اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
    دوستان reduce white point چی کار میکنه ؟
    تو منوی increase contrast و در منوی accessibility
    نور سفید زمینه رو تیره تر میکنه دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
      نه اقا دانلود میکنه من با sys status چک کردم...
      هی دار دانلود میکنه...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
      بله تایید میشه هم ارسال داره هم دریافت البته اگه منظورتون برنامه system status باشه البته نسخه لایت این برنامه رو داشتم که همین الان دانلود کردم واقعا ارزش خرید رو داشت.دو اسکرین شات به فاصله ۳ دقیقه گرفتم که مشخص میکنه چقدر ارسال و دریافت وجود داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان رنگ سبز ایکون مسیج و فون یکم کم رنگتر شده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• دوستان منم آپدیت کردم منتها مصرف باتری بالا رفته شکل تماس هم قشنگ نیست ورژن قبلی شکیل تر بود الان آدمو یاد اندروید میندازه با اون دایره ها

یچیز دیگه اینکه (البته دقیق مطمئن نیستم) تو ورژن قبلی reduce motion رو باید خاموش میکردی که پارالاکس غیر فعال بشه آیکون ها حرکت نکنه اما الان باید روشنش کنی !! درست میگم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
            دوستان منم آپدیت کردم منتها مصرف باتری بالا رفته شکل تماس هم قشنگ نیست ورژن قبلی شکیل تر بود الان آدمو یاد اندروید میندازه با اون دایره ها

یچیز دیگه اینکه (البته دقیق مطمئن نیستم) تو ورژن قبلی reduce motion رو باید خاموش میکردی که پارالاکس غیر فعال بشه آیکون ها حرکت نکنه اما الان باید روشنش کنی !! درست میگم ؟
            خیر اشتباه میگید، اصلا reduce motion یعنی کاهش افکت ها و روشن کردنش یعنی کاهش بده!!

نظر

• برای من با 5s باطری حدود 10 درصد بهتر شده
              سرعت حدود 15 درصد
              در ضمن دوستان دائما تکرار می کنن سرعت خیلی خیلی خوب شده. فقط افکت باز شدن برنامه ها سرعت بیشتری پیدا کرده .
              ولی در کل ارزش رو داره

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
                دوستان منم آپدیت کردم منتها مصرف باتری بالا رفته شکل تماس هم قشنگ نیست ورژن قبلی شکیل تر بود الان آدمو یاد اندروید میندازه با اون دایره ها

خدایی دیگه بی انصافی نکن ،دیزاین تماسها به این قشنگی ومینیمالی

نظر

• من گذاشتم واسه اپدیت نوشته 3 ساعت دیگه تموم میشه!

در مورد کیفیت دوربین دوستان تست گرفتن؟

نظر

• مصرف باطری واسه منم زیاد شده !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                      خدایی دیگه بی انصافی نکن ،دیزاین تماسها به این قشنگی ومینیمالی

منظورم تماس دریافتی بود عزیز

نظر

• یکی از دوستان اشاره داشتن که گذینه اپدیت رفته ! حال سوال اینجاس اگه گذینه مربوطه حذف شده چطور میشه جلوی به روزرسانی اتوماتیک رو گرفت؟
                        اینجوری باشه من چند تا بازی و کلی برنامه دارم ! اینطوری اگه بدون اجازه به روزرسانی کلی از حجم کاربرها میره!
                        این مساله خیلی بده!

نظر

• والا خدا پدرشون رو بيامرزه
                          من ديگه داشتم بعد از اپديت به 7 تو 4 به غلط كردن ميافتادم
                          ولي خدا رو شكر 7/1 عالي شد
                          خيلي از مشكلات كم شد
                          فقط يه سوال دارم
                          من با سرچ تو سرچ برنامه هاي توي گوشي مشكل پيدا كردم
                          يعني فقط سرچ وب و ويكي پديا رو مياره و تو گوشي نميشه سرچ كرد
                          ممنون ميشم

نظر

• نوشته اصلی توسط alihansol نمایش پست ها
                            والا خدا پدرشون رو بيامرزه
                            من ديگه داشتم بعد از اپديت به 7 تو 4 به غلط كردن ميافتادم
                            ولي خدا رو شكر 7/1 عالي شد
                            خيلي از مشكلات كم شد
                            فقط يه سوال دارم
                            من با سرچ تو سرچ برنامه هاي توي گوشي مشكل پيدا كردم
                            يعني فقط سرچ وب و ويكي پديا رو مياره و تو گوشي نميشه سرچ كرد
                            ممنون ميشم
                            دوست عزيز احتمالا شما گزينه spotlight search /application رو تيكه ش رو برداشتيد .
                            طبق عكس زير عمل كنيد مشكلتون حل ميشد فقط كافيه تيك رو بزنيد تا جستجوي برنامه ها براي شما فعال بشه.

نظر

• مرسي كاملا درست فرموديد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_ru نمایش پست ها
                                یکی از دوستان اشاره داشتن که گذینه اپدیت رفته ! حال سوال اینجاس اگه گذینه مربوطه حذف شده چطور میشه جلوی به روزرسانی اتوماتیک رو گرفت؟
                                اینجوری باشه من چند تا بازی و کلی برنامه دارم ! اینطوری اگه بدون اجازه به روزرسانی کلی از حجم کاربرها میره!
                                این مساله خیلی بده!
                                عزيز منظورم آيپديت اتوماتيك نبود. اون سره جاشه. منظورم تو اپ استور بود.
                                اينم اسكرين شات

نظر

صبر کنید ..
                                X