اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
    4 اس همینه...این ایمیج بالایی هم شما به این شکل باورش نکن چون احتمالا دوستمون یه بار از 50 درصد تا 98 درصد شارژ کرده....

نه داداش یکبار شارژ شده همش به wifi هم وصل بودم چرا باید دروغ بگم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
      ببخشید ... گوشی شما ایفون 5 هست؟ مال من که ایفون 4 اس هست وقتی فول شارژ کردم و ازش به صورت یکسره هم بازی کردم و هم وبگردی کردم 4 ساعت یوزج داد . مال همه ایفون 4 اس ها همینطور هست دوستان؟
      نه داداش 5s هستش

نظر

من تهمت دروغ به شما نزدم.اما معمولا پیش میاد.یعنی خیلی ها متوجه نیستند و وقتی تا 99 درصد هم شارژ کنید گوشی از صفر محاسبه نمی کنه...
        حلال کنید.بنده غلط می کنم بخوام تهمت دروغ بزنم به شما

نظر

نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
          من تهمت دروغ به شما نزدم.اما معمولا پیش میاد.یعنی خیلی ها متوجه نیستند و وقتی تا 99 درصد هم شارژ کنید گوشی از صفر محاسبه نمی کنه...
          حلال کنید.بنده غلط می کنم بخوام تهمت دروغ بزنم به شما
          نه داداش عیبی نداره این حرفا چیه من این تستو مطمعنم رو 7.1 5ساعت بیشتر نمیداد

نظر

مصرف برای بنده که احساس پایین که نیومده ، هیچ ، بیشتر هم شده .

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
              مصرف برای بنده که احساس پایین که نیومده ، هیچ ، بیشتر هم شده .
              احيانا شما از طريق خود دستگاه اپديت نكردي؟ چون به نظرم براي من هم همين مشكل پيش اومده البته روزهاي اول به اين حالت نبود .

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

دوستان مال شما هم ايفون ٤اس تون داغ ميكنه وقتي زياد باهاش اينترنت و بازي كنين؟

نظر

با سلام ..دوستان امیدی نیست این ورژن جلبریک بشه ؟؟ و اینکه باید صبر بدیم تا ورژن 8

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                    احيانا شما از طريق خود دستگاه اپديت نكردي؟ چون به نظرم براي من هم همين مشكل پيش اومده البته روزهاي اول به اين حالت نبود .

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

خیر ، ریستور کردم ....
                    اینم عکس :

به نظر خودم که خیلی بالاست ...

نظر

ببخشید ... گوشی شما ایفون 5 هست؟ مال من که ایفون 4 اس هست وقتی فول شارژ کردم و ازش به صورت یکسره هم بازی کردم و هم وبگردی کردم 4 ساعت یوزج داد . مال همه ایفون 4 اس ها همینطور هست دوستان؟
                      4s منم همینطوره 4 ساعت و 15 تا 20 دقیقه دوام باطریشه. اونو شما توجه نکن گوشیش توهم زده

نظر

برا من مصرف خیلی خوب شده نسبت به 7.1

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                          4s منم همینطوره 4 ساعت و 15 تا 20 دقیقه دوام باطریشه. اونو شما توجه نکن گوشیش توهم زده
                          امروزم برام 8ساعت usage داد و23ساعت استندبای که باتریم رو ۱۰ بود یه بار توهم میزنه دیگه

نظر

اينم usage بنده رو آيپد اير

نظر

سلام ، دوستاني كه ميگن مصرفش بهتر شده رو چه حسابي ميگن ؟ من خودم رو ايفون ٤اس فول شارژ كردم و يكسره بازي و وبگردي كردم و ٤ ساعت استفاده كردم و شارژ گوشيم شد ١٠ درصد از صد درصد، به نظر دوستان خوبه يا نه؟

سلام تا باطري هر دو دستگاهي كه يكي ادعا ميكنه بهتر شده ديگري ادعا ميكنه بدتر شده كاليبره نشود نمي توان اظهار نظر كرد دو بار بگذاريد باطري تمام شود و دستگاه خاموش شود سپس بزنيد شارژ در حين شارژ از دستگاه استفاده نكنيد موقعي كه درصد باطري 100 شد بزاريد نيم ساعت بيشتر به شارژ باشد بعد از اين مرحله نيم ساعت بعد از درصد 100 اگر دستگاه 6 ساعت به شارژ بماند باطري خراب ميشود و بايستي تعويض گردد

نظر

نوشته اصلی توسط hamid1810 نمایش پست ها
                                سلام تا باطري هر دو دستگاهي كه يكي ادعا ميكنه بهتر شده ديگري ادعا ميكنه بدتر شده كاليبره نشود نمي توان اظهار نظر كرد دو بار بگذاريد باطري تمام شود و دستگاه خاموش شود سپس بزنيد شارژ در حين شارژ از دستگاه استفاده نكنيد موقعي كه درصد باطري 100 شد بزاريد نيم ساعت بيشتر به شارژ باشد بعد از اين مرحله نيم ساعت بعد از درصد 100 اگر دستگاه 6 ساعت به شارژ بماند باطري خراب ميشود و بايستي تعويض گردد
                                این قسمت آخرش را مطمئن هستیذ که باتری خراب میشه؟
                                چون عملکرذ باتریهای جی اینگونه هست که وقتی شارژ انجام شذ اتوماتیک عمل شارژ کرن قطع میشه و اینکه شارژ به برق باشه یا نباشه یگه فرقی نمیکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X