اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزیز آیکلود چیزی دانلود نمیکنه و اگه روشن باشه فقط از آپلود استفاده میشه !! اگه مطمئن هستید دیوایستون در حال دانلود کردن هست باید برنامه ها و اپلیکیشن های داخل گوشی رو چک کنید !! ساین آوت نکردن از مسنجرها ، دانلود کردن بازی یا موزیک یا هر چیز دیگه ای از داخل برنامه های دیگه مثل تانگبو یا دانلودر های مختلف و یا آپدیت شدن بعضی از بازی ها در درون خودشون مثل subway surfers و موارد دیگه اینجوری رو چک کنید !! و در نهایت اینکه جای نگرانی نیست و با استفاده از برنامه هایی نظیر چارلز پراکسی ( charles pr o xy ) به راحتی میشه متوجه شد که دیوایس در حال کانکت شدن به چه سرورهایی هستش !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
      دوستان عزیز آیکلود چیزی دانلود نمیکنه و اگه روشن باشه فقط از آپلود استفاده میشه !! اگه مطمئن هستید دیوایستون در حال دانلود کردن هست باید برنامه ها و اپلیکیشن های داخل گوشی رو چک کنید !! ساین آوت نکردن از مسنجرها ، دانلود کردن بازی یا موزیک یا هر چیز دیگه ای از داخل برنامه های دیگه مثل تانگبو یا دانلودر های مختلف و یا آپدیت شدن بعضی از بازی ها در درون خودشون مثل subway surfers و موارد دیگه اینجوری رو چک کنید !! و در نهایت اینکه جای نگرانی نیست و با استفاده از برنامه هایی نظیر چارلز پراکسی ( charles pr o xy ) به راحتی میشه متوجه شد که دیوایس در حال کانکت شدن به چه سرورهایی هستش !!

برنامه هایی نظیر چارلز پراکسی ( charles pr o xy !!!!
      چطوری لینک میدی !!
      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
        برنامه هایی نظیر چارلز پراکسی ( charles pr o xy !!!!
        چطوری لینک میدی !!
        مرسی
        بله الان پیام خصوصی میدم

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
          احتمالا همشون اینطور نیستند و شاید چنتاییشون اینطور شدند و شما اون چنتا را پیدا کنید و پاک کنید و دوباره سیو کنید
          اتفاقا همشون تو هر دوتا هستن یعنی انگار من دو سری کانتاکت دارم هم توی icloud هم گوشی ولی تو دفتر تلفنم به من یکسری نشون میده اما زیر همه کانتاکتها نوشته لینک شده با icloud و iphone و اتفاقا همین الان واسه امتحان یکی رو از تو لینک icloud پاک کردم شمارهه شد دو تا تو دفتر تلفنم یکیشو پاک کردم قضیه عکس درست شد همونجور که شما گفتید ولی بعدش با کامپیوتر رفتم تو icloud دیدم شمارهه از تو icloud پاک شده که من نمیخوام اینطور باشه یعنی حتما میخوام از همه شماره هام تو icloud بک آپ داشته باشم نمیفهمم یعنی این باگ به این بزرگی رو اپل نفهمیده؟ یا هدف دیگه ای داشته؟ چون تا قبل 7.1 همچین مشکلی وجود نداشت...

نظر

• نوشته اصلی توسط khashayar51 نمایش پست ها
            اتفاقا همشون تو هر دوتا هستن یعنی انگار من دو سری کانتاکت دارم هم توی icloud هم گوشی ولی تو دفتر تلفنم به من یکسری نشون میده اما زیر همه کانتاکتها نوشته لینک شده با icloud و iphone و اتفاقا همین الان واسه امتحان یکی رو از تو لینک icloud پاک کردم شمارهه شد دو تا تو دفتر تلفنم یکیشو پاک کردم قضیه عکس درست شد همونجور که شما گفتید ولی بعدش با کامپیوتر رفتم تو icloud دیدم شمارهه از تو icloud پاک شده که من نمیخوام اینطور باشه یعنی حتما میخوام از همه شماره هام تو icloud بک آپ داشته باشم نمیفهمم یعنی این باگ به این بزرگی رو اپل نفهمیده؟ یا هدف دیگه ای داشته؟ چون تا قبل 7.1 همچین مشکلی وجود نداشت...
            شما یه بار پاکشون کن دوباره با کلود سینکشون کن درست میشه

نظر

• اگر فریمور دانلود کنم و بعد با ایتیونز ریستور کنم و بک اپو برگردونم احتمال داره مصرف باتری بهتر شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                اگر فریمور دانلود کنم و بعد با ایتیونز ریستور کنم و بک اپو برگردونم احتمال داره مصرف باتری بهتر شه؟
                اگر بکاپ را برنگردونید، بله امکان دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                  رفیق گوشی رو قفل باشه ( ایستندبای) هم باشه این 300 - 400 مگ دانلود میشه ؟!!
                  بله...
                  بذار دانلود شه تموم شه...من چند با این اتفاق رو ورژن های قبلم افتاده چیز زیاد خواسی نیست.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط khashayar51 نمایش پست ها
                    دوست عزیز شما برو ستینگ قسمت ایکلود اونجا میتونی گزینه مخاطب هاتو غیر فعال کنی بعد سوال میکنه که مخاطب هایی که از ایکلود سینک شدن از رو گوشی پاک بشه یا بمونه
                    پاک بشه رو انتخاب کن
                    مشکل حل میشه
                    موفق باشی!

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                      راستی یه نکته ای درباره ایفون ۴.من ۷.۱ رو رو ۴ هم ریخنم اول خیلی سریع و خوب شده بود ولی الان که چند روز گذشته دوباره به شدت کند شده!یعنی اگه ۴ ۵ تا برنامه توی مولتی تسکینگ باز بمونن کند میشه.همینطوری که برنامه های باز بیشتر بشن کند تر مشیه.توی ۶ اصلا همچین چیزی نبود.من هیچ وقت برنامه ای رو نمیبستم اصلا!
                      این دیگه ازتباطی به هفت نداره
                      چون رویه بقیه ورژن ها هم همینجوریه
                      حتی واسه گوشیایه بالاتر از ۴
                      چون این برنامه ها اماده بکارن و قسمتی از رم رو اشغال میکنن

نظر

• مال منم روي 5s بعد از اپديت يه چيزي دانلود مي كرد ، واي فاي رو روشن گذاشتم تا تموم شد الان مصرف باتري بهتر شده !
                        روي ايپد ٤ ام بعد اپديت اين مشكل دانلود كردنو نداشت ولي

نظر

• این وضع خیلی خوبه

نظر

• دوستان برنامه واتس اپ بعداز ریستور به 7.1 خیلی دیر به نت وصل میشه/ فقط واتس اپ
                            کسی از دوستان اینرو تجربه نکرده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط daskoor نمایش پست ها
                              سرعت روی ایپد ایر خوب شده ؟ یا همون مثل قبل هست ؟
                              میشه گفت سرعت بهتر شده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

نوشته اصلی توسط khashayar51 نمایش پست ها
                                آقا من وقتی خودم یه شماره رو دایل میکنم عکس شخص رو تو یه دایره کوچیک گوشه سمت راست بالا نشون میده ولی وقتی به من زنگ میزنن همونم نشون نمیده فقط اسم تماس گیرنده رو نشون میده کسی میدونه مشکلم از کجاست؟ گوشیمم 5s هستش
                                ببخشيد...اشتباه شد

ویرایش توسط kambizonline : https://i-phone.ir/forums/member/21389-kambizonline در ساعت 15-03-2014, 02:45 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X