اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 1

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزیز من از udid.ir ثبت کردم اکتیو شد خیلی عالیه

نظر

• من چه کار کنم ؟
      نرم افزاری نیست برای ویندوز که بشه dmg رو Repair کرد ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط hoomnd نمایش پست ها
        دوستان عزیز من از udid.ir ثبت کردم اکتیو شد خیلی عالیه
        گرون كرده!!
        9 تومن بود!!
        ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 12-06-2013, 12:23 PM
        .:amgr:.

نظر

• با سلام
          من نسخه بتا ۷ رو دانلود کردم و از طریق آپدیت آیفون ۴ رو میخواهم به ورژن ۷ تبدیل کنم
          اما تا نصف کار رو انجام میده و بعدش اصلا انگار نه انگار!!!!!!!!!
          نه ارور میده !!!! نه چیز دیگه ای !!!!!
          اصلا هیچ .............................!!!!!!
          مشکل کجاست ؟؟؟؟؟ راهنمایی میفرمایید ؟
          تا updating iphone software اواخرش میره حتی بدون ثبت udid .....اما دیگه تکون نمیخوره و پیغامی هم نمیده !!!!!!!!!!
          ویرایش توسط ncapiga : https://i-phone.ir/forums/member/424-ncapiga در ساعت 12-06-2013, 12:26 PM

نظر

• دوستان udid اصلا" نیاز نیست !!
            دکمه شیفت رو نگه دارید و توی آیتونز دکمه update رو بزنید .... به همین راحتی به همین خوشمزگی ...
            توی مک هم دکمه alt/opt .....

اینم نمونش اگه باور ندارید
            http://fs2.filegir.com/tarashee/How_...5Btag18%5D.mp4

منبع :
            http://www.evad3rs.net/2013/06/insta...r-account.html

تشکر یادتون نره !
            ویرایش توسط tarashee : https://i-phone.ir/forums/member/51291-tarashee در ساعت 12-06-2013, 12:38 PM

نظر

• توي اپ مزيك سرچ كنيد بعد رو اهنگ مورد نظر تپ كنيد اهنگ پلي نميشه
              مسيج ها تو اپ مسيج ميرن تو هم
              بعضي وقتا يهو كلا قاطي ميكنه و تو هر اپي باشيد ميپره بيرون
              اپ ها كامل نصب نميشن بعضي هاشون
              بعضي وقتا موبايل خود به خود ويبره ميده!
              فعلا اينا يادمه

دوستان چه طور به اپل ميل بزنيم بگيم؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

• روی آیفون ۴ اینکارها رو انجام میدم و میره تا حدود آخرش و گیر میکنه

نظر

• منتظر بمونین تا نسخه نهایی بیاد ،

این الان کلی باگ داره ، بعضی اوقات ریستارت میشه ، بعضی اوقات هنگ های الکی

خلاصه یه 4 5 تا نرم افزار مسنجر رو هم اجازه اجرا نمیده ، مثل kik و ... که اصلا بالا نمیاد و باز نمیشن و سریع بسه میشه

نظر

• با سلام ایفون من a14128 هست من فریمور a1428 و دانلود کردم ولی ارور میده مشکلش چیه لطفا کمک کنید
                    ارورش اینه: the iphone could not be restore because the firmware file is not compatible

نظر

• دوتا سوال دارم . من که udid مو ثبت کردم و میتونم اپلیکیشن ها رو با iresign نصب کنم ، میتونم این ورژن بتا رو نصب کنم ؟؟؟

دوم اینکه فریمور بتا امکان دانگرید هم داره دیگه ؟ البته به ۶.۱.۳ فک کنم...!

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                        دوتا سوال دارم . من که udid مو ثبت کردم و میتونم اپلیکیشن ها رو با iresign نصب کنم ، میتونم این ورژن بتا رو نصب کنم ؟؟؟

دوم اینکه فریمور بتا امکان دانگرید هم داره دیگه ؟ البته به ۶.۱.۳ فک کنم...!
                        ۱: خیر udid فقط برای ری استور به نسخه بتا هست iresign چند تا فایل هم داره کنارش که باید خریداری کنید جدا ربطی به هم ندارند
                        ۲:* از نسخه هاب بتا بله میتونید دانگرید کنید به آخرین نسخه موجود٬ در دستگاه های a4 هم به نسخه ای که shsh دارید میتونید ری استور کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط masoudkhezrian نمایش پست ها
                        با سلام ایفون من a14128 هست من فریمور a1428 و دانلود کردم ولی ارور میده مشکلش چیه لطفا کمک کنید
                        ارورش اینه: the iphone could not be restore because the firmware file is not compatible
                        همه پست شما رو با هر سایز و فونتی میبینند نیاز نیست با این وضع پست بدید ! رعایت کنید لطفا که نظم تاپیک حفظ بشه

مطمئن هستید درست دانلود شده ؟ فایل dmg رو باز کردید یا تبدیل کردید ؟

نظر

• منم اولش با shift+restor امتحان میکردم اما صبح shift+ipdate زدم درست شد بدون udid

نظر

• با سلام ایفون من a14128 هست من فریمور a1428 و دانلود کردم ولی ارور میده مشکلش چیه لطفا کمک کنید

نظر

• دوستان من ببرم علاالدین اپدیت میکنن؟

نظر

• اینم فایل ipsw مخصوص iphone 4s برای دوستان ... که دیگه دردسر نکشید .....

دانلود

تشکرم نمیخوام ...

نظر

صبر کنید ..
                                X