اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 1

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
    دوستان من ببرم علاالدین اپدیت میکنن؟
    چرا پول بدی خودت اپدیت کن اموزشش هم تو سایت هست

- - - - - - - - - -

من هنوز نمیدونم iresing و 25ppn چیه میتونید توضیح بدین لطفا

نظر

• متاسفانه منم توی 4s مشکل داغ شدن باطری و ال سی دی رو دارم

اگه این قابلیتهای 7 روی ios6 میذاشتن بیشتر میپسندیدم ...!
      ویرایش توسط tarashee : https://i-phone.ir/forums/member/51291-tarashee در ساعت 12-06-2013, 02:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        ۱: خیر udid فقط برای ری استور به نسخه بتا هست iresign چند تا فایل هم داره کنارش که باید خریداری کنید جدا ربطی به هم ندارند
        ۲:* از نسخه هاب بتا بله میتونید دانگرید کنید به آخرین نسخه موجود٬ در دستگاه های a4 هم به نسخه ای که shsh دارید میتونید ری استور کنید

- - - - - - - - - -

همه پست شما رو با هر سایز و فونتی میبینند نیاز نیست با این وضع پست بدید ! رعایت کنید لطفا که نظم تاپیک حفظ بشه

مطمئن هستید درست دانلود شده ؟ فایل dmg رو باز کردید یا تبدیل کردید ؟
        دانلود شده ولی فقط اخرشو پاک کردم .ipsw زدم

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudkhezrian نمایش پست ها
          دانلود شده ولی فقط اخرشو پاک کردم .ipsw زدم
          خوب مشکل همینجاست
          http://www.i-phone.ir/forums/thread30582.html

نظر

• تازه متوجه شدم گرم کردنش توی 4s غیر از باطری بیشتر مربوط به مدارش هست دقیقا" زیر دوربین (نمیدونم چیپ گرافیکه یا وای فای یا ...! )

میگم گوشیم نسوزه ؟!!!!

الان خاموش کردم گذاشتم جلوی کولر هوا بخوره ...

نظر

• دوستان ، ارور the iphone could not be restore because the firmware file is not compatible برای چی میتونه باشه ؟ گوشی من آیفون 5 a1429 هست ، فریمور مخصوص خودشم دانلود کردم ، udid هم ثبت کردم ، هم واسه آپدیت هم واسه ریستور این ارورومیده ، به نظر شما مشکل از چیه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید !!

نظر

• ipod touch 5 linkesh kharaabe

نظر

• نوشته اصلی توسط majidamiri نمایش پست ها
                  دوستان ، ارور the iphone could not be restore because the firmware file is not compatible برای چی میتونه باشه ؟ گوشی من آیفون 5 a1429 هست ، فریمور مخصوص خودشم دانلود کردم ، udid هم ثبت کردم ، هم واسه آپدیت هم واسه ریستور این ارورومیده ، به نظر شما مشکل از چیه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید !!
                  اولین احتمالی که به ذهن میاد ناهماهنگ بودن مدل گوشی با فایل دانلود شده است و شایدم درست دانلود نشده. گاهی هم پیش میاد خود فایل معیوبه.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• لینک ایپاد تاچ ۵ خرابه

نظر

• نوشته اصلی توسط majidamiri نمایش پست ها
                      دوستان ، ارور the iphone could not be restore because the firmware file is not compatible برای چی میتونه باشه ؟ گوشی من آیفون 5 a1429 هست ، فریمور مخصوص خودشم دانلود کردم ، udid هم ثبت کردم ، هم واسه آپدیت هم واسه ریستور این ارورومیده ، به نظر شما مشکل از چیه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید !!
                      یکی از دوستان توی صفحه قبل مشکل شما رو داشت که از تبدیل dmg به ipsw بود
                      اینجا رو مطالعه کنید

طریقه ی استفاده از فیرمور های بتا در ویندوز: (فیرمور با فرمت dmg)

اگه مشکلتون این نبود فایل رو اشتباه دانلود کردید
                      ویرایش توسط M3hrdad71 : https://i-phone.ir/forums/member/126737-m3hrdad71 در ساعت 12-06-2013, 04:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط F35jsf نمایش پست ها
                        لینک ایپاد تاچ ۵ خرابه
                        درسته عزیز
                        کد HTML:
                        http://fs2.filegir.com/ivip/ios_7_beta__ipod_touch_5th_generation__11a4372q.zip

نظر

• اين سه تا فايل اومده،ولي هيچكدامشان ipsw نيست،چيكار كنم؟n
                          0.ddm
                          1.aplle_partition_map
                          2.hfs
                          3.free

نظر

• سلام.من ایفون ۴ دارم مدل a1332.یعنی مدل gsm معمولی.همیشه هم همین مدل رو دانلود میکردم ، کار میکرد.حالا از همین لینک هایی که گذاشتین ایفون ۴ gsm رو دانلود کردم.ولی وقتی میزنم که ریستور کنم میگه compatible نیست.من همیشه همین gsm دانلود میکنم درستم هست،ایتجا هم برای ۴ همون رو دانلود کردم.لطفا راهنمایی کنید،۵ ساعت طول کشید دانلودش

نظر

• طریقه استفاده از فریمویر بتا در مکرو توضیح میدین؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Siavash96 نمایش پست ها
                                اين سه تا فايل اومده،ولي هيچكدامشان ipsw نيست،چيكار كنم؟n
                                0.ddm
                                1.aplle_partition_map
                                2.hfs
                                3.free
                                نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                                سلام.من ایفون ۴ دارم مدل a1332.یعنی مدل gsm معمولی.همیشه هم همین مدل رو دانلود میکردم ، کار میکرد.حالا از همین لینک هایی که گذاشتین ایفون ۴ gsm رو دانلود کردم.ولی وقتی میزنم که ریستور کنم میگه compatible نیست.من همیشه همین gsm دانلود میکنم درستم هست،ایتجا هم برای ۴ همون رو دانلود کردم.لطفا راهنمایی کنید،۵ ساعت طول کشید دانلودش
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread30582.html

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط F35jsf نمایش پست ها
                                طریقه استفاده از فریمویر بتا در مکرو توضیح میدین؟؟؟
                                dmg رو باز کنید ipsw رو بکشید روی دسکتاپ و ری استور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X