اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از طريق گوشي كه اپديت بشه ٤٥ مگ بيشتر نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_fisher نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من امروز متوجه شدم شدم تو 4s با 5.0.1 یه کم تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور به نظرتون ریستور کنم ؟؟
      نشد که نشد تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور یه سرچ کردم انگار کلی هسات و اپل واسه صرفه جویی باطری تو 4s این کارو کرده !!!
      دوستان یه چک کنید ببنن بعد 30 ثانیه از اسلیپ 1 ثانیه تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور ؟؟؟؟!!!
      در آیفون جدید یک سنسور مادون قرمز تعبیه شده که همیشه روشن است و برای تشخیص بالا بردن آیفون برای فرامین صوتی به Siri به کار می رود.شاید به این دلیل باشد

نظر

• من تا 2 روز پیش روی 5 بودم نمیدونستم که راه ریستور بسته شده مجبور شدم به 4.3.5 دانگرید کنم الان اگه به این ورژن آپگرید کنم ایا میشه دوباره به 4.3.5 دانگرید کنم تا زمانی که یه راه برای ریستور به 5 بیاد.؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط curtis1 نمایش پست ها
          من تا 2 روز پیش روی 5 بودم نمیدونستم که راه ریستور بسته شده مجبور شدم به 4.3.5 دانگرید کنم الان اگه به این ورژن آپگرید کنم ایا میشه دوباره به 4.3.5 دانگرید کنم تا زمانی که یه راه برای ریستور به 5 بیاد.؟؟؟؟
          بله. اول از برنامه ی آیفیث استفاده کنید و اس اچ اس اچ دستگاهتون رو روی ورژن ۴.۳.۵ بگیرید، بعد می تونید به ۵.۰.۱ (نه ورژن ۵) آپگرید کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
            مهم نیست بابا سخت نگیر ولی جالبه من فکر کردم چون 4s دو هسته ای شده ممکنه عملکرده این دکمه هوم سریعتر شده باشه انگار همونیه که بود وقتیم دستگاه رو قفل می کنی در حد صدم ثانیه دیرتر صداش میاد.
            من فکر کنم واسه صرفه جویی بیشتر باطری انیطوری شده تو 5 تاخیری نداشت و الانم تو 5.0.1 تاخیر 1 تا 2 ثانیس !!!

نظر

من فکر کنم واسه صرفه جویی بیشتر باطری انیطوری شده تو 5 تاخیری نداشت و الانم تو 5.0.1 تاخیر 1 تا 2 ثانیس !!!
              فکر نکنم ببین این یه پیام از طرف اون دکمه هست که صفحه روشن بشه اینکه دوستمون گفت مربوط به سنسوره یه چیزه خیلی بعیده به مصرف باطریم باز ربطی نداره چون در هر حالت اون صفحه از زمانی که روشن میشه تا دوباره خاموش شه یه زمان خاصی داره پس چه از این ور زودتر روشن شه یا از اون ور دیرتر فرقی نداره در کل همه ایفونا اینجورین...من تو همه ورژنا این مشکل رو دیدم چه الان که 5.0.1 هستم چه اون موقعه که 4 بودم هم این هم اون صدای قفل کردن.
              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 14-11-2011, 12:57 PM

نظر

• كسي دليلي منطقي براي كم شدن حجم آپديت با خود دستگاه نمي دونه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mgg_back نمایش پست ها
                  كسي دليلي منطقي براي كم شدن حجم آپديت با خود دستگاه نمي دونه ؟
                  دلیلش اینکه همون بخشی که تغییر کرده تو اپ دیت هست نه کله سیستم عامل !

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                    فکر نکنم ببین این یه پیام از طرف اون دکمه هست که صفحه روشن بشه اینکه دوستمون گفت مربوط به سنسوره یه چیزه خیلی بعیده به مصرف باطریم باز ربطی نداره چون در هر حالت اون صفحه از زمانی که روشن میشه تا دوباره خاموش شه یه زمان خاصی داره پس چه از این ور زودتر روشن شه یا از اون ور دیرتر فرقی نداره در کل همه ایفونا اینجورین...من تو همه ورژنا این مشکل رو دیدم چه الان که 5.0.1 هستم چه اون موقعه که 4 بودم هم این هم اون صدای قفل کردن.
                    اخه زمانی که تو شارژه اصلا تاخیر نداره و به محض زدن هوم یا کلید پاور روشن می شه !
                    الان هم صدای قفل کردن بدون تاخیر پخش می شه و به محض زدن کلید پاور
                    من هم فکر نکنم ربطی به سنسوره داشته باشه
                    ویرایش توسط sam_fisher : https://i-phone.ir/forums/member/46713-sam_fisher در ساعت 14-11-2011, 02:40 PM

نظر

• من یه گوشی 3gs رو آپگریت کردم به 5.1 اما نمیدونستم گوشی لاک هست ، آنتنش نیومد حالا برش گردوندم به 4.1 اما همچنان آنتن نمیاد چی کار باید بکنم؟

نظر

• دوستان ایا این فرم ور جلبریک میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط silentmob73 نمایش پست ها
                          دوستان ایا این فرم ور جلبریک میشه ؟
                          بله دوست عزيز ميشه ولي به صورت تتر
                          در قسمت آموزش جيلبرك انجمن نيز موجود هستش ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط aligh662000 نمایش پست ها
                            من یه گوشی 3gs رو آپگریت کردم به 5.1 اما نمیدونستم گوشی لاک هست ، آنتنش نیومد حالا برش گردوندم به 4.1 اما همچنان آنتن نمیاد چی کار باید بکنم؟
                            فکر کنم بیس باند گوشیت اپدیت شده
                            من که راهی بلد نیستم بیس باند رو دانگرید کنم

نظر

فکر کنم بیس باند گوشیت اپدیت شده
                              من که راهی بلد نیستم بیس باند رو دانگرید کنم
                              آره آپدیت شده.
                              یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aligh662000 نمایش پست ها
                                آره آپدیت شده.
                                یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟
                                راهی بلد نیستم که بیس باند رو دانگرید کنیم نمی دنم شاید راهی باشه
                                اگه راهی نباشه فقط باید صبر کنی و منتظر هکر ها باشی

نظر

صبر کنید ..
                                X