اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما كه نظر ميدي اصلا خودت اي او اس ١٠ نصب كردي يك بار امتحان كني ببيني چه اتفاقي ميوفته!!!!
    يا رو هوا داري يه چيزي از ذهنت ميگذره تايپ ميكني ميفرستي اينجا!؟
    جوش نيار بابا
    برو فيلما كه تو يوتيوب هست را ببين بعد بيا برا ما با ادعا تايپ كن
    https://m.youtube.com/watch?v=Q33FXzInctM
    يكمم كه فكر كني شايد بفهمي هيچ وقت نميشه مثلا اپليكيشن contacts از يه گوشي پاك شه
    من با كسي تالا اينجوري حرف نزده بودم ولي بايد با هركي مث خودش حرف زد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزيز شما كه نظر ميدي اصلا خودت اي او اس ١٠ نصب كردي يك بار امتحان كني ببيني چه اتفاقي ميوفته!!!!

حاجی اطلاعات تو اول برو کامل کن بعد نظر بده ... هیچی پاک نمیشه حتی بسیاری از سایت ها هم همین هفته قبل راجب همین موضوع مانور دادن ... فقط هیدن میشن . قبل از سخن گفتن بهتره راجبش تحیق کنی تا خودت ضایع نشی
      ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 22-06-2016, 06:02 PM

نظر

• Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اها راستي عكس اپ استور اگه ميخواي بزارم ببيني بعد حذف نوت كه يكي از نرم افزار هاست چطوريه!!!
          حجم دانلود نرم افزار هاي فابريك صفر هست و به محض دانلود مياد رو صفحه

نظر

• البته همه پاک نمیشه مثل دفترچه و تلفن و ستینگ که نباید هم پاک بشه چون سیستمی هستن
            ولی ایمیل و نوت پاک میشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

• اين ليست نرم افزار هاي قابل حذف هست...
              تو نرم افزاري كه اپل ساخته مثل همين نوت اخر ليست جايي كه نوشته دولوپر اپاونجا بري كل اَپ هاي قابل حذف رو ميبينين مثل عكس

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                البته همه پاک نمیشه مثل دفترچه و تلفن و ستینگ که نباید هم پاک بشه چون سیستمی هستن
                ولی ایمیل و نوت پاک میشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد
                حرف شما كاملا متين و درسته

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها

حاجی اطلاعات تو اول برو کامل کن بعد نظر بده ... هیچی پاک نمیشه حتی بسیاری از سایت ها هم همین هفته قبل راجب همین موضوع مانور دادن ... فقط هیدن میشن . قبل از سخن گفتن بهتره راجبش تحیق کنی تا خودت ضایع نشی
                  نگفتي نصب كردي اي او اس ١٠ يا فقط تحقيق كردي دربارش!!!ديدي ميحيط شو!!!
                  نكنه رو سيب تو يخچالتون تستش كردي ورژن ١٠ و كه امكاناتش برا تو فرق ميكنه!!!

نظر

شما بهتره پست 108 را یه نگاه کنی ببینی نصب کردم یا نه جناب شما یه نگاه به تاریخ عضویت خودت و من بکن حاجی از 3جی ایفون دارم دیگه میدونم چی بشی هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      شما بهتره پست 108 را یه نگاه کنی ببینی نصب کردم یا نه جناب شما یه نگاه به تاریخ عضویت خودت و من بکن حاجی از 3جی ایفون دارم دیگه میدونم چی بشی هست .
                      به جا اين كه اشتباهش را بپذيره و بگه ممنون كه مطلعم كردين دور بر داشته و يه دسي ميزنه
                      ادمايي مث ايشون باعث دادن اطلاعات غلط به بقيه ميشن و بدون هيچ اطلاعاتي داخل فرومهاي مختلف متاسفانه پست ميزارن

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                        به جا اين كه اشتباهش را بپذيره و بگه ممنون كه مطلعم كردين دور بر داشته و يه دسي ميزنه
                        ادمايي مث ايشون باعث دادن اطلاعات غلط به بقيه ميشن و بدون هيچ اطلاعاتي داخل فرومهاي مختلف متاسفانه پست ميزارن

دقیقا واقعا گاهی طرف اشتباه میکنه باز با اینکه اشتباه کرده کوتاه نمیاد ادامه میده نمیدونم چرا بعضی ها اینجورین !!!

======================
                        در ظاهر، به‌نظر می‌رسد با لمس آیکون ” X ” در بالای برخی از برنامه‌های سیستمی که اجازه حذف‌شدن آن‌ها به شما داده شده است، برنامه حذف شود؛ در صورتی‌که مجدداً تمایل داشته باشید تا از این برنامه استفاده نمایید، باید همانند برنامه‌های معمولی، آن‌را دریافت نمایید. کریگ فدریگی، معاون ارشد بخش مهندسی نرم‌افزار در شرکت اپل، به‌تازگی اعلام کرده است که حذف برنامه‌های سیستمی در آی‌او‌اس 10، ظاهری است و تصور غلطی در این‌باره از سوی کاربران وجود دارد.

در واقع، هنگامی‌که یک برنامه سیستمی حذف می‌شود؛ ظاهراً این برنامه از سیستم‌عامل آی‌او‌اس حذف شده است اما در واقعیت، تنها اطلاعات کاربر از برنامه حذف شده و برنامه مخفی می‌شود. اطلاعات باینری برنامه، هم‌چنان در سیستم‌عامل آی‌او‌اس، باقی خواهد ماند. صفحه پشتیبانی اپل، اشاره می‌کند که برنامه‌های پیش‌فرض سیستم‌عامل آی‌او‌اس، به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که فضای بسیار کمی را از حافظه‌داخلی اشغال نمایند؛ به‌طور کلی، تمامی برنامه‌ها کم‌تر از 150 مگابایت از حافظه‌داخلی را به‌خود اختصاص داده‌اند. بنابراین، اگر آی‌فون شما به 16 گیگابایت یا حافظه داخلی بیشتری مجهز شده است، اختصاص‌یافتن 150 مگابایت به برنامه‌های سیستمی نظیر ماشین حساب، تقویم، مخاطبین و … موضوعی نیست که چندان اهمیت داشته باشد.
                        =========================

iOS 10 Won’t Actually Delete Stock Apps, Just Hides Them
                        iOS 10 Won’t Actually Delete Stock Apps, Just Hides Them | Ubergizmo
                        ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 22-06-2016, 09:07 PM

نظر

• من از وقتی که رفتم روی این ios 10 سرعت نت خط همراه اولم خیلی کم شده نمیدونم مشکل از خط هست یا این ورزن البته بسته نوترینو پلاسم خریدم کسی از دوستان این مشکل داره

نظر

داداش من iOS 10 رو از ۱،۵ ساعت بعد باز شدن پرتال نصب دارم ! حالا حرف حسابت چیه اینطوری میپری به این و اون ؟! ۴ سال قبل اینکه اکانت تو بوجود بیاد من تو این انجمن بتا تستر iOS 5 بودم !
                            حرف حساب می زنن سر در نمیاری چرا میپری به این و اون که ۲ کلمه حرف حساب می زنن؟
                            شما به توییتر اینا یه سر بزنی کل جیلبریکر ها و... آیفون حتی iH8sn0w که همین ورژن رو جیلبریک کرده حرف اون ۲ تا دوستمون رو تایید می کنه !

نظر

• آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

نوشته اصلی توسط Diabyte نمایش پست ها
                              داداش من iOS 10 رو از ۱،۵ ساعت بعد باز شدن پرتال نصب دارم ! حالا حرف حسابت چیه اینطوری میپری به این و اون ؟! ۴ سال قبل اینکه اکانت تو بوجود بیاد من تو این انجمن بتا تستر iOS 5 بودم !
                              حرف حساب می زنن سر در نمیاری چرا میپری به این و اون که ۲ کلمه حرف حساب می زنن؟
                              شما به توییتر اینا یه سر بزنی کل جیلبریکر ها و... آیفون حتی iH8sn0w که همین ورژن رو جیلبریک کرده حرف اون ۲ تا دوستمون رو تایید می کنه !
                              خيلي جالبه تو پست اول به من توهين شد كور بودي و نديدي...بعدشم تو عقده قديمي بودن داري بد بخت من اين چندمين اكانتي هست كه اينجا ساختم برام قدمت مهم نيست كه پٌزشو بدم....
                              بعدشم يه يوزر معمولي هم اينو ميفهمه كه وقتي نرم افزاري حذف ميشه فضا ازاد ميشه در گوشي وقتي شما نرم افزاراي فابريكي رو حذف ميكني فضاي خاليت بيشتر نميشه اين با يه جستجو ساده ميشه فهميد لازم نيست اين و اون بگن يا اپل تاييد كنه....كج فهمي از سماست اقاي نسبتا محترم...بعدشم من نه به كسي پريدم نه چيزي گفتم...شما هم بهتره كشش ندي ديگه اقاي كمبود...
                              فهميديم شما قديمي هستيو از همه چي سر در مياري[emoji23]
                              ميخواي خودتو گنده كني جمع نبد خودتو و از واژه اي و اون استفاده نكن من فقط با شما مشكل دارم اونم به خاطر توهين تو اولين پستت به من بود
                              ویرایش توسط saman_071 : https://i-phone.ir/forums/member/184932-saman_071 در ساعت 23-06-2016, 01:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                                پاك نميشن بلكه عكسشون از هوم حذف ميشه فقط

نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها

با خودت چند چندی؟! حرفی که یکی اولش گفته حذف نمیشه بعد به طرف حمله کردی هرچی خواستی گفتی سیب یخچال برداشتی بعد که دیدی اوضاع خیط شد برگشتی توضیح میدی چجوری میشه آقای به ظاهر محترم که باید بدیم واسه منطقت یدونه سرویس پک بنویسنن شما که اینهمه می دونی بگو ببنم با توضیحاتی که واسه من نوشتی با اونی که یوزر سعید گفته چه فرقی داره ؟!!!
                                به قدمت نیست به اطلاعاته؟ اوکی حالا جنابعالی که می فرمایی خیلی بلدی بگو حالا که هیدن شد توی روت چه اتفاقی افتاد؟ چی تغییر کرد بگو استفاده کنیم ))))

منم مشکلم با کسایی مثل جنابعالیه که تا یدونه با پروفایل ota ورژن بتا نصب می کنن فکر می کنن شدن CEO بخش iOS اپل !!!!

بهتره ادبیاتتون رو درست کنید چون احتمال داره یه یوزر دیگه لازم باشه باز کنید !‌
                                ویرایش توسط Diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 23-06-2016, 03:13 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X