اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط borzo12345 نمایش پست ها
    میدونم کسی با خبر نیست در اینده چه اتفاقی بیفته ولی حالا میشه بگید ایا برطرف میشه شدنی است یا نمیشه
    الان ایفون 4 دیگه خیلی بده
    و این که اپدیت ota بهتره یا ریستور
    خب وقتی می دونید، ما از کجا باید بدونیم بهتر میشه؟؟؟

تفاوتی ندارند

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      خب وقتی می دونید، ما از کجا باید بدونیم بهتر میشه؟؟؟

تفاوتی ندارند
      الان شما ایفونتون مشکلاتش برطرف شده لگ و باگ هاش
      اخه خیلی از اپل تعریف میکردن خیلی خوبه ولی من خریدم توی ایفونم باگ داره باگ امنیتی و لگ سنسورش هم خوب کار نمیکنه
      پس اپدیت ota با ریستور فرقی نداره میگن اخه در ota تنظیمات و سیو های نسخه قبل فریمور باقی میمونه بهتره ریستو رکنید
      یعنی اپل نتونسته برطرف کنه مشکلات را
      الان توی ایفون 4 هم لگ و باگ هستش یا خیر؟

نظر

الان شما ایفونتون مشکلاتش برطرف شده لگ و باگ هاش
        اخه خیلی از اپل تعریف میکردن خیلی خوبه ولی من خریدم توی ایفونم باگ داره باگ امنیتی و لگ سنسورش هم خوب کار نمیکنه
        پس اپدیت ota با ریستور فرقی نداره میگن اخه در ota تنظیمات و سیو های نسخه قبل فریمور باقی میمونه بهتره ریستو رکنید
        یعنی اپل نتونسته برطرف کنه مشکلات را
        الان توی ایفون 4 هم لگ و باگ هستش یا خیر؟
        اقای عزیز، باگ رو که هر چیزی داره، از نوع امنیتیش هم که بد تر، شما آیفون نمیخریدی مثلا میخواستی سامسونگ بخری؟ اون باگ امنیتی نداره یعنی؟ تعریف اپل رو میکردن میگفتن باگ امنیتی نداره خیلی خوبه مثلا؟ خب یه باگ امنیتی داره بدون پسورد میشه مخاطبین شما رو دید! الان یعنی امنیت شما و خانوادتون به خطر افتاده با این؟ امنیت جانی ندارید ؟ یه طوری میگید انگار چه چیزه مهمیه مثلا

سنسورش هم برای بنده لگ نداره و به خوبی هم کار میکنه
        آیفون 4 هم به خاطر پردازنده ضعیفش تا حدودی کند عمل میکنه ولی در این حدی که میگید شما نیست

نظر

• مصرف اینترنت خیلی بالاست این ورژن همش علامت دایره مصرف اینترنت میاره. تمامی راههای دسترسی به نت رو بستم ولی باز مصرف بالاست

نظر

• نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
            مصرف اینترنت خیلی بالاست این ورژن همش علامت دایره مصرف اینترنت میاره. تمامی راههای دسترسی به نت رو بستم ولی باز مصرف بالاست
            شما از طریق pc ریستور بکنید احتمال زیاد مشکل حل میشه. منم این مشکلو داشتم چون از ota آپدیت کردم

نظر

• سلام بلد نیستم چطوری اگه ریستور بشه همه چی پاک میشه ؟ چه اتفاقهای ممکنه بیوفته

نظر

• دوستان ببخشید از طریق ota اپدیت کردن میگن مشکلات باقی میمونه یعنی باگ های نصخه قبل باقی میمونه بهتره ریستور کنی میگن
                و در ضمن الان ممکنه سنسور اثر انگشت من به خاطر این باشه در وسط ریستور کرد اینترنت قطع بشه یا ربطی نداره .یا ممکنه پیش امدی است به وجود امده دارم ریستور میکنم ببینم درست میشه
                و در ضمن الان در ای او اس 7 مشکلی نیست لگ و باگ پس من زیادی حساس هستم.

نظر

دوستان ببخشید از طریق ota اپدیت کردن میگن مشکلات باقی میمونه یعنی باگ های نصخه قبل باقی میمونه بهتره ریستور کنی میگن
                  و در ضمن الان ممکنه سنسور اثر انگشت من به خاطر این باشه در وسط ریستور کرد اینترنت قطع بشه یا ربطی نداره .یا ممکنه پیش امدی است به وجود امده دارم ریستور میکنم ببینم درست میشه
                  و در ضمن الان در ای او اس 7 مشکلی نیست لگ و باگ پس من زیادی حساس هستم.
                  سلام
                  از طریق ota ایپد رو اپدیت کردم و هیچ مشکلی نداشتم. حتی خیلی مصرف باطری هم بهتر شده.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• الان من اپدیت کردم از طریق ota مشکلات زیادی داشت چرا ... الان ریستور کردم اگر مشکل داشت باید ریستور کرد در ضمن اپدیت ota مشکل هنگ نداره در ای او اس 7.1.1 ولی مشکلات لگ داره درست میگم یا نه؟ ولی سنسور اثر انگشت بنده مشکل داره چرا؟ میشه لطفا بگید. خیلی اذیتم میده اخه قبل از ریستور مشکلاتی نداشت بعد از ریستور این مشکل در سنسور اتفاق افتاد.

نظر

• من با وی پی ان هم که وصل میشم بازم واسم آپدیت نمیاره

نظر

• درود ، دوستان من وقتي گوشيمو شارژ ميكنم ، درصد شارژ ميشه ٩٧ و بعد ميشه ٩٨ و باز ميشه ٩٥ و دوباره ميشه ٩٧ و خلاصه قاطي ميكنه . لطفا راهنمايي كنيد و ريستورم كردم ٢ بار ، اما درست نشد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                          درود ، دوستان من وقتي گوشيمو شارژ ميكنم ، درصد شارژ ميشه ٩٧ و بعد ميشه ٩٨ و باز ميشه ٩٥ و دوباره ميشه ٩٧ و خلاصه قاطي ميكنه . لطفا راهنمايي كنيد و ريستورم كردم ٢ بار ، اما درست نشد.

يبار بذار كامل تخليه شه تا خاموش بشه و بعد امتحان كن.

نظر

• دوستان گرامی من 4اس رو قبلاً به 7.0.4 برده بودم همینطور که این دوستمون گفتن همینطور باطری خالی میکرد بعد که جیلبرک اومد انجام دادم بصورت باورتکردنی باتری بادوام شد دو روز راحت کار میکر
                            چند روز پیش سافاری و ایمیل و ماشین حسابم کرش میکرد با دستوراتی که داده بودند اپ سینک و یک برنامه دیگر رو پاک کردم یک برنامه فیکس سافاری و ایمیل رو نصب کردم بعد هم دوباره اپ سینک
                            الآن دوباره باتری مثل اول که زود خالی میشد شده
                            واقعاً بیرون میمونم بی گوشی عصر ها نمیدونم چکار کنم به نظر دوستان برم روی 7.1.1؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                              دوستان گرامی من 4اس رو قبلاً به 7.0.4 برده بودم همینطور که این دوستمون گفتن همینطور باطری خالی میکرد بعد که جیلبرک اومد انجام دادم بصورت باورتکردنی باتری بادوام شد دو روز راحت کار میکر
                              چند روز پیش سافاری و ایمیل و ماشین حسابم کرش میکرد با دستوراتی که داده بودند اپ سینک و یک برنامه دیگر رو پاک کردم یک برنامه فیکس سافاری و ایمیل رو نصب کردم بعد هم دوباره اپ سینک
                              الآن دوباره باتری مثل اول که زود خالی میشد شده
                              واقعاً بیرون میمونم بی گوشی عصر ها نمیدونم چکار کنم به نظر دوستان برم روی 7.1.1؟
                              مشكل با مصرف باتري

نظر

• دوستان من 7.0.6 روی ایفونم هست مدل 5 اس دارم و جلبریک و اینکه بلوتوث هم خریداری کردم و فقط مشکلم اینه که تو قسمت اس ام اس هنگ خیلی میکنه و مصرفش هم بالاست ارزش داره از این چیزهاش مثل بلوتوث و اینکه حالا من بدون هیچ دکمه با صفحه نمایشش گوشیم رو خاموش میکنم که زیاد با دکمه هوم کار نکنم که خراب نشه و ارزش داره 7.1.1 را بزنم احتمال جلبریکش هست در اینده ؟؟؟ در کل بنظر شما اگر جای من باشین اینکارو میکنین ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X