اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه shsh ورژن 4.3.3 دسگاهتون رو ندارین میتونین به 5.0.1 برین
    اما اگه دارین دانگرد کنین به 4.3.3 چون جلبریک میشه توی این ورژن

نظر

• انو باید دانلود کنین
      • iPad 2 WiFi

نظر

• دوستان یه سوال واسهء آیفون 4 فریمور بهینه شده 5.0.1 نیومده مثل 4s که تعدادی از مشکلاتش رو برطرف کردن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
          دوستان یه سوال واسهء آیفون 4 فریمور بهینه شده 5.0.1 نیومده مثل 4s که تعدادی از مشکلاتش رو برطرف کردن؟
          خیر دوست عزیز

نظر

• سوال منو جواب ندادين دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط Prince71 نمایش پست ها
              سوال منو جواب ندادين دوستان
              نسخه gsm رو دانلود کنید

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• اساتید عزیز سلام من 4.3.3 هستم و میخوام به 5.0.1 ارتقا بدم اما نمیشه اخرین ایتیونز رو گرفتم و فریمور 5.0.1 رو هم داونلود کردم وقتی روش کلیک میکنم ایتیونز رو باز میکنه و وقتی ری استور رو میزنم شروع میکنه مجددا 790 مگ فایل فریمور رو داونلود کنه حالا باید چیکار کنم؟؟ خیلی ممنون

نظر

• بايد Shift رو بگيريد بعدش روي ريستور بزنيد فريمور دانلود شده رو انتخاب كنيد ...

نظر

• من الان آیپادم رو 4.3.3 هست
                    اگه به 5.0.1 ریستور کنم می تونم دوباره برگردم به 4.3.3 یا نه؟

نظر

• سلام من الان روي اي او اس ٥ هستم چندتا سوال داشتم

١ جيلبريك براي اين ورژن مياد يا ورژن ٥.٠.١ به نظر شما ريستور كنم يا نه
                      ٢ اگر من الان بك اپ بگيرم و بعد برم روي ٥.٠.١ ميتونم ريستور كنم و تمام برنامه هام برگرده

نظر

• نوشته اصلی توسط pooriaarian نمایش پست ها
                        من الان آیپادم رو 4.3.3 هست
                        اگه به 5.0.1 ریستور کنم می تونم دوباره برگردم به 4.3.3 یا نه؟
                        اگه فایل ش ش ۴.۳.۳ رو داشته باشید، بله دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط forrest gump نمایش پست ها
                          سلام من الان روي اي او اس ٥ هستم چندتا سوال داشتم

١ جيلبريك براي اين ورژن مياد يا ورژن ٥.٠.١ به نظر شما ريستور كنم يا نه
                          ٢ اگر من الان بك اپ بگيرم و بعد برم روي ٥.٠.١ ميتونم ريستور كنم و تمام برنامه هام برگرده
                          ۱- صد درصد شک نکن و حتما ریستور کنید
                          ۲- بله دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط Bardia83 نمایش پست ها
                            اساتید عزیز سلام من 4.3.3 هستم و میخوام به 5.0.1 ارتقا بدم اما نمیشه اخرین ایتیونز رو گرفتم و فریمور 5.0.1 رو هم داونلود کردم وقتی روش کلیک میکنم ایتیونز رو باز میکنه و وقتی ری استور رو میزنم شروع میکنه مجددا 790 مگ فایل فریمور رو داونلود کنه حالا باید چیکار کنم؟؟ خیلی ممنون
                            از تاپیک زیر فریمور 5.0.1 مربوط به iphone4 gsm رو دانلود کنید:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html

بعد از اتمام مراحل رو برای اپدیت به صورت زیر انجام بدید:
                            1..بعد از دانلود فایل به شکل zip دانلود شده که روش کلیک راست کن از قسمت rename پسوند رو به ipsw تغییر بدید.
                            2..مطمین شو که ایتیونز 10.5.2 داری برو تو help گزینه check for update رو بزن که مطمین شی اگه نبود اونم اپدیت کن.
                            3..گوشیتو وصل کن به ایتیونز برو رو اسم دیوایست که از گوشه سمت چپ مشخصه بعد از نوار بالا گزینه info رو بزن قسمت contact رو بزار رو windows contact و تیک info هم حتما بزن بعدش سینک کن البته تیک همه اون نوارهای بالا رو غیر از info بردار برای اینکه از تلفنات بکاپ داشته باشی.
                            4...برگرد رو نوار summery که عکس گوشیت رو نشون بده دکمه shift کیبرد رو با رستور اونجا بزن فایل رو open کن و تمام.
                            5..فقط تیک info رو بزار بمونه که شماره هات دوباره برگرده.
                            6..اسم وقتی ازت پرسیده شد اسم جدید از iphone name تعریف کن که بشه مثله روز اول نخواستیم همون اسم قبلی رو بده که بکاپ هات برگرده.
                            7..تو تمام این مراحل اینترنت وصل باشه و تا زمانیکه گوشی بالا نیومد کابل رو قطع نکن.
                            8..بعد از اتمام کار یه سری سوال رو گوشیت پرسیده میشه راجب ایدی اینات و آیکلود یا وارد کن یا بیخیال شو اونا مهم نیست.

اینجوری گوشی رو به 5.0.1 آپدیت کردی اگه وسط کار ارور داد نگران نشو هر چیزی یه راه حلی داره.
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 10-01-2012, 09:23 PM

نظر

• دوستان یه سوال دیگه من خیلی با دستگاهم بازی می کنم اگه به 5.0.1 ریستور کنم تغییری در سرعت بازی ها به وجود نمی ؟(منظورم اینه که سیستم عامال فضای رم بیشتری رو نسبت به 4.3.3 اشغال نمی کنه؟)

نظر

• نوشته اصلی توسط pooriaarian نمایش پست ها
                                دوستان یه سوال دیگه من خیلی با دستگاهم بازی می کنم اگه به 5.0.1 ریستور کنم تغییری در سرعت بازی ها به وجود نمی ؟(منظورم اینه که سیستم عامال فضای رم بیشتری رو نسبت به 4.3.3 اشغال نمی کنه؟)
                                نه , سرعت بهتر هم شده

نظر

صبر کنید ..
                                X