نظر

• راجع به آپ بانك ها پيغام ميده ولي فعلا فعال هست

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

• دوستان در کل به نظرتون ارزش اپگرید رو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehban نمایش پست ها
                  دوستان در کل به نظرتون ارزش اپگرید رو داره؟
                  اره خوب

نظر

• سلام به همه.
                    دوستان Rotation Lock برای من مرتب از کار می افته و نیاز به ریستارت داره. راه حلی نداره؟ (6s plus) بعضی وقتها هم نوار آنتن و ساعت و باری غیب میشه باید حتما یه اپ باز کنی مججدا هویدا بشه....

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                      سلام به همه.
                      دوستان Rotation Lock برای من مرتب از کار می افته و نیاز به ریستارت داره. راه حلی نداره؟ (6s plus) بعضی وقتها هم نوار آنتن و ساعت و باری غیب میشه باید حتما یه اپ باز کنی مججدا هویدا بشه....
                      اینا باگ ها و مشکلات سیستم عامل هست که باید تا نسخه فاینال برطرف بشه. این باگ ها نبود که اسمش نسخه بتا نبود. راه حلش هم صبر کردن تا عرضه نسخه فاینال هست. البته امکان داره اینجور مشکلات تو آپدیت های بتای بعدی برطرف بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                        وارد صفحه هوم شدن متاسفانه با فشار دادن دكمه هوم صورت ميگيره تو ios 10 كه منم مث شما اينو چيز خوبي نميدونم
                        اما باگ نيست بلكه از جمله ي تغييرات هست

خب وقتي با تاچ ايدي بخوايم باز كنيم گوشيو قاعدتا بايد مثل قبل باشه ديگه يعني يك فشار روي دكمه هوم و نگه داشتن انگشت روي دكمه تا شناختن انگشت و باز شدن گوشي
                        پس زياد هم مهم نيست
                        چون من هميشه گوشيمو با تاچ ايدي باز ميكنم نه با پسورد كه نياز به اسلايد تو انلاك باشه

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• گيم سنتر كه حذف شده سيو بازي ها كجا ذخيره ميشه!؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                            خب وقتي با تاچ ايدي بخوايم باز كنيم گوشيو قاعدتا بايد مثل قبل باشه ديگه يعني يك فشار روي دكمه هوم و نگه داشتن انگشت روي دكمه تا شناختن انگشت و باز شدن گوشي
                            پس زياد هم مهم نيست
                            چون من هميشه گوشيمو با تاچ ايدي باز ميكنم نه با پسورد كه نياز به اسلايد تو انلاك باشه

برای دیوایس هایی مثل آیفون 5 این تغییر اصلاً خوب نیست
                            حتی با وجود تاچ آی دی من باز هم side to unlock رو خوب میدونم

نظر

• قبل از اينكه بيام ١٠ مجبور شدم ١٢ تا برنامه رو پاك كنم كه جا باز بشه
                              حالا كه اومدم به ١٠ از اون ١٢ برنامه حدودا نصف پيغام ميده كه اين برنامه وجود نداره
                              در صورتي كه هم در اپ استور هست و هم در ايتونز خودم بقيه برنامه ها به راحتي انتقال پيدا كرد

نظر

• من آپدیت کردم و به شخصه هیچ مشکلی‌ باهاش ندارم ، فقط یه موقع هایی نتیفیکیشن که میاد بالای صفحه خود به خود نمیره و حتما باید با دست بدمش بالا ، راه حل کسی‌ داره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X