اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه iOS 8.1.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
    آيفون ٦+ ١٢٨ TLC
    از ديشب تا حالا كه تغيير محسوسي نديدم.
    كلا تا حالا مشكلي نداشتم. الا وقتي كه AssistiveTouch فعاله، وقتي توي دوربين بين حالت هاي عكس برداري و فيلم برداري سوييچ مي كنم، دوربين هنگ مي كنه كه تنها راه حلش، بستن دوربين از مولتي تسكينگه.
    اين باگ توي اين ورژن هم درست نشد!!!
    اگه assitive touch غیر فعال باشه مشکلی با دئربین و هنگی ندارید ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
      کسی رو آیپد ایر تست کرده بهتر شده یا نه ؟ سویچ کردن بین کیبوردهای نصب شده بهتر شده یا نه ؟ مشکلات کندی سفری برطرف شده ؟ یه سوالم از آیفون دار ها دارم اینه که وقتی میخواید بین کیبوردها سوییچ کنید آیا این امکان وجود داره که بتونید با نگه داشتن دکمه سوییچ بین کیبورد های نصب شده انتخاب کرد (مثلا وقتی رو کیبورد فارسی مداد یا سایر کیبوردهای نصب شده هستید وقتی سوییچ رو نگه داری منوی انتخاب کیبورد بیاد) یا شما هم این مشکل رو دارید ؟
      روي كيبوردهاي دفالت گوشي این قابلیت فعاله ولی رو کیبوردهای قابل نصب این خاصیت وجود نداره(شاید اپل عمدا این قابلیت رو براشون باز نزاشته و یا شاید هم کیبوردهای که من تست کردم این قابلیت رو نداشتن)

نظر

سلام
        به نظرتون الان ٨.١ هست آپديت ٨.١.٢ رو انجام بدم !
        البته انگار فقط واسه رينگتون اومده
        ولى خوب نظرتون!

نظر

نوشته اصلی توسط delediivooneh نمایش پست ها
          سلام
          به نظرتون الان ٨.١ هست آپديت ٨.١.٢ رو انجام بدم !
          البته انگار فقط واسه رينگتون اومده
          ولى خوب نظرتون!
          بزن داداش جیلبریک
          من خودم 8.1.1 هستم امشب دانلود میکنم صبح 8.1.2 میرم جیل هم میکنم
          100%بعضی از مشکلات رفع شده میرم جیل هم میکنم

نظر

من به این ورژن آپديت کردم. همه چیز خیلی عالیه.
            Ipad mini2

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              اگه assitive touch غیر فعال باشه مشکلی با دئربین و هنگی ندارید ؟؟؟
              نه هيچ مشكلي ندارم.

نظر

من حس میکنم این آپدیت دقیقا واسه همون باگی اومده که توی توضیحاتش اعلام شده و باگ های دیگه رو از بین نبرده
                روی 7.1.2 که بودم صفحه میچرخید و بعد دوباره به حالت عادی بر میگشت، Assistive Touch با افکت میچرخید اما روی 8 به بعد یوهو میچرخه و اون وری میشه که این خیلی بده
                لگ های ریز هم همه سر جاشون هستن
                مصرف باتری هم تغییری نکرده

نظر

چطوره كه اين assistive touch و slide to answer رو برطرف نميكنن ؟
                  بهتر نيست يكي بهشون اعلام كنه ؟

نظر

روى ايپد اير مصرف باترى زياد شده!!

نظر

دیگه مطمین شدم رو آیپد ایر هیچ فرقی نداره و همه لگ ها موجوده ، پس دلیلی نداره بیخودی این همه ۲ گیگ دانلود کنم ، امیدوارم تو ۸.۳ این مشکلات همش حل شه و این لگ های آبرویزی آیپد ایر برطرف بشه ، نمیشه که آدم به خاطر لگ هر سال یه تبلت بخره ؟من واقعا بدون لگ بودن برام فوق العاده اهمیت داره که فعلا دارم به خاطر ۸۰۳ تحمل میکنم . از یه طرف دوران بعد از استیو خیلی از چیز ها دیگه گیر بهش داده نمیشه که خیلی خوبه مثله کیبورد های نصبی . از یه طرف لگ و باگ زیاد پدر ملتو در آورده . آیفون دار ا من خودم دیدم هیچ مشکلی و لگی مثله آیپد ندارن فقط آیپد دار ها اینجورین .

نظر

نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
                        دیگه مطمین شدم رو آیپد ایر هیچ فرقی نداره و همه لگ ها موجوده ، پس دلیلی نداره بیخودی این همه ۲ گیگ دانلود کنم ، امیدوارم تو ۸.۳ این مشکلات همش حل شه و این لگ های آبرویزی آیپد ایر برطرف بشه ، نمیشه که آدم به خاطر لگ هر سال یه تبلت بخره ؟من واقعا بدون لگ بودن برام فوق العاده اهمیت داره که فعلا دارم به خاطر ۸۰۳ تحمل میکنم . از یه طرف دوران بعد از استیو خیلی از چیز ها دیگه گیر بهش داده نمیشه که خیلی خوبه مثله کیبورد های نصبی . از یه طرف لگ و باگ زیاد پدر ملتو در آورده . آیفون دار ا من خودم دیدم هیچ مشکلی و لگی مثله آیپد ندارن فقط آیپد دار ها اینجورین .
                        نه داداش. همه آیپد دارها هم مشکل ندارن. من با 8.1.2 واقعا راضیم. البته کلا من با 8 از اول هم هیچ مشکلی نداشتم. به مقدار خیلی کم مصرف باتری زیاد شده بود که با 8.1.2 کاملا حل شده. بقیه چیزها هم خیلی خوب جواب میدن.

نظر

من فریمور رو برای ایفون ۶ از همین فروم دانلود کردم درست هم هست ولی موقع ریستور میگه فریمورت سازگار نیست دوباه به ۸.۱.۱ ریستور کردم مشکل چیه؟

نظر

من مدت هاس رو ای او اس 7.1.2 هستم و منتظر بودم یه نسخه درست و بی مشکل برا ایپد مینی رتینا بیاد تا اپ کنم

بالاخره دیروز دل و به دریا زدم و اپ کردم که فعلا پشیمون نشدم از این کارم

سرعت خوب و روون هست

مصرف بدک نیس خیلی تغییر خاصی نکرده (البته هنوز زوده برا نظر دادن)

وای فای هم مشکل نداره و کلی برنامه از ایتیونز اپدیت کردم

فعلا مشکل خاصی ندیدم تو 8.1.2

در ضمن به راحتی جیل هم شد و کلی توییک هم نصب کردم

نظر

حس میکنم یه کم مصرف باتری نسبت به 8.1.1 بیشتر شده

نظر

به نظرم روونتر شده ولی نسبت به 8.1.1 مصرف یکم زیاد شده

نظر

صبر کنید ..
                                X