اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
    من تو 8.4 تو سیتینگ که مبرفتم قسمت pvn پیش wifi بود اما الان رفته تو قسمت general.شما هم اینتور هستین؟
    تفاوتي با ٨.٤ نميكنه شما وقتي pvn رو تنظيم ميكني گزينه ش تو قسمت ابتدايي تنظيمات ظاهر ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
      تفاوتي با ٨.٤ نميكنه شما وقتي pvn رو تنظيم ميكني گزينه ش تو قسمت ابتدايي تنظيمات ظاهر ميشه.

درسته اما الان فقط گزینه روشن و خاموش کردنش اومده اما تو 8.4 میشد از همون قسمت روشن خاموشش هم وارد تنضیماتش بشم.

نظر

• پل در تاریخ 27 آذر اولین نسخه بتا از iOS 9.2.1 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد تا تست های مورد نظر را روی آن انجام دهند. ساعاتی پیش iOS 9.2.1 Beta 2 نیز عرضه شد که البته باز هم برای توسعه دهندگان تا به بررسی آن بپردازند. شماره ساخت این نسخه 13D14 می باشد.

نظر

iphone 6
          یا خدا ! روی 6 اینجور باشه
          پس 5s چی میشه!

نظر

درسته اما الان فقط گزینه روشن و خاموش کردنش اومده اما تو 8.4 میشد از همون قسمت روشن خاموشش هم وارد تنضیماتش بشم.
            اينبار هم به همون صورت هست با اين فرق كه بايد بيشتر از يك پروفايل رو تنظيم كرده باشي.

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
              اينبار هم به همون صورت هست با اين فرق كه بايد بيشتر از يك پروفايل رو تنظيم كرده باشي.

مرسی که راهنمایی کردی.امیدوارم با اپدیت بدی لگ ها برطرف بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط makis نمایش پست ها
                پل در تاریخ 27 آذر اولین نسخه بتا از iOS 9.2.1 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد تا تست های مورد نظر را روی آن انجام دهند. ساعاتی پیش iOS 9.2.1 Beta 2 نیز عرضه شد که البته باز هم برای توسعه دهندگان تا به بررسی آن بپردازند. شماره ساخت این نسخه 13D14 می باشد.
                اين ٩.٢.١ چي هست كه براش تا حالا دو تا بتا دادن بيرون !!!معمولا براي آپديتهاي كوچولو اينكارو نمي كردن

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                  اين ٩.٢.١ چي هست كه براش تا حالا دو تا بتا دادن بيرون !!!معمولا براي آپديتهاي كوچولو اينكارو نمي كردن
                  اپل فعلا اپديتهاي كوچيكم محتاطانه ميده بيرون چون منتظر جيلبريك هست
                  مطمن باشيد با جيلبريك شدن ٩.٢ سريع ٩.٢.١ را ميده بيرون البته با بستن حفره هاي امنيتي

نظر

• iOS 9.2.1 Has Been Jailbroken! - iClarified

نظر

• سلام دقیقا با بیانات شما موافقم منم به همین صورت عمل میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم الان با 6 اس پلاس دارم زندگی میکنم

نظر

• یه ایفون 5 داریم با ۹/1 تازگیها وقتی شارژش به ۳۰٪ میرسه خاموش میشه؟میشه علتشو بفرمایید که چه کارش کنم؟ با تشکر

نظر

• دوستان اگر با اين باگ در اين نسخه مواجه شديد تنها راه حل فعلي خاموش و روشن كردن گوشي است.
                          اين باگ زماني رخ مي دهد كه در منوي اصلي انگشتتون رو پايين مي كشيد تا وارد صفحه ي جستجو شويد.
                          خيلي كم پيش مياد ولي خب به هر حال موجوده.

نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
                            یه ایفون 5 داریم با ۹/1 تازگیها وقتی شارژش به ۳۰٪ میرسه خاموش میشه؟میشه علتشو بفرمایید که چه کارش کنم؟ با تشکر

بهتره باتري رو كاليبره كنيد. اگر درست نشد آيتيونز كامپيوتر رو به روز رساني كنيد. گوشي رو به DFU Mode ببريد و به آخرين نسخه Restore كنيد و بكاپ ها رو برنگردونيد. اگه نرم افزاري باشه حل ميشه. اگر نشد مشكل سخت افزاري است كه بايد توسط افراد متخصص بررسي بشه.

نظر

• این آپدیتهای اپل یکی بعد از دیگری نگهداری شارژ آیفون ۶ ما رو داغون کرد. همیشه هم ota آپدیت کردم و مطمئنا اگر مشکل اساسی پیش نیاد هیچوقت سراغ ری استور کردن نخواهم رفت.
                              اگر میخواستم وقتم رو برای ری استور کردن و برگردوندن بکاپ و ... تلف کنم اندروید رو ول نمیکردم بیام سراغ ios با اینهمه محدودیت. تنها دلیل خرید آیفون ارائهٔ سریع آپدیت و نصب بی دردسر اون بود. اگر هم قرار بود مشکل ایجاد کنه خود شرکت به این بزرگی مغز درازگوش نخورده بود که امکان آپدیت ota رو قرار بده. این هم که میگن از طریق ری استور نصب کنید ، مشابهش ابتدا روی اندروید اتفاق افتاد. به اینصورتکه با اومدن آپدیتهای جدید و دیدن مشکلات برخی میگفتن بعد از آپدیت باید دیوایس اندرویدی رو فکتوری ریست کرد تا بهترین نتیجه گرفته بشه. در صورتیکه بنده چندین بار امتحان کردم و ذره ای اختلاف در عملکرد ندیدم. حالا هم که آپدیتهای آیفون مشکل پیدا کرده عده ای مشابه همان که در اندروید بود پیشنهاد میدن!
                              تا قبل از آپدیتهای جدید گوشیم تا ۱۰ ساعت کار میداد. (برای وبگردی) اما الان گاهی تا شش ساعت هم نزول میکنه!!!
                              البته در مقابل برخی باگها رفع شده.

در هر صورت باز هم برای بنده همین آپدیت سریع و نداشتن لگ مهمه که تا الان همینطور بوده و به همین دلیل هم از خرید آیفونم راضی هستم و اگر هم روری به اندروید برگردم فقط نکسوس میخرم. چون آپدیت کردن دیگر برندها عذاب آوره. (بخصوص سامسونگ که اصولا به شعور آدم توهین میکنه!)

راستی یه باگ قدیمی هست که هنوزم بعد این آپدیتها وجود داره. بعضی وقتا که دارم توی عکسای کمرا گردش میکنم ، وقتی میرم عکس بعدی یا قبلی یکدفعه عکس قبلی بصورت زوم شده در پس زمینه نشون داده میشه (جای رنگ سفید یا سیاه پس زمینه) و تا نرم به یک عکس دیگه اون هم با تپ کردن روی تامبنیل اون عکس ، مشکل حل نمیشه. (این بعضی وقتها که میگم خیلی دیر به دیر اتفاق میفته! اما در هر صورت پیش میاد)

نظر

• iOS 9.2 عرضه شد

نوشته اصلی توسط Jahandar نمایش پست ها
                                این آپدیتهای اپل یکی بعد از دیگری نگهداری شارژ آیفون ۶ ما رو داغون کرد. همیشه هم ota آپدیت کردم و مطمئنا اگر مشکل اساسی پیش نیاد هیچوقت سراغ ری استور کردن نخواهم رفت.
                                اگر میخواستم وقتم رو برای ری استور کردن و برگردوندن بکاپ و ... تلف کنم اندروید رو ول نمیکردم بیام سراغ ios با اینهمه محدودیت. تنها دلیل خرید آیفون ارائهٔ سریع آپدیت و نصب بی دردسر اون بود. اگر هم قرار بود مشکل ایجاد کنه خود شرکت به این بزرگی مغز درازگوش نخورده بود که امکان آپدیت ota رو قرار بده. این هم که میگن از طریق ری استور نصب کنید ، مشابهش ابتدا روی اندروید اتفاق افتاد. به اینصورتکه با اومدن آپدیتهای جدید و دیدن مشکلات برخی میگفتن بعد از آپدیت باید دیوایس اندرویدی رو فکتوری ریست کرد تا بهترین نتیجه گرفته بشه. در صورتیکه بنده چندین بار امتحان کردم و ذره ای اختلاف در عملکرد ندیدم. حالا هم که آپدیتهای آیفون مشکل پیدا کرده عده ای مشابه همان که در اندروید بود پیشنهاد میدن!
                                تا قبل از آپدیتهای جدید گوشیم تا ۱۰ ساعت کار میداد. (برای وبگردی) اما الان گاهی تا شش ساعت هم نزول میکنه!!!
                                البته در مقابل برخی باگها رفع شده.

در هر صورت باز هم برای بنده همین آپدیت سریع و نداشتن لگ مهمه که تا الان همینطور بوده و به همین دلیل هم از خرید آیفونم راضی هستم و اگر هم روری به اندروید برگردم فقط نکسوس میخرم. چون آپدیت کردن دیگر برندها عذاب آوره. (بخصوص سامسونگ که اصولا به شعور آدم توهین میکنه!)

راستی یه باگ قدیمی هست که هنوزم بعد این آپدیتها وجود داره. بعضی وقتا که دارم توی عکسای کمرا گردش میکنم ، وقتی میرم عکس بعدی یا قبلی یکدفعه عکس قبلی بصورت زوم شده در پس زمینه نشون داده میشه (جای رنگ سفید یا سیاه پس زمینه) و تا نرم به یک عکس دیگه اون هم با تپ کردن روی تامبنیل اون عکس ، مشکل حل نمیشه. (این بعضی وقتها که میگم خیلی دیر به دیر اتفاق میفته! اما در هر صورت پیش میاد)
                                خوشبختانه تا الان به صورت حرفه با آندرويد كار نكردم. اما در مورد iOS بايد خدمتتون عرض كنم هميشه حق تقدم با OTA هست مگر اينكه مشكلي پيش بياد كه كاربر مجبور به Restore بشه. شايد در آندرويد اين راه Restore كردن كار بيهوده اي باشه، اما در iOS يك كار عملي هستش و اگر مشكلات سخت افزاري نباشه مشكل رفع مي شه. اين راه Restore كردن يك پيشنهاد من در آوردي نيست. اين راه رو خود اپل هم در صورت بروز مشكل پيشنهاد مي ده. اگر گوشي تازه آپديت شده رو به اپل استور ببريد و بگيد كه با مشكلات جديدي مواجه شديد، اولين سوالي كه ازتون مي شه اينه كه آيا از گوشيتون بكاپ گرفتيد؟ چون ما مي خواهيم گوشيتونو Restore كنيم و همه چي پاك مي شه.
                                پس لطفا iOS رو با Android به هيچ وجه مقايسه نفرماييد و اگر به راهكارهايي كه دوستان قديمي و حرفه اي تَر مي دن عمل كنيد مطمئن باشيد خيلي از مشكلاتتون حل خواهد شد.

از گوشيتون لذت ببريد.
                                موفق باشيد.
                                ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 08-01-2016, 06:34 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X