اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
    دوست عزیز لینک دانلود 9.2.1 برای ایفون 6 رو لطف میکنی
    داداش از 9.2 به صورت ota آپديت كردم به اين نسخه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
      داداش از 9.2 به صورت ota آپديت كردم به اين نسخه

من هم از طريق ota به نسخه ٩.٢.١ اپديت كردم اما متاسفانه هنوز هم از كار افتادن انيميشن ها وجود داره ، مصرف باتري هم تغيير چشم گيري نكرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط kelvan نمایش پست ها
        من آیفون 6 دارم،همون روز که آپدیت اومد آپدیت کردم و تا الان با تلگرام هیچ مشکلی نداشتم، از واتس آپ کم استفاده میکنم ولی تلگرام خیلی میرم و هیچوقت نه هنگ کرده نه مشکل دیگه ای داشته
        خب پس چرا واس اینجوریه من قید بعضی برنامه ها هم زدم که اپدیت کاملی کنم اونم با ریستور بدون برگردوندن بکاپ
        حالام صدا کیبورد هم رفته رو مخ هیچ کاریشم نمیشه کرد

نظر

• طرح شکایت حقوقی علیه اپل به دلیل کند کردن عمدی دستگاه های قدیمی با بروزرسانی به iOS 9

گر از جمله کاربران محصولات قدیمی تر اپل (مانند آیفون 4 و آیپد 2) باشید حتما می دانید که عدم دریافت بروزرسانی های سیستمی اپل تقریبا مساوی با از دست دادن بخش بزرگی از مزایای اکوسیستم iOS است. برنامه های متعددی هستند که تنها با نسخه های جدیدتر iOS کار می کنند و همچنین خود اپل نیز با ایجاد محدودیت هایی در app store کاربران را به دریافت و نصب بروزرسانی ها وادار می کند. اما هر چقدر این آپدیت ها برای دستگاه های جدید ضروری باشند، دستگاه های قدیمی تر که از سخت افزار ضعیف تری هم بهره می برند در استفاده از آنها با مشکل مواجه خواهند شد زیرا روان بودن سیستم عامل پس از ارتقا به نسخه های بالاتر عملا از این دستگاه ها حذف می شوند. ظاهرا این مشکل به چشم کاربران زیادی رسیده و همین باعث طرح یک شکایت حقوقی بر علیه کمپانی اپل شده است.

شکایت بر این اساس تنظیم شده است که اپل به صورت تعمدی آیفون های قدیمی تر را با بروزرسانی به iOS 9 با کندی سرعت مواجه می کند تا به این ترتیب کاربران ناچار به خریدن دستگاه های جدیدتر شوند. 100 کاربر مدل آیفون 4 اس کمپانی اپل پای شکایت را امضا کرده اند و بر این اساس تقاضای خسارتی 5 میلیون دلاری کرده اند. طبق ادعای شاکیان، پس از بروزرسانی آیفون ها به نسخه جدید iOS این دستگاه ها عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان داده و کار روزانه را برای کاربران غیر ممکن کرده اند. تاخیر در اجرای برنامه ها و همچنین زمان پردازش بسیار طولانی و به اصطلاح کرش کردن برنامه ها نیز گزارش شده است.
          از دیگر بندهای این شکایت می توان به ارائه اطلاعات ناصحیح و تبلیغات غلط در زمان بروزرسانی اشارده کرد؛ به این ترتیب که با وجود وعده افزایش سرعت و امنیت و همچنین طول عمر بیشتر باتری ها، در عمل چنین اتفاقاتی رخ نداده و بسیاری از مزایای پلتفرم iOS نیز در دسترس کاربران قرار نمی گیرند. البته مشخص نیست این شکایت تا چه حد بتواند موفقیت آمیز باشد و آیا درخواست غرامت آنها با همین مبلغ تائید خواهد شد یا خیر، اما پیگیری پرونده و بررسی پاسخ های اپل به این موارد بسیار جالب خواهد بود. آیا شما تجربه ای مشابه با بروزرسانی محصولات اپل داشته اید؟

نظر

• سلام خدمت دوستان
            یه مشکلی واسه آیفون 6s ام بوجود اومد وقتی به ios 9.2 آپدیتش کردم
            بعد از آپدیت که با باتری فول انجام شد مشکلی نبود با گوشی کاری نداشتم تا 6 ساعت بعد، وقتی رفتم سراغ گوشی دیدم شارژ باتری از 100 اومده رو 10 درصد!
            وقتی هم باهاش کار کردم دیدم هنگ هنگه به طوری که اصلا نمیتونستم باهاش کار کنم بعدشم کلا صفحه خاموش شد ! هر کاری کردم صفحه روشن نشد ولی بهش زنگ میزدم زنگ میخورد!
            تا دو ساعتی اینجوری بود بعدش با نگه داشتن دکمه های پاور و هوم روشن شد و از اون به بعد درست شد!!!!!!
            کسی با آپدیت کردن 6s به این مشکل برخورد کرده؟

نظر

• دوستان سلام كمك فوري
              ميخوام به 9.2كه روي گوشيم اومده up date كنم ولي غير فعاله توي general inestalغير فعاله ios9.0.دارم چطوري فعال ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی رجبی نمایش پست ها
                سلام خدمت دوستان
                یه مشکلی واسه آیفون 6s ام بوجود اومد وقتی به ios 9.2 آپدیتش کردم
                بعد از آپدیت که با باتری فول انجام شد مشکلی نبود با گوشی کاری نداشتم تا 6 ساعت بعد، وقتی رفتم سراغ گوشی دیدم شارژ باتری از 100 اومده رو 10 درصد!
                وقتی هم باهاش کار کردم دیدم هنگ هنگه به طوری که اصلا نمیتونستم باهاش کار کنم بعدشم کلا صفحه خاموش شد ! هر کاری کردم صفحه روشن نشد ولی بهش زنگ میزدم زنگ میخورد!
                تا دو ساعتی اینجوری بود بعدش با نگه داشتن دکمه های پاور و هوم روشن شد و از اون به بعد درست شد!!!!!!
                کسی با آپدیت کردن 6s به این مشکل برخورد کرده؟
                يكي از دوستام كه ٦ اس داره از وقتي كه به اين نسخه اپديت كرده هر بار منو ميبينه از هنگ هاي زياد گوشيش شكايت داره همونطور كه شما ذكر كردين.

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                  يكي از دوستام كه ٦ اس داره از وقتي كه به اين نسخه اپديت كرده هر بار منو ميبينه از هنگ هاي زياد گوشيش شكايت داره همونطور كه شما ذكر كردين.

برعكس من چند تا 6s ديدم كه رو 9.2 بهترين عملكرد رو داشتن
                  اين نسخه بي باگ ترين نسخه ios 9 هست فعلا

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                    طرح شکایت حقوقی علیه اپل به دلیل کند کردن عمدی دستگاه های قدیمی با بروزرسانی به iOS 9
                    مشکل اصلی کاربران محدودیت دانگرید هست و با وجود این محدودیت بنظرم کاملاً این اتهام علیه اپل اثبات شدنیه و این روند در نهایت به ضرر خود اپل تموم میشه ، طبق آماری که هر سال از میزان آپدیت کاربران به iOS جدید در ماه های اول انتشار میاد، هر سال داره این میزان کمتر میشه (از iOS 7 به بعد) و علت اصلی آپدیت کاربر ها به iOS جدید ترس از ناسازگار تر بودن iOS سال بعدش هست تا استفاده از امکانات و نوآوری های جدید!
                    مورد دیگه هم حجیم تر شدن iOS هست که واقعاً به ضرر کاربر های 16 گیگی‌‌ هست (اینکه امسال اپل ظرفیت 32 رو جایگزین 16 نکرد هیچ دلیلی جز سود خود کمپانی نداره!)

نوشته اصلی توسط sorena_atropat نمایش پست ها
                    دوستان سلام كمك فوري
                    ميخوام به 9.2كه روي گوشيم اومده up date كنم ولي غير فعاله توي general inestalغير فعاله ios9.0.دارم چطوري فعال ميشه
                    حتماً باید با وای فای باشید، باتری بالای 50 درصد باشد ، فضای کافی موجود باشه در گوشی ...
                    جیلبریک هم نباشه

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 31-12-2015, 01:55 PM

نظر

• اگر میخواهید دیوایسی روان با کمترین مشکل نرم افزاری داشته باشید ارتقای نرم افزار رو از طریق ریستور و بدون برگردوندن بکاب قبلی انجام بدیدنه به روش اپدیت از طریق گوشی(ota)....!! متاسفانه بعد از انتشار هر فریمور جدید یکسری از کاربران میان جیغ و داد میندازند که ما مشکل داریم و اپل گند زده و ال و بل ...!! اینو با اطمینان و بنا به تجربه چند سالم میگم : 90% این عزیزان کاربرانی هستند که به هر دلیلی (از جمله تنبلی! )حاضر نشدند ارتقای دیوایس رو از طریق ریستور انجام بدند و انتظار دارند اپل براشون معجزه کنه...!! بنده بندرت (تاکید میکنم بندرت ..!!) کاربری رو دیدم که دیوایسش رو ریستور کامل کرده باشه و بعدش از عملکرد دیوایسش ناراضی باشه.(چه در این سایت چه در سایتهای دیگه..!!)...اونایی هم که مشکل دار شدند اکثرا کاربرانی هستند که بکاب قبلی رو برگردوندند و حاضر نشدند 15 دقیقه وقت بزارند و اطلاعات یا برنامه های قبلیشون رو از اول بریزند...!!

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                        اگر میخواهید دیوایسی روان با کمترین مشکل نرم افزاری داشته باشید ارتقای نرم افزار رو از طریق ریستور و بدون برگردوندن بکاب قبلی انجام بدیدنه به روش اپدیت از طریق گوشی(ota)....!! متاسفانه بعد از انتشار هر فریمور جدید یکسری از کاربران میان جیغ و داد میندازند که ما مشکل داریم و اپل گند زده و ال و بل ...!! اینو با اطمینان و بنا به تجربه چند سالم میگم : 90% این عزیزان کاربرانی هستند که به هر دلیلی (از جمله تنبلی! )حاضر نشدند ارتقای دیوایس رو از طریق ریستور انجام بدند و انتظار دارند اپل براشون معجزه کنه...!! بنده بندرت (تاکید میکنم بندرت ..!!) کاربری رو دیدم که دیوایسش رو ریستور کامل کرده باشه و بعدش از عملکرد دیوایسش ناراضی باشه.(چه در این سایت چه در سایتهای دیگه..!!)...اونایی هم که مشکل دار شدند اکثرا کاربرانی هستند که بکاب قبلی رو برگردوندند و حاضر نشدند 15 دقیقه وقت بزارند و اطلاعات یا برنامه های قبلیشون رو از اول بریزند...!!
                        حرف شما را درسته ولي نه كامل
                        ببينيد كاربران به دو دسته تقسيم ميشوند:
                        ١.كاربراني كه از گوشيشون به نحوه ي درست و صحيح و استاندارد استفاده ميكنن و بيخيال جيلبريك و توئيك شدن و قشنگ از اپ استور دانلود ميكنن و نرم افزار و بازي ميخرن
                        تنظيمات ios را الكي تغيير نميدن و خلاصه كاملا اصولي رفتار ميكنن(دقيقا مثل من)
                        ٢.كاربراني كه ميخوان پول اپ و بازي ندن،دوست دارن ios را به سليقه ي خودشون درست كنن،جيلبريك ميكنن و هزاران توئيك مختلف نصب ميكنن و.....
                        خب كاربران دسته ي اول كه خودمم يكي از اونام هيچ فرقي بازم ميگم و از حرفم مطمنم هيچ فرقي نداره ota اپ كنن يا ريستور
                        چرا انقدر مطمنم؟
                        اولا تجربه هر ورژن ios را دارم يعني هر ios جديدي كه ميومد من ota اپ ميكردم بعدش چند روز استفاده ميكردم و تا يه باگ ميديدم ميگفتم چون ota نصب كردم ماله اونه!وقتي ريستور ميكردم و بكاپ را برنميگردوندم و كلي حجم صرف دانلود اپهام ميكردم باز همون باگ را ميديم!(تجربه بيش از ١٠ بار ota و ريستور)
                        كاربران دسه ي اول اگه جيلبريك كنن كه اصلا ota نميتونن اپ كنن و اگر تنظيمات ios را به هم بريزن اونوقت حرف شما درسته و بهتره ريستور كنن
                        ثانيا برميگرده به تفاوت ota با ريستور:
                        يعني شما يك سيستم عامل دارين حالا برخي ويژگي جديد براش اومده و برخي ويژگي هاش اپديت شدن
                        حالا ota چيكار ميكنه؟مياد اون ويژگي هاي جديد را اضافه ميكنه و كدهاي قديمي را پاك و جديدها را اضافه ميكنه
                        برا همينه حجمش كمتره ولي ريستور مياد دوباره كل سيستم عامل قديمي را پاك ميكنه و سيستم عامل اپديت شده را جايگزين ميكنه
                        الان بايد متوجه شده باشين كه كدهاي قديمي در هر دو روش تغييري نميكنن كه بخوان باگ ايجاد كنن
                        ota
                        اپ كردن برا گوشي باگ مياره و ضرر داره اين حرفا مث ٨ ساعت شارژ اوليه باتري" از حرفايي كه به زودي منسوخ ميشه

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 31-12-2015, 05:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                          حرف شما را درسته ولي نه كامل
                          ببينيد كاربران به دو دسته تقسيم ميشوند:
                          ١.كاربراني كه از گوشيشون به نحوه ي درست و صحيح و استاندارد استفاده ميكنن و بيخيال جيلبريك و توئيك شدن و قشنگ از اپ استور دانلود ميكنن و نرم افزار و بازي ميخرن
                          تنظيمات ios را الكي تغيير نميدن و خلاصه كاملا اصولي رفتار ميكنن(دقيقا مثل من)
                          ٢.كاربراني كه ميخوان پول اپ و بازي ندن،دوست دارن ios را به سليقه ي خودشون درست كنن،جيلبريك ميكنن و هزاران توئيك مختلف نصب ميكنن و.....
                          خب كاربران دسته ي اول كه خودمم يكي از اونام هيچ فرقي بازم ميگم و از حرفم مطمنم هيچ فرقي نداره ota اپ كنن يا ريستور
                          چرا انقدر مطمنم؟
                          اولا تجربه هر ورژن ios را دارم يعني هر ios جديدي كه ميومد من ota اپ ميكردم بعدش چند روز استفاده ميكردم و تا يه باگ ميديدم ميگفتم چون ota نصب كردم ماله اونه!وقتي ريستور ميكردم و بكاپ را برنميگردوندم و كلي حجم صرف دانلود اپهام ميكردم باز همون باگ را ميديم!(تجربه بيش از ١٠ بار ota و ريستور)
                          كاربران دسه ي اول اگه جيلبريك كنن كه اصلا ota نميتونن اپ كنن و اگر تنظيمات ios را به هم بريزن اونوقت حرف شما درسته و بهتره ريستور كنن
                          ثانيا برميگرده به تفاوت ota با ريستور:
                          يعني شما يك سيستم عامل دارين حالا برخي ويژگي جديد براش اومده و برخي ويژگي هاش اپديت شدن
                          حالا ota چيكار ميكنه؟مياد اون ويژگي هاي جديد را اضافه ميكنه و كدهاي قديمي را پاك و جديدها را اضافه ميكنه
                          برا همينه حجمش كمتره ولي ريستور مياد دوباره كل سيستم عامل قديمي را پاك ميكنه و سيستم عامل اپديت شده را جايگزين ميكنه
                          الان بايد متوجه شده باشين كه كدهاي قديمي در هر دو روش تغييري نميكنن كه بخوان باگ ايجاد كنن
                          ota
                          اپ كردن برا گوشي باگ مياره و ضرر داره اين حرفا مث ٨ ساعت شارژ اوليه باتري" از حرفايي كه به زودي منسوخ ميشه

حرف شما هم درسته ولي نه كامل
                          من خودم بارها شده كه يه ورژن جديد اومده و به صورت ota آپديت كردم ومشكلي هم نداشتم ولي قرار نيست كه همه مشكلي نداشته باشن
                          خيلي از دوستام كه آيفون يا آيپد دارن بعد ota آپديت كردن مشكل داشتن اكثرشون هم زود خالي شدن باتري بوده كه با يه ريستور حل شده
                          در ضمن با پشتيباني خود اپل هم صحبت كردم كه اونا هم ريستور كردن رو پيشنهاد ميكنن

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                            حرف شما هم درسته ولي نه كامل
                            من خودم بارها شده كه يه ورژن جديد اومده و به صورت ota آپديت كردم ومشكلي هم نداشتم ولي قرار نيست كه همه مشكلي نداشته باشن
                            خيلي از دوستام كه آيفون يا آيپد دارن بعد ota آپديت كردن مشكل داشتن اكثرشون هم زود خالي شدن باتري بوده كه با يه ريستور حل شده
                            در ضمن با پشتيباني خود اپل هم صحبت كردم كه اونا هم ريستور كردن رو پيشنهاد ميكنن

حرف شما درست
                            فلسفه اپديت از طريق ota يا همون خود گوشي چيه؟
                            راحتي اپديت براي همه ي كاريران چه اماتورها چه اونا كه اطلاعاتشون در زمينه ي موبايل زياده
                            اسمارتفوني كه براي ارتقاي سيستم عاملش بايد راه روش ريستور و بكاپ گيري هزارتا كوفت خوره را بلد باشي تازشم بت بگن بكاپت را برنگردون و بشين همه را دانلود كن و ديتا هات را از دست بده، اسمارت فون نيس يه وسيله اي براي شكنجه!!!
                            ولي اگه واقعا اينطوري باشه ضعف سيستم عامل ios يا هر سيستم عامل ديگه اي هست كه با آپديت از خود گوشي به مشكل ميخورن و باعث باگ ميشن
                            من كه تا الان كه جديدترين ورژنهاي ios را نصب كردم تفاوتي بين اين دو روش نديدم ولي با توجه به حرف شما تعدادي با ريستور مشكلاتشون درست ميشه
                            اميدوارم اپل به علاوه باگها يه فكريم براي ota بكنه[emoji38]

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 31-12-2015, 06:15 PM

نظر

• من هيچ تفاوتي بين ريستور و ota نديدم
                              هر باگي بوده تو جفتش بوده هرچي هم نبوده تو جفتش نبوده

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• دوستان روش من براي استفاده از آيفون به روش زير بوده و تا الان هيچ وقت حتي يكبار هم به هيچ مشكلي بر نخوردم.
                                ١. هميشه از نرم افزار هاي اوريجينال استفاده كرده ام.
                                ٢. آيفون ام رو هيچگاه جيلبرك نكرده ام. ( يك آيپاد داشتم براي يادگرفتن جيلبرك و ... از اون استفاده مي كردم. )
                                ٣. هر سه هفته يكبار باتري گوشي رو كاليبره مي كنم.
                                ٤. اگر iOS جديد بياد مثلا من ٨ دارم و ٩ بياد، به خاطر عوض شدن عمومي سيستم عامل، گوشي رو از طريق DFU Mode و Restore و عدم برگردوندن بك آپ ها و انتخاب گزينه ي Make new iPhone به اون نسخه به روز رساني مي كنم.
                                ٥. اگر ورژن جديد بياد مثلا من ٩.١ دارم و حالا ٩.٢ اومده باشه به راحتي از طريق OTA آپديت مي كنم.
                                ٦. هميشه مراقب گوشيم هستم و تا الان پيش نيومده كه گوشيم زمين بخوره يا مشكل ديگه اي براش پيش بياد.

شما هم با رعايت نكاتي اينچنيني مي تونيد هميشه از داشتن محصولات اپل لذت ببريد.
                                (البته اگر به هر دليلي دستگاه شما از ابتدا يا در طول زمان داراي مشكل سخت افزاري بشه اين نكات دردي رو درمان نمي كنه و چاره تعويض يا تعمير هستش)

نظر

صبر کنید ..
                                X