اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bleu2u4u نمایش پست ها
    دوستان منی که ایپد 2 دارم میتونم به 5.0.1 اپدیت کنم و بعد به 4.3.3 دانگرید کنم؟
    بعد از اون چی برگشتن به 5.0.1 ممکنه؟
    سلام
    در صورت save بودن shsh ورژن مربوطه بله ميتونيد.
    در صورتى كه 5.0.1 اخرين ورژن باشه بله ميتونيد.
    نكته: در حال حاضر فعلا نميشه shsh ورژن 5 و ورژن هاى بالاى ios رو save كرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
      سلام
      در صورت save بودن shsh ورژن مربوطه بله ميتونيد.
      در صورتى كه 5.0.1 اخرين ورژن باشه بله ميتونيد.
      نكته: در حال حاضر فعلا نميشه shsh ورژن 5 و ورژن هاى بالاى ios رو save كرد.
      دوست عزیز، نوشتید که نمیشه اس اچ اس اچ ورژن ۵ و ۵.۰.۱ رو سیو کرد، ولی iSHSHit این کار رو می کنه. شاید بهتر باشه بگیم نمیشه از این اس اچ اس اچ های سیو شده برای ریستور استفاده کرد. منظورتون اینه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
        دوست عزیز، نوشتید که نمیشه اس اچ اس اچ ورژن ۵ و ۵.۰.۱ رو سیو کرد، ولی ishshit این کار رو می کنه. شاید بهتر باشه بگیم نمیشه از این اس اچ اس اچ های سیو شده برای ریستور استفاده کرد. منظورتون اینه؟
        بله دقيقا - ممنون كه مطلب رو بهتر بيان كرديد.

نظر

• این حرف یعنی اینکه ما ایپد 2 دارها هنوز باید صبر کنیم برای اپدیت به ورژن بالاتر؟(چون نمیشه ریستور کرد)

نظر

این حرف یعنی اینکه ما ایپد 2 دارها هنوز باید صبر کنیم برای اپدیت به ورژن بالاتر؟(چون نمیشه ریستور کرد)
            یعنی اگه حالا روی ورژن ۴.۳.۳ نباشید نمی تونید به ورژن ۴.۳.۳ (که الآن جیل بریک میشه) ریستور کنید، و باید امیدوار باشید اگه قراره جیلبریک جدیدی بیاد، برای ورژن ۵.۰.۱ و بعد بیاد چون به ورژن ۵ هم نمی تونید ریستور کنید.
            اما اگه از من می شنوید دوستان، آیپد ۲ دارها فکر جیلبریک رو حالا حالا ها از سرشون بیرون کنن. با تمام ت**** که بهترین هکرها کردن، فقط یه نابغه به اسم مستعار comex تونست ورژن ۴.۳.۳ رو هک کنه که دیگه تکرار نشد، و اون نابغه می دونید حالا کجاست؟ به استخدام اپل در اومده!

نظر

• من شنیدم اگه به 5.0.1 برید بعد دانگرید کنید به 4.3.3 دیگه نمیشه جیلبریک انتیترش کرد ایا حقیقت داره

نظر

• نوشته اصلی توسط emram120 نمایش پست ها
                من شنیدم اگه به 5.0.1 برید بعد دانگرید کنید به 4.3.3 دیگه نمیشه جیلبریک انتیترش کرد ایا حقیقت داره
                "اگه" بتونید برگردید ۴.۳.۳، حتما جیلبریک هم میشه.

نظر

یعنی اگه حالا روی ورژن ۴.۳.۳ نباشید نمی تونید به ورژن ۴.۳.۳ (که الآن جیل بریک میشه) ریستور کنید، و باید امیدوار باشید اگه قراره جیلبریک جدیدی بیاد، برای ورژن ۵.۰.۱ و بعد بیاد چون به ورژن ۵ هم نمی تونید ریستور کنید.
                  اما اگه از من می شنوید دوستان، آیپد ۲ دارها فکر جیلبریک رو حالا حالا ها از سرشون بیرون کنن. با تمام ت**** که بهترین هکرها کردن، فقط یه نابغه به اسم مستعار comex تونست ورژن ۴.۳.۳ رو هک کنه که دیگه تکرار نشد، و اون نابغه می دونید حالا کجاست؟ به استخدام اپل در اومده!
                  احتمالا باید دعا کنیم تا قبل اومدن 5.0.2 هکرا 5.0.1 رو جیل کنن وگرنه بازم بی استفاده میشه درسته؟
                  چون دیگه حداقل ماها که الان 4.3.3 هستیم نمیتونیم بریم 5.0.1

نظر

احتمالا باید دعا کنیم تا قبل اومدن 5.0.2 هکرا 5.0.1 رو جیل کنن وگرنه بازم بی استفاده میشه درسته؟
                    چون دیگه حداقل ماها که الان 4.3.3 هستیم نمیتونیم بریم 5.0.1
                    شما اگه تو ۴.۳.۳ هستین خوب جایی نشستین، تکون نخورین!

نظر

• ولی یجورایی حس از دنیا عقب بودن به ادم دست میده!!!

نظر

• عزیز لذت کار کردن با 5.0 فقط 10 دقیقه س.

نظر

• بچه ها دو تا سوال.
                          1.من که الان ورژن 4.3.3 هستم چطوری بفهمم که shsh قبلا گرفتم یا نه.(چون شک دارم)
                          2.اگه shsh نداشته باشم چی کار کنم؟چون گوشیم حتما باید ریستور شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                            بچه ها دو تا سوال.
                            1.من که الان ورژن 4.3.3 هستم چطوری بفهمم که shsh قبلا گرفتم یا نه.(چون شک دارم)
                            2.اگه shsh نداشته باشم چی کار کنم؟چون گوشیم حتما باید ریستور شه.
                            از تاینی آمبرلا استفاده کنید تا ببینید اس اچ اس اچ کدوم ورژنها رو دارید. البته چون الآن تو ۴.۳.۳ هستید می تونید با آیفیث همین الآن هم اس اچ اس اچ تون رو بگیرید. این کار رو بکنید، همین امروز!
                            ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 03-12-2011, 11:19 AM

نظر

از تاینی آمبرلا استفاده کنید تا ببینید اس اچ اس اچ کدوم ورژنها رو دارید. البته چون الآن تو ۴.۳.۳ هستید می تونید با آیفیث همین الآن هم اس اچ اس اچ تون رو بگیرید. این کار رو بکنید، همین امروز!
                              میشه بگین این آموزش آیفیث رو از کجا میتونم ببینم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                                میشه بگین این آموزش آیفیث رو از کجا میتونم ببینم؟
                                تو همین فورم چند جا مطرح شده. براتون پ خ هم کردم.

نظر

صبر کنید ..
                                X