اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من از روزی که آپدیت کردم تو بعضی برنامه ها کرش میکنه میاد بیرون تو برنامه وایبر خیلی بیشتر اینطوری میشه اگه با سرعت صفحه رو اسکرول کنم میپره بیرون !! میخواستم بدون بخاطر اینه یا بخاطر آپدیت جدید وایبر ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid1810 نمایش پست ها
      من يك برنامه مديريت باطرى براى آيپد از اپ استور گرفتم در قسمت راهنمايى اين مطلب ارائه شده بود و اعلام شده بود پس از مرحله تريكل كه حدود نيم الى يك ساعت بعد از رويت عدد ١٠٠ اتفاق مى افتد اگر دستگاه ٦ ساعت به شارژر بماند باطرى خراب ميشود اين هم اسم برنامه
      battery doctor hd
      پس احتمالا شوخي كرده
      بعد از شارژ كامل ارتباط شارژر و باطري به صورت الكترونيكي قطع ميشه. نكه اپل اينجوري باشه، از سال ها پيش اين اختراع مورد استفاده بشر هست، حتي در ارزونترين دستگاه هاي چيني. خيلي هم كاركردش پيچيده نيست.
      اينا بيشتر داستان پردازي و بازار گرميه. جدي نگيريد!

نظر

اقا منم مینی 2 رو به 7.1.1 اپ کردم

به نظرتون باتریم خوبه یا کالیبره کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirezame نمایش پست ها
          اقا منم مینی 2 رو به 7.1.1 اپ کردم

به نظرتون باتریم خوبه یا کالیبره کنم ؟

خیلی خوبه به نظزم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

این جیلبرک کی میاد اخر؟ :d راستی دوستان یه سوال اساسی من وقتی گوشیو به شارژ میزنم و پر میشه بعد پر شدن تو شارژ باشه باتری خراب میشه؟

- - - - - - - - - -

این جیلبرک کی میاد اخر؟ راستی دوستان یه سوال اساسی من وقتی گوشیو به شارژ میزنم و پر میشه بعد پر شدن تو شارژ باشه باتری خراب میشه؟

نظر

اينم مصرف باطري من واي فاي هميشه روشنه..

Sent from my iPhone 5s using tapatalk

نظر

دوستان به نظر شما باگی که در 7.1.1 وجود دارد طبیعی است یا خیر
                شما در ایفون 5S زمانی که گوشی قفل میباشد اگر با انگشتی که حسگر را به آن معرفی نکرده باشید دکمه Home را نگه دارید و سیری شروع به کار کند کافی است به سیری بگویید Contacts بعد ملاحظه میکنید که بدون باز کردن گوشی دفترچه تلفن شما باز میشود لطفا امتحان کنید و نظر بدهید با تشکر

نظر

iOS 7.1.1 عرضه شد

نوشته اصلی توسط احمدمر نمایش پست ها
                  شما در ایفون 5S زمانی که گوشی قفل میباشد اگر با انگشتی که حسگر را به آن معرفی نکرده باشید دکمه Home را نگه دارید و سیری شروع به کار کند کافی است به سیری بگویید Contacts بعد ملاحظه میکنید که بدون باز کردن گوشی دفترچه تلفن شما باز میشود لطفا امتحان کنید و نظر بدهید با تشکر
                  دوست عزيز من تست كردم اما بعد از اينكه گفتم Contacts سيري اعلام كرد ابتدا بايد پسورد رو وارد كنيد .

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

نوشته اصلی توسط احمدمر نمایش پست ها
                    بله تست شده و این باگ وجود داره ... البته روش کار کمی متفاوت با چیزی هست که گفتید

ویدیو کامل این باگ رو هم در زیر میتونید مشاهده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها

اينم مصرف باطري من واي فاي هميشه روشنه..

Sent from my iPhone 5s using tapatalk
                      خیلی خوبه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

دوستان يه مشكلى دارم من. اونم اين كه وقتي گوشي قفله و يه نوتيفيكيشن مياد صفحه گوشي همينجوري روشن ميمونه !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

يه مشكل ديگه 7.1.1 اينه كه وقتي assistive touch روشن باشه يه مقدار لگ زدن زياد ميشه كه براحتي قابل مشاهده است خيلي از كاربراى ديگه هم تو فروم اپل همين مشكلو داشتند ، البته اين مشكل رو خودم به شخصه گزارش كردم به اپل و اميدوارم حل شه تو ورژن بعدى.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
                            يه مشكل ديگه 7.1.1 اينه كه وقتي assistive touch روشن باشه يه مقدار لگ زدن زياد ميشه كه براحتي قابل مشاهده است خيلي از كاربراى ديگه هم تو فروم اپل همين مشكلو داشتند ، البته اين مشكل رو خودم به شخصه گزارش كردم به اپل و اميدوارم حل شه تو ورژن بعدى.
                            متاسفانه اين مشكل از وقتي كه iOS7 منتشر شد وجود داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فتوشاپه ؟!! آخه گیریم در میزان باطریه 1% نشون بده 8 ساعت میشه استفاده کرد، آیا شما در اون حالت واقعا بیشتر از 10-15 دقیقه (که من میگم بازم امکانپذیر نیست) میتونی استفاده کنی؟

نظر

دوستان این مصرف اوکی هست ؟

وای فای هم 40% مواقع روشنه .(فقط یه لحظه زدم به کامپیوتر که یه عکس رو بریزم به کامپیوتر)

نظر

صبر کنید ..
                                X