اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه iOS 8.1.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ashkanemadi نمایش پست ها
    مثلا یهو خاموش نمیشه بعد ببرم گارانتی بفهمه؟ بعد الان بعضی وقتا گوشی من هنگ میکنه چی کار کنم قفل رو باز بسته میکنم درست میشه تا حلا 2 بار هم ریست شده خود به خود
    بعد از جیلبریک وجود چنین مشکلاتی طبیعی بوده و راه حل هم ریستور مجدد است و بعد آن هم باید قید جیلبریک را بزنید. این در شرایطی است که توییک مشکل ساز و ... نصب نکرده باشید.
    اگر بعد از نصب توییک خاصی چنین مشکلی بوجود آمده باشد با حذف آن مشکل برطرف خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
      بعد از جیلبریک وجود چنین مشکلاتی طبیعی بوده و راه حل هم ریستور مجدد است و بعد آن هم باید قید جیلبریک را بزنید. این در شرایطی است که توییک مشکل ساز و ... نصب نکرده باشید.
      اگر بعد از نصب توییک خاصی چنین مشکلی بوجود آمده باشد با حذف آن مشکل برطرف خواهد شد.
      نه دوست عزیز اشتباه متوجه شدید گوشی من الان که جیلی ربریک نیست این طوریه با ریستور هم فرقی نکرد

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanemadi نمایش پست ها
        نه دوست عزیز اشتباه متوجه شدید گوشی من الان که جیلی ربریک نیست این طوریه با ریستور هم فرقی نکرد
        مشکلات نرم افزاری با ریستور مجدد برطرف خواهد شد٬ درصورت باقی ماندن مشکلات بعد از ریستور٬ بهترین کار صبر برای عرضه نسخه بعدی iOS بوده و به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد.
        در صورت برطرف نشدن٬ مراجعه به اپل استور و دریافت خدمات گارانتی است.
        اگر بعد از ریستور Backup خود را توسط iTunes انتقال داده باشید٬ ممکن است چنین مشکلاتی بوجود آمده و دور از ذهن نیست.

نظر

نسخه iOS 8.1.2 عرضه شد [تبادل نظر]

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
          علامت کابل گوشی یعنی چی؟ نه ابدیت که شده چک کردم و ابدیت شده فقط مثل دفعات قبل دیگه برنامه و اس ام اس هام پاک نشده ...
          کدام بهتر است ؟ ری استور را بزنم یا نه ابدیت را بزنم ؟ (من ابدیت را نزدم ها ،فایلشو دانلود کردم و بعد هم از ایتونز شیفت را گرفتم و بعد فایل دانلود شده را انتخاب کردم و زدم ابدیت شد
          آموزش Restore آيفون در حالت DFU Mode.

١. آخرين نسخه ي iOS رو متناسب با دستگاهتون از انجمن دانلود كنيد.
          ٢. آيتيونز سيستم رو به آخرين نسخه آپديت كنيد.
          ٣. دستگاه رو از طريق كابل به سيستم وصل كنيد. ( سيستم بايد به اينترنت متصل باشد.)
          ٤. دكمه ي Home و Power رو نگه داريد.
          ٥. بعد از حدودا ٥ ثانيه دستگاه خاموش مي شه، در اين حالت دكمه ي Power رو رها كنيد.
          ٦. بعد از حدودا ١٠ ثانيه آيتيونز سيستم بهتون پيغامي مبني بر شناسايي دستگاه در حالت (DFU mode (Recovery Mode ميده، اونوقت دكمه ي Home رو رها كنيد.
          * توجه داشته باشيد در اين صورت صفحه ي دستگاه شما تماما مشكي است. عكس كابل و آيتيونز و ... نيست.
          ٧. با نگه داشتن دكمه ي Shift در كامپيوتر، و كليك بر روي دكمه ي Restore پنجره اي باز ميشه كه مي تونيد از اونجا فايل iOS رو انتخاب كنيد.
          ٨. منتظر باشيد تا كار به اتمام برسد.
          ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 15-12-2014, 06:01 PM

نظر

دوستان محض اطلاع
            اپل هنوز هم فرمور ۸.۱.۱ رو ساین میکنه
            همین الان گوشی آیفون۶ از ۸.۱.۲ به ۸.۱.۱ دانگرید کردم

نظر

سلام دوستان ، یه مشکل عجیب !! من وقتی گوشی رو با کابل به پی سی وصل میکنم آیتیونز نمیشناستش !!! راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط behrad iphone نمایش پست ها
                سلام دوستان ، یه مشکل عجیب !! من وقتی گوشی رو با کابل به پی سی وصل میکنم آیتیونز نمیشناستش !!! راهنمایی کنید
                ایتونز رو اپدیت کن یا به یه پورت دیگه بزن

نظر

آيفون 5c به شدت لگ گرفت
                  آپديت نكنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

امکان عرضه 8.1.3 قبل از 8.2 هست . توی لاگ بازدید بعضی از سایتها دیوایس هایی با ios 8.1.3 ثبت شده است .

نظر

سلام فیلم های فرمت 3gp رو چجوری باید ریخت تو گوشی من تا حالا نمیخواستم همچین کاری کنم الان دیدم کپی نمیکه؟!

نظر

سلام.اگه آیپد 2 ورژن 8.1.2 با taig جیلبرک کنم.
                        امکان نصب اپ موجوده؟
                        سیدیا داره؟
                        app sync داره؟

نظر

اپل ساین کردن به 8.1.1 رو بست

نظر

بعد از مصرف 1 هفته ای
                            کاملا واضح و محسوس مصرف باتری از 8.1.1 بیشتر شده
                            روزی 2 بار با مصرف مثل قبل دارم گوشی رو شارژ میکنم

نظر

خدایی هیچ ورژن iOS یی ورژن سری 7 رو نداره 8 خیلی چرت هستش !!! علت دانگرید از 8 به 7 چرا میسر نیست در اپل

نظر

نوشته اصلی توسط club2energy نمایش پست ها
                                بعد از مصرف 1 هفته ای
                                کاملا واضح و محسوس مصرف باتری از 8.1.1 بیشتر شده
                                روزی 2 بار با مصرف مثل قبل دارم گوشی رو شارژ میکنم
                                باتری رو کالیبره کن
                                برای من روزی سه بار شارژ بود الان شده روزی یکبار
                                مصرفمم تغییر نکرده

نظر

صبر کنید ..
                                X