اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alireza72 نمایش پست ها
    آره لامصب اين رايتل شارژر ميخوره رو آيپد ٤ !!!!!
    روی آیپد خیلی کمتر احساس میشه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
      اینا که قبلا هم بود!!!!
      من همیشه اینارو با ایکلاد برمیگردوندم بک آپ همو
      منم همينو ميگم !

حالا همچين مهم هم نيستا!!! ولي

تا دوديقه پيش هركي ميومد ميگفت آيكلود بهينه شده! حالاكه ميپرسي چيش بهينه شده، هيچكس نيست يه جواب درست بده!

Jesus!

نظر

• فرق gsm با cdma چیه ؟!؟!؟
        الان گوشی من gsm هست؟کدوم بهتره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
          فرق gsm با cdma چیه ؟!؟!؟
          اگه آیفون 4 دارید معلومه gsm بهتره اما برای 5 بنده اطلاعی ندارم !

نظر

فرق زیادی با هم ندارن (توی ایران!)
            توی خارج سیستم دیگه ای هست که که بهش میگن cdma و سیستم عامل اپل هم برای پشتیبانی از این سیستم 2 نسخه جدا زده
            توی ایران فقط gsm هست پس فرقی براتون نمی کنه!
            فقط برای آیفون 4 cdma کلا سیم کارت نمی خوره
            ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 30-01-2013, 12:04 AM

نظر

• فرق gsm با cdma چیه ؟!؟!؟

ifhone5

نظر

ifhone5
                چندبار می پرسید!؟ بالا جوابتونو دادیم!

نظر

• دوستان من یه مشکل جدید دارم لطفا کمک کنید
                  بعد از اینکه من بروش ota به ۶.۱ اپدیت کردم و با توجه به صحبتهای دوستان مبنی اپدیت با ایتونز فایل یه گیگی رو از اینترنت گرفتم و با خود ایتونز رستور کردم تا اینجا مشکلی نبود. ایندفعه و بعد پایان ریستور گوشی کاملا ریست شده بود و مثل زمانی که تازه گوشی اک رو میخرید شروع کرد به تنظیمات اولیه و منم همه تنظیمات رو طبق ویزارد ای دیوایس انجام دادم تا به قسمتی رسیدم که سوال میکنه گوشی رو بعنوان یه نیو ایفون میخای استفاده کنی یا قصد ریستور اپلیکشنها رو از طریق ایکلود داری یا پی سی؟!!!!
                  خب منم چون از اول تمام بک اپ ها رو توی ای کلود گرفته بودم و تنظیمات ای کلودم فعال بود گزینه ریستور از طریق ای کلود رو انتخاب کردم!!!حالا در کمال تعجب بیش از یه ساعت و نیمه که گذشته و همچنان منوی ریستور از ای کلود فعاله و هنوز یک دهم از اون خطش پر شده!!!! اینجوری تا ده ساعت دیگه هم طول میکشه و دهن اینترنتمم هم صاف میشه!!!
                  چیکارش کنم؟؟؟؟
                  اگه قطعش کنم کل اپلیکیشنها و نوتها و کانتکتها و خلاصه همشون میپره؟!!!خسته شدم این ریستوره تموم نمیشه چرا؟؟؟قبلا که ایکلود رو چک میکردم فقط حدود ۲۰۰ مگ بک اپ بود منم موندم برگردوندن این ۲۰۰ مگه چرا اینقده طول کشیده!!!!

نظر

• iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                    منم همينو ميگم !

حالا همچين مهم هم نيستا!!! ولي

تا دوديقه پيش هركي ميومد ميگفت آيكلود بهينه شده! حالاكه ميپرسي چيش بهينه شده، هيچكس نيست يه جواب درست بده!

Jesus!
                    آي كلود بهينه نشده. آيتونز مچ بهينه شده

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                      دوستان من یه مشکل جدید دارم لطفا کمک کنید
                      بعد از اینکه من بروش ota به ۶.۱ اپدیت کردم و با توجه به صحبتهای دوستان مبنی اپدیت با ایتونز فایل یه گیگی رو از اینترنت گرفتم و با خود ایتونز رستور کردم تا اینجا مشکلی نبود. ایندفعه و بعد پایان ریستور گوشی کاملا ریست شده بود و مثل زمانی که تازه گوشی اک رو میخرید شروع کرد به تنظیمات اولیه و منم همه تنظیمات رو طبق ویزارد ای دیوایس انجام دادم تا به قسمتی رسیدم که سوال میکنه گوشی رو بعنوان یه نیو ایفون میخای استفاده کنی یا قصد ریستور اپلیکشنها رو از طریق ایکلود داری یا پی سی؟!!!!
                      خب منم چون از اول تمام بک اپ ها رو توی ای کلود گرفته بودم و تنظیمات ای کلودم فعال بود گزینه ریستور از طریق ای کلود رو انتخاب کردم!!!حالا در کمال تعجب بیش از یه ساعت و نیمه که گذشته و همچنان منوی ریستور از ای کلود فعاله و هنوز یک دهم از اون خطش پر شده!!!! اینجوری تا ده ساعت دیگه هم طول میکشه و دهن اینترنتمم هم صاف میشه!!!
                      چیکارش کنم؟؟؟؟
                      اگه قطعش کنم کل اپلیکیشنها و نوتها و کانتکتها و خلاصه همشون میپره؟!!!خسته شدم این ریستوره تموم نمیشه چرا؟؟؟قبلا که ایکلود رو چک میکردم فقط حدود ۲۰۰ مگ بک اپ بود منم موندم برگردوندن این ۲۰۰ مگه چرا اینقده طول کشیده!!!!
                      قطع كن مشكلي نيست
                      اون بك آپت توي آيكلود هست
                      هر موقع وارد گوشي شدي توي آيكلود يوزر و پسوردت رو وارد كن شماره ها و مسيجها و نوتهاتو مياره
                      اگه قطع كني مشكلي پيش نمياد اگرم بياد نهايتا به رستور مجدد ميفتي

نظر

• دوستان كسي نميدونه اين shsh 6.1 رو چه ظور ذخيره كنيم!
                        ورژن آخر تايني كه نتونست!!

نظر

• دوستانی که آپدیت کردن از قسمتهای مختلف گوشی اسکرین شات بزارن اگه تغییرات ظاهری داشته این ورژن

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                            دوستان كسي نميدونه اين shsh 6.1 رو چه ظور ذخيره كنيم!
                            ورژن آخر تايني كه نتونست!!
                            من هم نمی تونسیم ولی بلاخره شد!
                            شما تاینی رو باز کنید و تیک requet shsh from cydia رو بردارید.
                            بعد save shsh رو بزنید!
                            موفق باشید!

نظر

• نوشته اصلی توسط milad i1 نمایش پست ها
                              دوستانی که آپدیت کردن از قسمتهای مختلف گوشی اسکرین شات بزارن اگه تغییرات ظاهری داشته این ورژن
                              دوست عزیز بار ها و بارها در قسمت های مختلف انجمن تغییرات گزارش شده. برای یک کاربر معمولی تنها تغییر ظاهری همون دکمه های موزیک در صفحه لاک هست.

- - - - - - - - - -

برای دوستان عزیزی که دقیق مطلع نیستند کدام فایل باید برای دستگاه آیفون ۵ خود دانلود کنند تاپیک فوق تهیه شد:

http://www.i-phone.ir/forums/thread80251.html#post808482

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                                قطع كن مشكلي نيست
                                اون بك آپت توي آيكلود هست
                                هر موقع وارد گوشي شدي توي آيكلود يوزر و پسوردت رو وارد كن شماره ها و مسيجها و نوتهاتو مياره
                                اگه قطع كني مشكلي پيش نمياد اگرم بياد نهايتا به رستور مجدد ميفتي
                                ای بابا دهن اینترنتمو سرویس کرد هنوز تموم نشده. نوشته دو ساعت باقی مونده!!!! ببینم بعد از پایان کارش میشه وصل شم به مکبوک وتوی ایتونز تو قسمت بکاپ گیری بجای گزینه ی ایکلود گزینه مک رو فعال کنم که مث سابق همچی تو مک بک گرفته شه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X