اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Nader Nouri نمایش پست ها
    واسه آیفون آپدیت شده مشکل من اپل واچ هست اونو چجور آپ کنم
    https://freeudid.com/watchOS_3_beta_...e.mobileconfig

- - - - - - - - - -

اینم ب رای ایفون
    https://freeudid.com/iOS_10_beta_Con...e.mobileconfig

نظر

• آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

دوستان من 5s رو ota اپديت كردم ولي اكتيويت نميشه چيكار كنم؟

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
      ویرایش توسط mohammad sina : https://i-phone.ir/forums/member/102904-mohammad-sina در ساعت 18-06-2016, 06:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
        دوستان آپدیت به آی او اس ۱۰ نیازی به خرید و ثبت UDID نداره. لطفا پول خودتون رو هدر ندید

اول از این سایت پروفایل رو نصب کنید : https://sub.ahmadhashemi.com/udid/ios-10

بعد برید به Software Update رو به رایگان اونو دانلود و نصب کنید. فقط حتما قبلش با آیتونز یه بک آپ بگیرید
        دمت گرم داداش . نیازی به ثبت udid نداره الکی پول ندید . از همین لینک راحت اپدیت کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
          دوستان آپدیت به آی او اس ۱۰ نیازی به خرید و ثبت UDID نداره. لطفا پول خودتون رو هدر ندید

اول از این سایت پروفایل رو نصب کنید : https://sub.ahmadhashemi.com/udid/ios-10

بعد برید به Software Update رو به رایگان اونو دانلود و نصب کنید. فقط حتما قبلش با آیتونز یه بک آپ بگیرید
          من 5s رو اپديت كردم با همين روش ولي اكتيويت نميشه گوشي

نظر

• از زمانی که اپدیت کردم چندتا مشکل دارم چرا همیشه باید هوم را ضربه بزنیم تا باز بشه قبلا تا لمس خالی میکردیم باز میشد ؟ ( لطفا اینو بگید کجاست میخوام مثله قبل باشه )

یه قابلیت دیگه هم داره اینه که تا گوشی را برمیدارم جلوی صورت میره روشن میشه ؟ این تنظیماتش کجاست ؟ ( اینو پیدا کردم )
            ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 18-06-2016, 09:15 PM

نظر

• دوستان يه مشكل همينه كه دوست ما الان گفت !!!
              چرا براى روشن كردن حتما بايد دكمه هوم را فشار بديم !!!!!!
              تروخدا بگين چون بتا اينجوريه بعدا درست ميشه !!!! تروخدا !!!!
              اين قابليت كه گوشى جلو صورت ميگيريم روشن ميشه با اين فشار دادن دكمه هوم اصلا عقلانى نيست آخه ؟؟
              اگه قراره حتما دكمه هوم زده بشه برا روشن كردن پس اين جلو صورت گرفتن چه به درد ميخوره ؟؟؟؟

دوستانى كه زبان انگليسى خوب بلدن لطفا يه سرچ بكنن خواهش ميكنم
              اين فشار دادن دكمه هوم واقعا خيلى بده به نظر من !!!!
              حالم گرفته شد بخدا.

نظر

• اون روشن که که میشه غیر فعالش کرد ولی بدرد بخوره مخصوت زمانی که میس کالی پیامی داشته باشی چراغ نانتیکشن ایفون نداره نیازی به زدن هوم نیست خودش بگیری جلوی صورت روشن میشه خوبه . ولی باز میشه غیره فعال سلیقه ایی هست .

فقط این فشار دگمه هوم رو اعصابه ...

من که ریستور کردم به 9.3.2 هم باگ زیاد داشت این نسخه هم با ایتولز روی نصب اپلیکشن ها مشکل داشت

نظر

• دوستان سلام
                  میخواستم بدونم مثل حالت عادی الان با ota آپدیت کنیم اطلاعاتمون که نمیپره؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad-jj نمایش پست ها
                    دوستان سلام
                    میخواستم بدونم مثل حالت عادی الان با ota آپدیت کنیم اطلاعاتمون که نمیپره؟؟؟؟
                    خیر هیچی پاک نمیشه .

نظر

• سلام دوستان من هم از طريق Ota آپديت كردم گوشي بد نشده و لگ داره كمي... اما دوستان iMessage من دذيگه فعال نميشه ارور هميشگي Activation Unsuccessful ميده خطمم همراه اول 0912 هست با پيش شماره 1.

نظر

• نوشته اصلی توسط PREDATOR نمایش پست ها
                        سلام دوستان من هم از طريق Ota آپديت كردم گوشي بد نشده و لگ داره كمي... اما دوستان iMessage من دذيگه فعال نميشه ارور هميشگي Activation Unsuccessful ميده خطمم همراه اول 0912 هست با پيش شماره 1.

دوست من سلام
                        اي مسيح فقط ظاهرش تغيير كرده باطن همون سيستم قبلي كه فعلا فقط با ايميل فعال ميشود

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

• نوشته اصلی توسط .Shervin. نمایش پست ها
                          دوستان يه مشكل همينه كه دوست ما الان گفت !!!
                          چرا براى روشن كردن حتما بايد دكمه هوم را فشار بديم !!!!!!
                          تروخدا بگين چون بتا اينجوريه بعدا درست ميشه !!!! تروخدا !!!!
                          اين قابليت كه گوشى جلو صورت ميگيريم روشن ميشه با اين فشار دادن دكمه هوم اصلا عقلانى نيست آخه ؟؟
                          اگه قراره حتما دكمه هوم زده بشه برا روشن كردن پس اين جلو صورت گرفتن چه به درد ميخوره ؟؟؟؟

دوستانى كه زبان انگليسى خوب بلدن لطفا يه سرچ بكنن خواهش ميكنم
                          اين فشار دادن دكمه هوم واقعا خيلى بده به نظر من !!!!
                          حالم گرفته شد بخدا.
                          وارد صفحه هوم شدن متاسفانه با فشار دادن دكمه هوم صورت ميگيره تو ios 10 كه منم مث شما اينو چيز خوبي نميدونم
                          اما باگ نيست بلكه از جمله ي تغييرات هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط PREDATOR نمایش پست ها
                            سلام دوستان من هم از طريق Ota آپديت كردم گوشي بد نشده و لگ داره كمي... اما دوستان iMessage من دذيگه فعال نميشه ارور هميشگي Activation Unsuccessful ميده خطمم همراه اول 0912 هست با پيش شماره 1.

اگر میخواید iMessage رو فعال کنید گوشی رو روی حالت Airplane Mode بذارید و سپس اقدام به فعال کردن اون از طریق ایمیل بکنید. بدون هیچ مشکلی فعال میشه. فقط حواس تون به پیغام گوشی در مورد فعال سازی اونا باشه و Cancel رو بزنید

دکمه هوم هم همونطور که دوستمون گفت از تغییرات iOS 10 هست که خب خیلی بده! یه راهی که واسش وجود داره استفاده از Assistive Touch هست. اگه شما اون قابلیت روشن شدن صفحه نمایش ( Raise to Wake ) رو غیر فعال نکردید ( از این مسیر Settings > Display & Brightness ) وقتی صفحه نمایش روشن شد یک بار انگشت تون رو روی دکمه هوم بذارید تا اثر انگشت شناسایی بشه و با فورس تاچ روی Assistive Touch یا باز کردن منوی اون و زدن دکمه هوم مجازی صفحه نمایش رو باز کنید.

امیدوارم تا ورژن نهایی یا آپدیت بعدی که بتا دو هست این موضوع به حالت گزینه انتخابی در بیاد...

اما چیزی که هنوز هم به این سیستم عامل نیومده امکان درخواست رمز برای خاموش کردن گوشی هست که واقعا امنیت گوشی رو پایین آورده! اگه کسی خدایی نکرده دیوایس شما رو بدزده بدون نیاز به هیچ رمزی میتونه راحت گوشی شمارو خاموش کنه

اما خب یکی از قابلیت های خوبش اضافه شدن قابلیت مشاهده شماره تماس گیرنده هست. فرض کنید شما از یه نفر چندتا شماره دارید و با یکی از اونا به شما زنگ میزنه. از آی او اس ۷ تا آخرین ورژن آی او اس ۹ اگه وارد قسمت ویرایش میشدید نمیتونستید بفهمید با کدوم شماره تماس گرفته. اما تو آی او اس ۱۰ میشه

نظر

• Car Play
                              من سوناتا LF دارم که از Car Play پشتیبانی میکنه . خیلی جالبه وقتی ماشین رو پارک میکنم و پیاده میشم یک پیام میاد روی گوشی از Map که خودروی من پارک شده و مختصاتش ذخیره میشه . خیلی از این مورد لذت بردم .

نظر

• دیدم اینجا بحث فعال کردن ای مسیج هست من دیروز به همراه اول ایمیل زدم و در خواست رفع این مشکل کردم حوابی که دادند:
                                ..با سلام
                                مشترک گرامی، استفاده از نرم افزارها تحت پشتیبانی همراه اول نمی باشد. در خصوص مورد پیش آمده لطفا از واحد پشتیبانی نرم افزار پیگیری فرمائید.
                                با تشکر از ارتباط شما
                                همراه اول

نظر

صبر کنید ..
                                X