اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان. لطفا یک نفر جواب مارو بده؟؟؟ من الان کدوم رو واسه آیپد نیو 4g دانلود کنم؟؟؟؟gsm یا cdma ؟؟؟ پشتشم نوشته 1430

- - - - - - - - - -

دوستان. لطفا یک نفر جواب مارو بده؟؟؟ من الان کدوم رو واسه آیپد نیو 4g دانلود کنم؟؟؟؟gsm یا cdma ؟؟؟ پشتشم نوشته 1430

نظر

• سلام به همه من گوشیم رو تا 100 شارژ کردم همون لحظه که کشیدم شد 74 درصد بعد خاموشش کردم دوباری 10 دقیقه گذاشتم توشارژ شد 100 درصد بعد 6ساعت 91 درصد بود که یک دفعه شد 71 درصد و شب تا صبح حدود 10 درصد مصرف میکنه ود موقع ایفاده هم شارژش خیلی خوبه لطفا راهنمایی کنید ایا مشکل از ورژن هستش یا سخت افزاری ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amiruiqj نمایش پست ها
        سلام به همه من گوشیم رو تا 100 شارژ کردم همون لحظه که کشیدم شد 74 درصد بعد خاموشش کردم دوباری 10 دقیقه گذاشتم توشارژ شد 100 درصد بعد 6ساعت 91 درصد بود که یک دفعه شد 71 درصد و شب تا صبح حدود 10 درصد مصرف میکنه ود موقع ایفاده هم شارژش خیلی خوبه لطفا راهنمایی کنید ایا مشکل از ورژن هستش یا سخت افزاری ؟
        شما ریستور کردید یا آپدیت!؟
        یه دور ریستور کنید و بکاپ ها تونو بر نگردونید و اگه بازم مشکل پا برجا بود،مشکل سخت افزاریه!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amiruiqj نمایش پست ها
        سلام به همه من گوشیم رو تا 100 شارژ کردم همون لحظه که کشیدم شد 74 درصد بعد خاموشش کردم دوباری 10 دقیقه گذاشتم توشارژ شد 100 درصد بعد 6ساعت 91 درصد بود که یک دفعه شد 71 درصد و شب تا صبح حدود 10 درصد مصرف میکنه ود موقع ایفاده هم شارژش خیلی خوبه لطفا راهنمایی کنید ایا مشکل از ورژن هستش یا سخت افزاری ؟
        شما ریستور کردید یا آپدیت!؟
        یه دور ریستور کنید و بکاپ ها تونو بر نگردونید و اگه بازم مشکل پا برجا بود،مشکل سخت افزاریه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad-jj نمایش پست ها
          دوستان. لطفا یک نفر جواب مارو بده؟؟؟ من الان کدوم رو واسه آیپد نیو 4g دانلود کنم؟؟؟؟gsm یا cdma ؟؟؟ پشتشم نوشته 1430

- - - - - - - - - -

برای ایران gsm!

نظر

• میخواستم بپرسم جای فایل بکاپ تو ایتونز۱۱ عوض شده؟ تو ادرس قبلی پیداش نمیکنم(مک)

نظر

• iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
              میخواستم بپرسم جای فایل بکاپ تو ایتونز۱۱ عوض شده؟ تو ادرس قبلی پیداش نمیکنم(مک)
              تغيير نكرده!
              Mac: ~/Library/Application Support/MobileSync/Backup/

Windows XP: \Documents and Settings\(username)\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

• من با ایتونز 6.1زدم همین مشکل دارم روشن خاموش هم کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط rolsback نمایش پست ها
                  من با ایتونز 6.1زدم همین مشکل دارم روشن خاموش هم کردم
                  کدوم مشکل دوست عزیز؟؟؟

نظر

• سلام
                    دوستان محترم
                    خواستم ipad 2 wifi+ 3g رو به 6.1 اپديت منم تو تاپيك Firmware های اصلي كه رفتم براي دانلودش فقط براي ipad 2 wifi+ 3g ,Verizon ,AT&T رو داره در حالي كه ايپد من unlocked هست ميشه راهنمايي كنيد.
                    مرسي

نظر

• من ورژن 6.1 رو زدم گوشی اومد بالا الان بعد از انتخاب کشور و اینا حالا ارور unkown device میده چیکار کنم کمکککککککککک

نظر

• نوشته اصلی توسط samkhan نمایش پست ها
                        من ورژن 6.1 رو زدم گوشی اومد بالا الان بعد از انتخاب کشور و اینا حالا ارور unkown device میده چیکار کنم کمکککککککککک
                        يه بار ديگه ريستور كن شايد درست شه

نظر

• تغیرات تو ورژن 6.1 خیلی ریزه نمیشه بگی تغییر غولی کرده
                          فقط خدا کنه جیبرکش زود ارایه شه

نظر

• نوشته اصلی توسط samkhan نمایش پست ها
                            من ورژن 6.1 رو زدم گوشی اومد بالا الان بعد از انتخاب کشور و اینا حالا ارور unkown device میده چیکار کنم کمکککککککککک
                            چند بار ریستور کردم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                              تغيير نكرده!
                              Mac: ~/Library/Application Support/MobileSync/Backup/

Windows XP: \Documents and Settings\(username)\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
                              منم همینو میگم دیگه تویApplication Supportپوشه ای به اسمMobileSyncنیست(مک)

نظر

• ورژن 6.1 رو روی 4 و 4 اس ریستور کردم .عالیه .وای سرعت خداست ! کاش میشد جیلبریک نکرد اما به قول معروق آیفون بدون جیلبریک که آیفون نیست !
                                ان شاالله تا فردا منتظریم تا بیاد.روز خوش

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
                                منم همینو میگم دیگه تویApplication Supportپوشه ای به اسمMobileSyncنیست(مک)

دوست عزیز مطمئنی اصلا بکاپ گرفتی ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X