اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه iOS 8.1.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایفون 5 رو آپدیت کنم به 8.1.2
    ورژن فعلی 7.1.1

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
      ایفون 5 رو آپدیت کنم به 8.1.2
      ورژن فعلی 7.1.1
      اگه مشکلی با ورژن تون ندارید خیر

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
        اگه مشکلی با ورژن تون ندارید خیر

Sent from my iPad using Tapatalk
        مشکل خاصی نیست گفتم شاید آپدیت کنم بهتر باشه همین

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
          ایفون 5 رو آپدیت کنم به 8.1.2
          ورژن فعلی 7.1.1
          نکنید بهتره... یکی از دوستان صمیمی بنده 7.1.2 بود مثل من و اون آپ کرد ota به 8 و 8.1 و بعد هم 8.1.1 تا الان هم از هیچ کدومش راضی نبوده و کلی پشیمونه... دیوایس بنده مثل بنز کار میکنه نه داغ میکنه نه مصرف باطری بالاست... ولی دستگاه ایشون همه این مشکلات رو داره + لگ اسلاید تو انسر و مسائل این چنینی...

نظر

• نوشته اصلی توسط iExit نمایش پست ها
            امکان عرضه 8.1.3 قبل از 8.2 هست . توی لاگ بازدید بعضی از سایتها دیوایس هایی با ios 8.1.3 ثبت شده است .
            نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
            دوستان الان تو يه فروم خارجي معتبر خوندم كه اپل قراره قبل از ارائه ٨.٢ ورژن ٨.١.٣ رو با رفع كردن باگ هاي بلوتوث و واي فاي و باطري منتشر كنه [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk
            دو هفته پیش خبرش اعلام شده بود توی تاپیک

نظر

• ایفون 5 اس دارم الان رو 7.1.2 هست به نظرتون صبر کنم 8.1.3 که اومد اپدیت کنم ؟!
              روی این ورژن audio revorder که تماس ها رو ضبط میکنه و ایر بلو جیلبریک و نرم افزار و. .. نصب کردم
              مشکلی با جیلبریک دوباره و ایر بلو ندارم تنها مشکلم روی تماس هایی که هس که با توییک و برنامه ایدیو رکووردر نصب کردم ... راهی نمیدونید که بشه سریع ریخت تو کامپیوتر آی فایل ifile کاری نمیکنه ؟!
              8.1.2 که گذشت میخاهم هر وقت 8.1.3 اومد اپدیت کنم
              نظرتون ؟

نظر

• سلام دوستان
                نمیدونم جای درستی سوالمو میپرسم یا نه اگر جای اشتباهیه عذر میخوام

دوستان من تاحالا جیلبریک نکردم چون میترسدم که ممکنه برنامه ها کرش بدن یا ازین جور مشکلات حالا میخواستم بپرسم توبیکی هست که انسور ماشین باشه یا همون صندوق ضبط پیامای بی پاسخ ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iranmx نمایش پست ها
                  ایفون 5 اس دارم الان رو 7.1.2 هست به نظرتون صبر کنم 8.1.3 که اومد اپدیت کنم ؟!
                  روی این ورژن audio revorder که تماس ها رو ضبط میکنه و ایر بلو جیلبریک و نرم افزار و. .. نصب کردم
                  مشکلی با جیلبریک دوباره و ایر بلو ندارم تنها مشکلم روی تماس هایی که هس که با توییک و برنامه ایدیو رکووردر نصب کردم ... راهی نمیدونید که بشه سریع ریخت تو کامپیوتر آی فایل ifile کاری نمیکنه ؟!
                  8.1.2 که گذشت میخاهم هر وقت 8.1.3 اومد اپدیت کنم
                  نظرتون ؟
                  بنده هم مثل شما منتظر یه ورژن پایدار مثل ورژن فعلیم هستم (7.1.2) و میشه گفت فعلا ورژنی مثل این که الان داریم نیست و اونجوری که باید ورژن های جدید بازدهی خوبی ندارند... جای شما بودم صبر میکردم دوست عزیز.

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    نمیدونم جای درستی سوالمو میپرسم یا نه اگر جای اشتباهیه عذر میخوام

دوستان من تاحالا جیلبریک نکردم چون میترسدم که ممکنه برنامه ها کرش بدن یا ازین جور مشکلات حالا میخواستم بپرسم توبیکی هست که انسور ماشین باشه یا همون صندوق ضبط پیامای بی پاسخ ؟
                    دوست من شما تا جیلبریک نکنی اصلا توییکی وجود نداره و نمیتونی توییک نصب و یا استفاده کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط iranmx نمایش پست ها
                      دوست من شما تا جیلبریک نکنی اصلا توییکی وجود نداره و نمیتونی توییک نصب و یا استفاده کنی
                      ميدونم دوست عزيز
                      منظورم اينه همچين توبيكي هست كه به انيدش جيلبريك كنم؟

نظر

• جالبه
                        من گوشی اندرویدی دارم هر جا با بچه هایی که ابفون دارن صحبت میکنم فقط دارن لگ نزدن بدون باگ بودن آی او اس رو به رخ ما میکشن
                        تصمیم گرفتم آیفون 6 64 گیگ بخرم یه دو سه روز هست تو این فروم میگردم کلا از آیفون نا امید شدم این همه مشکل داره و خبر نداشتم تازه باید سه میلیون هم بایتش پول بدم
                        ....؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_2255 نمایش پست ها
                          جالبه
                          من گوشی اندرویدی دارم هر جا با بچه هایی که ابفون دارن صحبت میکنم فقط دارن لگ نزدن بدون باگ بودن آی او اس رو به رخ ما میکشن
                          تصمیم گرفتم آیفون 6 64 گیگ بخرم یه دو سه روز هست تو این فروم میگردم کلا از آیفون نا امید شدم این همه مشکل داره و خبر نداشتم تازه باید سه میلیون هم بایتش پول بدم
                          ....؟؟؟
                          دوست عزيز شما كه اندرويد داري چرا اين حرفو ميزني ؟؟ مشكلات نرم افزاري با اپديت برطرف ميشه و خود اپل هم به اين مشكلات اذعان كرده و داره برطرف ميكنه در واقع گوشي مشكل نداره تيم توسعه دهنده اپل مشكل داره !!!
                          اندرويد هم به لطف xda خيلي بهتر شده وگرنه ظاهرا خوبه ولي زير بناش مشكل داره بخاطر همينم گوگل از ART استفاده كرده

See You in Another Life, Brotha

نظر

جالبه
                            ....؟؟؟
                            بنده خودم هم اندروید دارم هم ios ... ولی این کجا و آن کجا....؟؟؟
                            واقعا چجوری میتونی اینو با اون مقایسه کنی؟؟؟ ios در بدترین شرایط هم از اندروید بازدهی بهتری داره...
                            اندروید ب خودی خود کلی سنگین و کلی هم باگ و لگ و کرش های مختلف داره...

نظر

• یعنی آیفون بخرم پشیمون نمیشم
                              خدایی خیلی تو ذوقم خورد یه جا اینهمه ایراد دیدم

نظر

یعنی آیفون بخرم پشیمون نمیشم
                                خدایی خیلی تو ذوقم خورد یه جا اینهمه ایراد دیدم
                                مطمئن باش اگه ایفون بخری دیگه از گوشی اندرویدیت استفاده نخواهی کرد !!

نظر

صبر کنید ..
                                X