اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
    پشت ايفون شما چي نوشته؟!
    A1428 يا a1429??
    128 هست. ولی فکر میکنم فایلی که دوستان در لینک دانلود گذاشتند اشتباه هست

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
      128 هست. ولی فکر میکنم فایلی که دوستان در لینک دانلود گذاشتند اشتباه هست
      اگه A1428 هست شما باید نسخه ی gsm رو که با iphone5.1 شروع میشه رو دانلود کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
        من کنار مودم هستم ولی انتن وای فای دوتا نشون میده توگوشی گاها هم سه تا میشه!!
        ایفون 4
        شما خدا رو شکر کنین که حداقلش وایفای دارین الان کلی آدم اصا وایفایشون پریده بعدشم ایم تعداد سیگنال اصلا مهم نیس شما فقط با یه آیفون 4 دیگه مقایسه کنین اگه تا هرجا اون آنتن داد اینم آنتن داد ینی این اشتباه نشون من خودمم آیپدم سیگنالش از آیفونم کمتر نشون میده اما تا کلی فاصله کار میکنه!اینا از برکات فوت استیوه!

نظر

• درود
          لطفاً تاریخ یکشنبه که قرار شده جیلبرک ارائه بشود را قید نمائید
          ممنون

نظر

• اگر دقت می کردید در اخبار و بخش پرتال خبری انجمن ذکر شده بود : http://www.i-phone.ir/forums/thread80184.html

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
              اگر دقت می کردید در اخبار و بخش پرتال خبری انجمن ذکر شده بود : http://www.i-phone.ir/forums/thread80184.html
              بعد از دیدن همان خبر درخواست تاریخ یکشنبه را داشتم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                بعد از دیدن همان خبر درخواست تاریخ یکشنبه را داشتم!!
                15 بهمن / 3 فوریه

نظر

• من برام سواله:حالا که در سورس هکولوس بسته شده ینی دیکه ابنستالوس و از اون مهمتر appsync رو دیگه نداریم پس اپلیکیشن کرک شده هم نصب نمیشه اونوخ این جیلبریک به چه دردی میخوره؟!!!!
                  من که اصن دیگه سراغ جیل نمیرم چون نمیارزه!!!من همون ota اپگرید کردم..
                  انتظار داشتم مصرف باطری بهتر شه که بنظرم بدتر هم شده مخصوصا واسه من که رایتل دارم!!!
                  ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 29-01-2013, 10:42 PM

نظر

• iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                    من برام سواله:حالا که در سورس هکولوس بسته شده ینی دیکه ابنستالوس و از اون مهمتر appsync رو دیگه نداریم پس اپلیکیشن کرک شده هم نصب نمیشه اونوخ این جیلبریک به چه دردی میخوره؟!!!!
                    دوست عزيز جيلبريك فقط براي ريختن اپهاي كرك شده كه نيست!
                    هزاران توييك هست كه ميشه ازشون استفاده كرد!

نظر

يك سوال:اگر به 6.1آپديت نكنيم منطقا 6.0.1 و6.0.2 هم جيلبريك ميشه چون از روي حفره هاي امنيتي اونها جيلبريك رو آماده كردن.درست ميگم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali4110m نمایش پست ها
                        يك سوال:اگر به 6.1آپديت نكنيم منطقا 6.0.1 و6.0.2 هم جيلبريك ميشه چون از روي حفره هاي امنيتي اونها جيلبريك رو آماده كردن.درست ميگم؟
                        معلوم نيست!
                        براي مثال قبلاً براي ٥.١.١ جيلبريك اومد ولي هنوز براي ٥.١ نيومده... (براي بعضي از ديوايس ها تترد هست)

نظر

• نوشته اصلی توسط ali4110m نمایش پست ها
                          جیلبریک زمانی قطعی شد که 6.1 بتا 5 رلیز شده بود!

نظر

• اره خب...البته sbsetting ,delivery,iblacklist واقعا کمبودشون رو این چن ماهه حس کردم!!!!!ولی دیگه یه جورایی به این وضعیته عادت کردم!!!!بنظر شما ممکنه یکی پیدا شه یه فکری واسه این appsync بکنه؟
                            ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 29-01-2013, 10:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                              من برام سواله:حالا که در سورس هکولوس بسته شده ینی دیکه ابنستالوس و از اون مهمتر appsync رو دیگه نداریم پس اپلیکیشن کرک شده هم نصب نمیشه اونوخ این جیلبریک به چه دردی میخوره؟!!!!
                              انتظار داشتم مصرف باطری بهتر شه که بنظرم بدتر هم شده مخصوصا واسه من که رایتل دارم!!!
                              نیازی به appsync نیست برای بعضی برنامه ها میتونید برنامه ها رو از سایت های مشابه بگیرید مثله appvv و ..... خیلی برنامه های دیگه

همیشه جیلبریک برای برنامه نیست توبیک هایی هست مثله activator یا sb setting که خیلی ها بهش عادت کردن

مصرف باطری هیچ تغییری نکرده مثله همیشه میمونه فقط شما چون 3جی فعاله مصرف باطری طبیعی هست
                              حتی وقتی edge هم فعال باشه باطری زودتر تموم میشه !

در کل این دلایل بعضی اوقات کمبود آنتن اینترنت هم میشه جزوش حساب کرد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                              اره خب...البته sbsetting ,delivery,iblacklist واقعا کمبودشون رو این چن ماهه حس کردم!!!!!ولی دیگه یه جورایی به این وضعیته عادت کردم!!!!بنظر شما ممکنه یکی پیدا شه یه فکری واسه این appsync بکنه؟
                              همیشه یه راهی پیدا میشه دوست عزیز نگران نباشید
                              الان برنامه ی ky هست که با سینک آیتونز هم هیچ مشکلی نداره
                              پس برای برنامه هنوز هیچ مشکلی نداریم

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                                آره لامصب اين رايتل شارژر ميخوره رو آيپد ٤ !!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X