اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
    دوستان روش من براي استفاده از آيفون به روش زير بوده و تا الان هيچ وقت حتي يكبار هم به هيچ مشكلي بر نخوردم.
    ١. هميشه از نرم افزار هاي اوريجينال استفاده كرده ام.
    ٢. آيفون ام رو هيچگاه جيلبرك نكرده ام. ( يك آيپاد داشتم براي يادگرفتن جيلبرك و ... از اون استفاده مي كردم. )
    ٣. هر سه هفته يكبار باتري گوشي رو كاليبره مي كنم.
    ٤. اگر iOS جديد بياد مثلا من ٨ دارم و ٩ بياد، به خاطر عوض شدن عمومي سيستم عامل، گوشي رو از طريق DFU Mode و Restore و عدم برگردوندن بك آپ ها و انتخاب گزينه ي Make new iPhone به اون نسخه به روز رساني مي كنم.
    ٥. اگر ورژن جديد بياد مثلا من ٩.١ دارم و حالا ٩.٢ اومده باشه به راحتي از طريق OTA آپديت مي كنم.
    ٦. هميشه مراقب گوشيم هستم و تا الان پيش نيومده كه گوشيم زمين بخوره يا مشكل ديگه اي براش پيش بياد.

شما هم با رعايت نكاتي اينچنيني مي تونيد هميشه از داشتن محصولات اپل لذت ببريد.
    (البته اگر به هر دليلي دستگاه شما از ابتدا يا در طول زمان داراي مشكل سخت افزاري بشه اين نكات دردي رو درمان نمي كنه و چاره تعويض يا تعمير هستش)

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دقيقا تمام موارد دوستمون را منم انجام ميدم و تالا به جز باگهاي ريز ios مشكل ديگه اي نداشتم

نظر

• فارغ از این بحثا ios 9 بدترین فرم ور ی هست که از زمان ios 3 من باهاش کار کردم. روی 6 شدیدا لگ داره و حتی روی 6s هم توی safari لگ داره. اگر بعضی از دوستان مشکل ی ندارن قرار نیست مشکل بقیه رو نفی کنیم. واقعا برای بخش سیستم عامل اپل متاسفم که ایفون یک سال پیش با فرم ور فعلی روون نیست. ورژن 8 هم اول پر از باگ بود ولی لااقل لگ نداشت و روی 6 فوق العاده خوب بود. امیدوارم تا 9.4 لااقل وضعیت درست بشه چون 9.2 باز خیلی بهتر از 9.0.2 ه!

نظر

• سلام
        دوستان من يه سوال دارم
        من از زماني كه گوشيم رو از ios 8 آپديت كردم به ios 9 و حالا ios9.2 يه مشكلي براي اينستاگرامم پيش اومده
        هشتگ هاي فارسي رو جدا جدا مينويسه!!
        مشكلش چيه؟؟
        اينستاگرام هم بروز هست

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
          سلام
          دوستان من يه سوال دارم
          من از زماني كه گوشيم رو از ios 8 آپديت كردم به ios 9 و حالا ios9.2 يه مشكلي براي اينستاگرامم پيش اومده
          هشتگ هاي فارسي رو جدا جدا مينويسه!!
          مشكلش چيه؟؟
          اينستاگرام هم بروز هست
          من هم جديدا توي پيج هاي فارسي اينستاگرام ديدم كه هشتگ هاي فارسي جدا جدا هستند. اما نمي دونم مشكل از اينستاگرام هست يا چيز ديگه.

نظر

• ببخشید زیاد سوال میپرسم
            در ios 9 اون قسمت Other خودش بصورت اتوماتیک بهینه میشه؟
            بعضی وقت ها متوجه میشم حجمش تا 800 مگابایت رفته ولی بعضی مواقع کاهش پیدا میکنه و به 500 مگابایت میرسه
            در قسمت usege گوشی هم این موضوع رو مشاهده کردم،
            اینستاگرام بعضی مواقع 300 مگابایت هست، بعضی مواقع 80 مگابایت!

یه سوال دیگه که داشتم Other حجمش نسبت به ios های دیگه ظاهرا بهینه شده اما این قسمت اضافه شده به اسم doucament چیه؟
            اون هم مدام حجمش کم و زیاد میشه ولی کمتر از 300 مگ نیست!!

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها

فکر کنم به این خاطره که موقعی در حال کار کردن هست با گرفتن داده ها بطور موقت فضای بیشتری اشغال میشه بعد که برنامه بسته میشه و کار نمی کنه بر می گرده

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 01-01-2016, 02:15 PM

نظر

• New lawsuit claims Apple slows down older iPhones on iOS 9 - GSMArena blog

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
                  ببخشید زیاد سوال میپرسم
                  بعضی وقت ها متوجه میشم حجمش تا 800 مگابایت رفته ولی بعضی مواقع کاهش پیدا میکنه و به 500 مگابایت میرسه

یه سوال دیگه که داشتم Other حجمش نسبت به ios های دیگه ظاهرا بهینه شده اما این قسمت اضافه شده به اسم doucament چیه؟

Up...😔

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
                    ببخشید زیاد سوال میپرسم

اگه منظورتون از قسمت other كش هست بله خودش بهينه ميشه
                    قسمت document را دقيقا نميدونم ولي بايد اطلاعات برنامه ها باشه

نظر

• سلام.خسته نباشید.من الان از ios 8.4 اپدیت کردم به 9.2 ایا امکانش هست دوباره 8.4 رو بزنم؟خریت کردم اپ کردم سرعت 8.4 واقعا عالی بود.تو 8.4 camera roll وقتی زیرو روش میکردم عکسا و فیلما همه لود بودن اما تو 9.2 نه.نوار پایین هم با لگ میاد بالا.واتس اپ هم کند شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
                        سلام.خسته نباشید.من الان از ios 8.4 اپدیت کردم به 9.2 ایا امکانش هست دوباره 8.4 رو بزنم؟خریت کردم اپ کردم سرعت 8.4 واقعا عالی بود.تو 8.4 camera roll وقتی زیرو روش میکردم عکسا و فیلما همه لود بودن اما تو 9.2 نه.نوار پایین هم با لگ میاد بالا.واتس اپ هم کند شده.

نه داداش نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
                          سلام.خسته نباشید.من الان از ios 8.4 اپدیت کردم به 9.2 ایا امکانش هست دوباره 8.4 رو بزنم؟خریت کردم اپ کردم سرعت 8.4 واقعا عالی بود.تو 8.4 camera roll وقتی زیرو روش میکردم عکسا و فیلما همه لود بودن اما تو 9.2 نه.نوار پایین هم با لگ میاد بالا.واتس اپ هم کند شده.

سلام نه امكان برگشت نيست

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها

ببخشید دیوایس شما چیه
                            چون من برای آپدیت دو دلم پرسیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                              ببخشید دیوایس شما چیه
                              چون من برای آپدیت دو دلم پرسیدم

iphone 6

نظر

• من تو 8.4 تو سیتینگ که مبرفتم قسمت pvn پیش wifi بود اما الان رفته تو قسمت general.شما هم اینتور هستین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X