اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
    دوستان من اپ استور و به مدت ۵ دقیقه باز میکنم و فقط به دیدن اپ ها ولی حدود ۳۰ میگ تو این ۵ دقیقه از اینترنتم میخوره احتمالا این خوردن حجم نت مال اپ استور باشه ولی نمیدونم چیکار میکنه من آپدیت اتو ماتیک را هم قطع کردم و همچنین بک آپ آی کلود را هم قطع کردم ولی بازم همونطوره
    خب گشت و گذار تو اپ استور و دیدن اپ ها خودش حجم می خوره دیگه مفتی نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
      يا خدا
      ٢٠٠ مك چه خبره چي داره دانلود ميشه مگه!!!
      جالبيش ميدونه چيه ! هر وقت اينجوري ميشه گوشي وو خاموش و روشن ميكنم قطع ميشه و هرچنز وقت كه به واي فاي وصل ميشم دوباره اينجوري ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      یه نکنه تو قسمت ای کلاد،ای کلاد بک اپت فعال نیست؟.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

اینم مصرف باطری تو گوشی من گوشیم ۵ هست تمام مدت استفاده شده را با وای فای داشتم تو نت میگشتم یا بازی آنلاین میکردم نمیدونم خوبه یا نه؟
        به نظر من خیلی بد،من ۵ دارم با وای فای روشن و چت و مکالمه و موزیک حدود ۷ ساعت تا ۸ ساعت جواب میده

نظر

• نه میلاد جان من معمولا دفتر تلفنم همیشه مرتبه یه جورایی روش وسواس دارم و هیچ کانتکتی تکراری نیست در ضمن قبل از 7.1 که عکسو فول اسکرین نشون میداد همچین مشکلی نداشتم در ضمن کانتکهام با icloud و itunesسینکه ولی منظورتو از سینک با ایمیلم متوجه نمیشم تمام ستینگها رو صد دفعه چک کردم نمیدونم چشه بد جوری رفته رو اعصابم خواهشا مدیران عزیز اگه چیزی به فکرشون میرسه راهنمایی کنن ممنون میشم...
          نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
          سلام شما چک کن ببین اون شخصی که باهات تماس گرفته را شمارشو یجا فقط تو دفتر تلفنت داری یا اینکه جندتا هست اگه چنتا باشه تصویر و نشون نمیده معمولا اگه با ایمیلت سینک باشه بازم نشون نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidsabab نمایش پست ها
            اتوماته

- - - - - - - - - -

واسه منم از امروز اینطور شده

همین که میاد رو هوم اسکرین دایره میاد بالای صفحه
            فک کنم ایکلود داره بک اپ میزنه
            برای منم امروز اینجوری شده!هی داره از اینترنت مصرف میکنه!ایکلود هم خاموشه.اپدیت ها هم خاموشه.هیچ برنامه ای هم باز نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
              برای منم امروز اینجوری شده!هی داره از اینترنت مصرف میکنه!ایکلود هم خاموشه.اپدیت ها هم خاموشه.هیچ برنامه ای هم باز نیست!
              عادیه حساس نباش ۳۰۰-۴۰۰ مگ دانلود میکنه تمدم میشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها

اساتید از کدوم لینک و میل ادرس یا سایت میتونیم با مدیران فنی ios تماس داشته باشین؟!!
                جریان این موضوع رو پیگری کنیم..

نظر

• نوشته اصلی توسط khashayar51 نمایش پست ها
                  نه میلاد جان من معمولا دفتر تلفنم همیشه مرتبه یه جورایی روش وسواس دارم و هیچ کانتکتی تکراری نیست در ضمن قبل از 7.1 که عکسو فول اسکرین نشون میداد همچین مشکلی نداشتم در ضمن کانتکهام با icloud و itunesسینکه ولی منظورتو از سینک با ایمیلم متوجه نمیشم تمام ستینگها رو صد دفعه چک کردم نمیدونم چشه بد جوری رفته رو اعصابم خواهشا مدیران عزیز اگه چیزی به فکرشون میرسه راهنمایی کنن ممنون میشم...
                  شما اون شخص را از لیستت پاک کن بعد بگو زنگ بزنه ببین نامش نمیوفته اگه نیفتاد دوباره سیوش کن درست میشه منم با تلفن خونه همین مشکل را داشتم پاکش کردم بعد از زنگ خوردن دیدم دوباره داره با نام نشون میده متوجه شدم که جایی دیگه هم ذخیره شده خوب که ریختمش به هم تا توی ایمیلم هستش و با دفتر تلفنم سینک شده اون بالای دفتر تلفن سمت چپ گزینه ای هست که گروه ها را میشه دید اگه سینک شده باشه و اگه نشده باشه اون گزینه نیستش

نظر

• دوستان من الان وقتی میخوام والپیپر عوض کنم هیچکدوم از والپیپر های اپل وجود نداره. مشکل چیه؟ ریستور کامل هم کردم.....

نظر

• نوشته اصلی توسط ar22 نمایش پست ها
                      دوستان من الان وقتی میخوام والپیپر عوض کنم هیچکدوم از والپیپر های اپل وجود نداره. مشکل چیه؟ ریستور کامل هم کردم.....
                      شما روی تصاویر تپ نکن بالای اون یه گزینه هست اونو بزن درست میشه

نظر

شما روی تصاویر تپ نکن بالای اون یه گزینه هست اونو بزن درست میشه
                        بله این یه امکان جدید که اضافه شده که اتوماتیک رو عکس زوم کردن رو اختیاری کرده،خیلیم خوبه...

نظر

شما اون شخص را از لیستت پاک کن بعد بگو زنگ بزنه ببین نامش نمیوفته اگه نیفتاد دوباره سیوش کن درست میشه منم با تلفن خونه همین مشکل را داشتم پاکش کردم بعد از زنگ خوردن دیدم دوباره داره با نام نشون میده متوجه شدم که جایی دیگه هم ذخیره شده خوب که ریختمش به هم تا توی ایمیلم هستش و با دفتر تلفنم سینک شده اون بالای دفتر تلفن سمت چپ گزینه ای هست که گروه ها را میشه دید اگه سینک شده باشه و اگه نشده باشه اون گزینه نیستش
                          آره گزینه group واسه من هست و توش دو گرینه on icloud و on iphone هستش ولی این حالت قبلا هم بوده و مشکلی نداشتم یعنی عکس طرفو نشون میداد از وقتی رفتم رو 7.1 اینجوری شده در ضمن من حتما میخوام کانتکتام با icloud سینک بشه الان به نظر شما من چیکار باید بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط khashayar51 نمایش پست ها
                            آره گزینه group واسه من هست و توش دو گرینه on icloud و on iphone هستش ولی این حالت قبلا هم بوده و مشکلی نداشتم یعنی عکس طرفو نشون میداد از وقتی رفتم رو 7.1 اینجوری شده در ضمن من حتما میخوام کانتکتام با icloud سینک بشه الان به نظر شما من چیکار باید بکنم؟
                            احتمالا همشون اینطور نیستند و شاید چنتاییشون اینطور شدند و شما اون چنتا را پیدا کنید و پاک کنید و دوباره سیو کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها

رفیق گوشی رو قفل باشه ( ایستندبای) هم باشه این 300 - 400 مگ دانلود میشه ؟!!

نظر

• من از وقتی که آیپدم(4) رو آپدیت کردم مصرف باتریم 3 برابر شده و سریع خالی میشه. کسی این مشکل رو نداره؟ چیکارش کنم؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X