اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 1

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من از همینجا ایدی رو ثبت کردم ولی ایتونز نمیذاره کانکت شم به سرور.نتونستم ریستور کنم میشه جواب بدید چیکار کنم؟

نظر

• موفق نشدن در ریستور کاری به ثبت udid نداره. بعد از ریستور و موقع اکتیو کردن چک میکنه.
      برا ریستور چه مشکلی دارید و چه اروری میده؟
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• میگه نمیتونه به سرور اپل اپدیت دسترسی پیدا کنه

نظر

• چرا اخه واسه من این پیام میاد؟خیلیا نصب کردن و مشکل ندارن اونوقت من نتونستم عجیبه
          نیاز به ***** شکنم داشته باشه من دارم فعاله ولی ارور میده

نظر

• فایروال رو غیر فعال کن حتی برا خود ویندوز.
            آخرین نسخه آیتونز نصب باشه.
            کد خطا چنده؟
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• ميشه يك سايت براي udid معرفي كنيد لطفاًً

نظر

• مگه جریان این در حال افزایش ظرفیت چیه که اینقد طول میکشه؟؟
                من دیشب udid از ifunbox گرفتم ترسیدم ثبت کنم فکرکردم کامل کپی نشده اما اشتباه میکردم باید همون دیشبب ک ظرفیت داشت میزدم حیفش

نظر

• اگه udid رو ثبت نکنیم نمیشه نصب کرد؟؟

نظر

• با سلام خدمت تمامیه دوستان ! چند سوال بسیار بسیار مهم داشتم ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن بنده رو .

۱. Udid تا کی دوباره را میفته ؟

۲. این کار ضرری برای اپل ای دی ما نداره ! یعنی بعدن بیان بن کنن و .... ! قانونیه این کار کاملا !! ( اخه سایتهایی هستند که نوشتن اپل بشدت میخواد جلوی این کار رو بگیره )

۳. بنده ایفون ۵ انلاک دارم lla از اول انلاک بود میتونم براحتی به این فریمور ریستور کنم بعد از ثبت udid ؟

۴. برنامه های اپ استور رو میتونم نصب کنم ؟

۵. به گوشی اسیبی وارد نمیکنه ؟

۶. با این نسخه بتا میشه راحت کارهای تلفن معمولی رو انجام داد ؟ مثل تماس / اس ام اس و ..... !؟

ممنون میشم یکی از دوستان که اطلاعات کامل داره در این زمینه راهنایی کنه بنده رو !!! با تشکر فراوان ...

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                      با سلام خدمت تمامیه دوستان ! چند سوال بسیار بسیار مهم داشتم ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن بنده رو .

۲. این کار ضرری برای اپل ای دی ما نداره ! یعنی بعدن بیان بن کنن و .... ! قانونیه این کار کاملا !! ( اخه سایتهایی هستند که نوشتن اپل بشدت میخواد جلوی این کار رو بگیره )

۳. بنده ایفون ۵ انلاک دارم lla از اول انلاک بود میتونم براحتی به این فریمور ریستور کنم بعد از ثبت udid ؟

۶. با این نسخه بتا میشه راحت کارهای تلفن معمولی رو انجام داد ؟ مثل تماس / اس ام اس و ..... !؟

ممنون میشم یکی از دوستان که اطلاعات کامل داره در این زمینه راهنایی کنه بنده رو !!! با تشکر فراوان ...
                      1. متوجه نشدم دقیقا منظورتون رو
                      2. خیر ضرری نداره ، کاملا safe هست
                      3. بله میتونید
                      4. بله
                      5. خیر
                      6. بله میشه
                      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                        با سلام خدمت تمامیه دوستان ! چند سوال بسیار بسیار مهم داشتم ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن بنده رو .

تا هر وقت اکانت خریداری شده سایت های مربوطه رو اپل فعال کنه، معمولا ۲۴ ساعت طول می کشه

۲. خـــیـــر هیچ اتفاقی نمی افته

۳. بله مشکلی نداره

۴. بــــلـــه

۵. خـــیر

۶. بله مشکلی نداره.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط i_walid نمایش پست ها
                        مگه جریان این در حال افزایش ظرفیت چیه که اینقد طول میکشه؟؟
                        من دیشب udid از ifunbox گرفتم ترسیدم ثبت کنم فکرکردم کامل کپی نشده اما اشتباه میکردم باید همون دیشبب ک ظرفیت داشت میزدم حیفش
                        به دلیل شلوغی اپل به برای مراسم های wwdc کمی دیر اکانت های دولوپر خریداری شده رو فعال می کنه، برای همین هست

نظر

• اگه ثبت نکنیم چی میشه ؟ نمیشه نصب کرد؟

نظر

• زمان دقیق نداره که کی خریداری میکنید تا بخریم خیلی اعصابم بهم ریخته ک دیشب نخریدم

نظر

• نوشته اصلی توسط Aamin نمایش پست ها
                              اگه ثبت نکنیم چی میشه ؟ نمیشه نصب کرد؟
                              مثل اینکه چند ساعت اول که ios7 اومده بوده میشد اما الان نه باید udid ثبت بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط i_walid نمایش پست ها
                                زمان دقیق نداره که کی خریداری میکنید تا بخریم خیلی اعصابم بهم ریخته ک دیشب نخریدم
                                دوست عزیز برای من نیست که از من می پرسید، ولی وقتی چنین چیزی زدن یعنی خریداری کردند، منتظرند اپل فعال کنه ...

نوشته اصلی توسط i_walid نمایش پست ها
                                مثل اینکه چند ساعت اول که ios7 اومده بوده میشد اما الان نه باید udid ثبت بشه
                                چند ساعت اول چیزی نبوده، کلا باید ثبت باشه برای بتا

نظر

صبر کنید ..
                                X