اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
    دوستان برنامه واتس اپ بعداز ریستور به 7.1 خیلی دیر به نت وصل میشه/ فقط واتس اپ
    کسی از دوستان اینرو تجربه نکرده؟؟
    اين موضوع ربطي به 7.1 نداره قبل از اپديت هم مشكل داشت چند روزه
    فكر مي كنم به دليل اينكه فيس*بوك خريده احتمالا دارن يه كار هايي مي كنن مثل مشكلاتي كه بعد از خريد اينستاگرام داشتيم و بعدش رفع شد !
    با قند شكن سرعتش نرماله !

نظر

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
      دوستان برنامه واتس اپ بعداز ریستور به 7.1 خیلی دیر به نت وصل میشه/ فقط واتس اپ
      کسی از دوستان اینرو تجربه نکرده؟؟
      من هم هين مشكل رو دارم و تا دو دقيقه هم شده كه طول بكشه تا پيغام بياد

ضمنا اون مشكل كه انگار داره يه چيزي دانلود ميشه هم دارم...
      كسي از دوستان تونسته اين مشكل رو حل كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
        سلام شما چک کن ببین اون شخصی که باهات تماس گرفته را شمارشو یجا فقط تو دفتر تلفنت داری یا اینکه جندتا هست اگه چنتا باشه تصویر و نشون نمیده معمولا اگه با ایمیلت سینک باشه بازم نشون نمیده
        سلام
        منم مشکل این دوستمون رو دارم درست متوجه نشدم توضیح راه حل، حل این مشکل چیه؟ من تا اونجایکه کانتکتهامو رو میدونم یکجا بیشتر سیو نشده از وقتی که رفتم روی 7.1 این مشکل عدم نمایش فول اسکرین تماس گیرنده ها ایجاد شده

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
          سلام
          منم مشکل این دوستمون رو دارم درست متوجه نشدم توضیح راه حل، حل این مشکل چیه؟ من تا اونجایکه کانتکتهامو رو میدونم یکجا بیشتر سیو نشده از وقتی که رفتم روی 7.1 این مشکل عدم نمایش فول اسکرین تماس گیرنده ها ایجاد شده
          کلا تو ۷.۱ فول اسکرین نداره یه دایره کوچیک اون گوشه بالا سمت راست نشون میده

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
            احساس میکنم مصرف باتریم تو ۷.۱ بیشتر از قبل شده ، این حسم درسته یا توهمه ؟
            توی نظر سنجی های مراجع دیگه هم اکثرا این نظر رو داشتند که بهتر شده از جمله خودم.
            پس شکی درش نیست که باتری توی ۷.۱ خیلی بهتر شده

نظر

بله اين مشكل ظاهراً وجود داره..، تو فروم ميخوندم كه اگه يبار با آيتيونز ريستور كنيد تقريباً مشكل حل ميشه. شخصاً فرصت نكردم اين كار رو انجام بدم!

Sent from my iPhone using Tapatalk.

نظر

به نظر بنده هم مصرف باتري بيشتر شده. حس شما هم درسته.

نظر

• من با ايتيونز ريستور كردم و بك آپم برنگردوندم اما مصرف باطريم بالاست.حالا اپل فكري نميكنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                    من با ايتيونز ريستور كردم و بك آپم برنگردوندم اما مصرف باطريم بالاست.حالا اپل فكري نميكنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    به نظر من که باتری مصرفش خیلی بهتر شده نسبت به قبل
                    شما مشکلت ایشالا با اپدیت بعدی حل میشه
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط ipaid نمایش پست ها
                      من هم هين مشكل رو دارم و تا دو دقيقه هم شده كه طول بكشه تا پيغام بياد

ضمنا اون مشكل كه انگار داره يه چيزي دانلود ميشه هم دارم...
                      كسي از دوستان تونسته اين مشكل رو حل كنه
                      به 7.1 ربطی نداره قبلا این طوری بود،حتی رو اندرویدم این طوری شده...
                      مشکل از خود واتس اپه...که مقصرش فیس بوکه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• مصرف باطری کمتر شده...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• من روی آیفون 4 تست کردم سرعت ، کمی بهتر شد و در کل تغییرات راضی کننده ای دیدم .
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سنسور اثرانگشت برای من نسبت به قبل تا 50 الی 80 % بهبود داشته!
                            اینطور حس میکنم!
                            چون قبلا هروقت انگشت میزدم نمیشناخت ولی توی این چند روز کمتر کد رو دستی وارد میکنم!

در مورد باطری من همیشه 6 ساعت کار میکرد امروز شده بود 5 ساعت!
                            من همیشه باطری روی 10 درصد میزارم روی شارژ و 36 ساعت بعد دوباره شارژ میکنم!
                            و اینم بگم: همیشه wi fi روشنه هست و فیس بوک رو مدام چک میکنم و بازی کندی کرش هم بازی میکنم و چک میل و ......
                            خلاصه از باطری نمیشه انتظار ژنراتور داشت! باطریه دیگه!
                            همتون رو میبوسممممممممممم
                            بای

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                              به نظر بنده هم مصرف باتري بيشتر شده. حس شما هم درسته.
                              بصورت محسوسی بالاست چون تا قبل این آپدیت مشکلی نداشتم ولی الان شارژ رو ۱۰۰ درصد که میشه، بعدش اگر ۲-۳ تا زنگ بخوره و نیم ساعت بگذره میشه ۸۸ درصد این طبیعی نیست بنظر من چون من اصلا با گوشی بازی هم نمیکنم فقط در حد اس ام اس و زنگ استفاده میکنم.

حالا دارم او اس رو دانلود میکنم با آیتونز آپدیت کنم نتیجشو میگم همینجا

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                              X