اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه iOS 8.1.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان تو 8.1.2 هنوز وقتي از اپ استور دانلود مي كنيم نمي تونيم دانلود رو pause يا متوقف كنيم و دوباره ادامه بديم تو آيپد رو سه تا دستگاه تست كردم رو 8.1.1 اين مشكل وجود داشت ، دوستاني كه آپديت كردن آيپدشون رو اعلام كنن . واقعا تو مخيه اين مشكل فكر كنيد بخوايد بازي ١ گيگي دانلود كنيد بعد قابليت توقف موقت نداشته باشيد ؟؟؟!!
    بيشتر مواقع اين مشكل بعد ريستارت كردن دستگاه پيش مياد و ديگه درست نميشه .

نظر

نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
      دوستان تو 8.1.2 هنوز وقتي از اپ استور دانلود مي كنيم نمي تونيم دانلود رو pause يا متوقف كنيم و دوباره ادامه بديم تو آيپد رو سه تا دستگاه تست كردم رو 8.1.1 اين مشكل وجود داشت ، دوستاني كه آپديت كردن آيپدشون رو اعلام كنن . واقعا تو مخيه اين مشكل فكر كنيد بخوايد بازي ١ گيگي دانلود كنيد بعد قابليت توقف موقت نداشته باشيد ؟؟؟!!
      بيشتر مواقع اين مشكل بعد ريستارت كردن دستگاه پيش مياد و ديگه درست نميشه .

دوست عزیز... رو آیپد ایر ۸.۱.۲ دارم و مسله ای برای pause ندارم...تو نسخه ۸.۱.۱ هم با چنین مسله ای برخورد نکردم...

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
        اقای هیرو شما ایفون جیلبرک کردین ؟ یا نه ؟
        نه عزيز جيلبرك نكردم.

نظر

نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها
          دوست عزیز... رو آیپد ایر ۸.۱.۲ دارم و مسله ای برای pause ندارم...تو نسخه ۸.۱.۱ هم با چنین مسله ای برخورد نکردم...
          ولي من رو سه تا دستگاه مختلف Ipad mini retina , ipad 4, ipad air اين مشكل رو ديدم ؟

نظر

ولي من رو سه تا دستگاه مختلف Ipad mini retina , ipad 4, ipad air اين مشكل رو ديدم ؟
            دوست عزیز... شما با ریستور به این نسخه ها رفتید یا OTA ؟

شات از برنامه ها در حالت PAUSE در مک و آیپد...

نظر

نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها
              دوست عزیز... شما با ریستور به این نسخه ها رفتید یا OTA ؟

شات از برنامه ها در حالت PAUSE در مک و آیپد...

من كاري به آيتونز مك يا ويندوز ندارم اونا كارشون رو به درستي انجام ميدن . اين عكسي هم كه شما از آيپدت گذاشتي اصلا حالت توقف رو هيچ كدومشون ندارن حالا برا چي گذاشتي نميدونم؟؟؟
              ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 14-12-2014, 10:19 PM

نظر

من كاري به آيتونز مك يا ويندوز ندارم اونا كارشون رو به درستي انجام ميدن . اين عكسي هم كه شما از آيپدت گذاشتي اصلا حالت توقف رو هيچ كدومشون ندارن حالا برا چي گذاشتي نميدونم؟؟؟
                دوست عزیز... یه سوال هم تو پست قبلی پرسیدم... احتمالا متوجه سوالم نشدید...

شما با ریستور به این نسخه ها رفتید یا OTA ؟

در ضمن حالت Pause در آیپد شکل دیگه ای نداره... فقط برنامه رو از حالت Get خارج میکنه ...فقط از طریق مک این حالت امکان پذیر... یعنی شما تو آیپد میتونی دانلود رو متوقف کنی ولی دانلود برنامه از طریق آیتونز امکان Pause بهتون میده...
                ویرایش توسط BeDifferent : https://i-phone.ir/forums/member/172622-bedifferent در ساعت 14-12-2014, 10:39 PM

نظر

با ota رفتم رو آيپد خودم . ولي يه آيپد اير فاميلمون هم ريستور كرده بودم اينطوري بود . در ضمن من توقف وقتي رو ميگم كه تو هوم اسكرين روي آيكون برنامه بزني و دانلود متوقف شه اما بعدا ادامه پيدا كنه كه فعلا برا من هيچي نميزنه و تو حالت loading تا آخر دانلود كردن ميمونه بعدشم نصب ميشه ، اين وسط هم اصلا توقف نداره

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                    اپدیت نشده
                    علامت کابل اومد رو گوشی؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                    اگر آپدیت رو بزنید چیزی پاک نمیشه...همه‌ی مسیجها و کانتکت و عکس و... باقی میمونه ولی سیستم عامل آپدیت میشه
                    اگه ریستور کنید همه چیز پاک میشه!
                    اصلا فلسفه و تفاوت این دو گزینه در همین هست!
                    فم کنم منظور ایشون همون ریستور بوده !
                    علامت کابل گوشی یعنی چی؟ نه ابدیت که شده چک کردم و ابدیت شده فقط مثل دفعات قبل دیگه برنامه و اس ام اس هام پاک نشده ...
                    --
                    کدام بهتر است ؟ ری استور را بزنم یا نه ابدیت را بزنم ؟ (من ابدیت را نزدم ها ،فایلشو دانلود کردم و بعد هم از ایتونز شیفت را گرفتم و بعد فایل دانلود شده را انتخاب کردم و زدم ابدیت شد

- - - - - - - - - -

اپدیت نشده
                    علامت کابل اومد رو گوشی؟

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                    اگر آپدیت رو بزنید چیزی پاک نمیشه...همه‌ی مسیجها و کانتکت و عکس و... باقی میمونه ولی سیستم عامل آپدیت میشه
                    اگه ریستور کنید همه چیز پاک میشه!
                    اصلا فلسفه و تفاوت این دو گزینه در همین هست!
                    فم کنم منظور ایشون همون ریستور بوده !
                    علامت کابل گوشی یعنی چی؟ نه ابدیت که شده چک کردم و ابدیت شده فقط مثل دفعات قبل دیگه برنامه و اس ام اس هام پاک نشده ...
                    --
                    کدام بهتر است ؟ ری استور را بزنم یا نه ابدیت را بزنم ؟ (من ابدیت را نزدم ها ،فایلشو دانلود کردم و بعد هم از ایتونز شیفت را گرفتم و بعد فایل دانلود شده را انتخاب کردم و زدم ابدیت شد

نظر

سلام
                      مشکل سرعت دانلود از اپ استور حل شده ؟
                      کلا از نظرتون از 7.1.2 آپدیت کنم به 8.1.2 ؟

نظر

نوشته اصلی توسط dani0077 نمایش پست ها
                        سلام
                        مشکل سرعت دانلود از اپ استور حل شده ؟
                        کلا از نظرتون از 7.1.2 آپدیت کنم به 8.1.2 ؟
                        دوست عزیز... از نظر سرعت دانلود مسله ای نداره و برنامه ها براحتی دانلود میشه... فقط بعضی وقتا نیاز به تغییر ip میشه... که نیازی به نگرانی نیست

نظر

تو ٨.١.١ برد واي فاي ٥ اس كم شده.تو اين ورژن درست شده؟

نظر

سلام به نظر شما من گوشیمو جلیبرک کنم گارانتی داره گارانتی نمی پره؟ایفون 6 16 گیگ هست

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanemadi نمایش پست ها
                              سلام به نظر شما من گوشیمو جلیبرک کنم گارانتی داره گارانتی نمی پره؟ایفون 6 16 گیگ هست
                              خیر٬ با ریستور مجدد به حالت اولیه برخواهد گشت.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                                خیر٬ با ریستور مجدد به حالت اولیه برخواهد گشت.
                                مثلا یهو خاموش نمیشه بعد ببرم گارانتی بفهمه؟ بعد الان بعضی وقتا گوشی من هنگ میکنه چی کار کنم قفل رو باز بسته میکنم درست میشه تا حلا 2 بار هم ریست شده خود به خود
                                ویرایش توسط ashkanemadi : https://i-phone.ir/forums/member/177691-ashkanemadi در ساعت 15-12-2014, 04:28 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X