اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حلهاي كلي براي رفع error هاي Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [IMG][/IMG]

سلام سیدیا این ارور و میده ره حلش چیه؟؟
    بد از پاک کردن توییک smart search از برنامه ripbig boss این مشکل بوجود اومد

عذر میخوام سایز تصویر بیشا از حد بزرگه
    ویرایش توسط sam_ : https://i-phone.ir/forums/member/95771-sam_ در ساعت 11-09-2014, 11:49 PM

نظر

• هیشکی نیس راهنماییمون کنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• رفع ارور از ساديا

سلام
        ممنون ميشم اگه بفرماييد اين ارور رو چطور درست کنم

.

نظر

• مشکل از اینترنت گوشی میتونه باشه. سیدیا رو ببندید و دوباره باز کنید و اجازه بدید کاملا لود بشه بعد امتحان کنید.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• ايراد داره نشد نت وصل هست

نظر

• نوشته اصلی توسط preux نمایش پست ها
              ايراد داره نشد نت وصل هست
              یه عکس از سورس هاتون بذارید...
              احتمال خیلی زیاد باید برخی سورس هایی که نیاز ندارید را پاک کنید و سپس سیدیا را رفرش کنید تا مشکلتون حل بشه...
              بهر حال یه عکس از سورس هایی که اد کردید بذارید بهتون بگم احتمال خیلی قوی مشکل از کجاست...

نظر

• سلام من هر توییکی که میخوام نصب کنم این ارور رو میده و از سیدیا خارج میشه ؟ مشکل از کجاست ؟ http://www.axgig.com/images/55698880331261955976.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط peymanjm نمایش پست ها
                  سلام من هر توییکی که میخوام نصب کنم این ارور رو میده و از سیدیا خارج میشه ؟ مشکل از کجاست ؟ http://www.axgig.com/images/55698880331261955976.jpg
                  از قند شکن استفاده کن

نظر

• بازم نشد که !

نظر

• با سلام
                      من جیلبریک کردم و چند سورس نصب کردم بعضی وقتها آیپد هنک میکنه روی برنامه ها کلیک میکنم اجرا نمیشن باید صفحه رو باز بسته کنم با کلیدش تا درست بشه مشکل از کجاست؟ البته چند برنامه مثل cydiaenable و cydiadown نصب کردم . خیلی زیاد پیش میاد. دستگاهم مینی رتیناس . بسیار ممنون

نظر

• دوستان از کجا میتونم "توییک های اورجینال" خریداری شده برای گوشی رو ببینم
                        میخوام ببین تو این توییک هایی که تو سیدیا نصبه کدومشون اورجیناله و خریداری شده(گوشی از اول دست خودم نبوده)

نظر

• تویکی که در توضیحاتش نوشته officialy purchased یعنی خریداری شده.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                            دوستان صاحب قبلی گوشی این توییک رو به قیمت 10.000 تومان خریداری کرده
                            dock & roll
                            هرچی تو اینترنت در مورد این توییک گشتم چیزی پیدا نکردم
                            میشه بگین کارایی این توییک چیه؟

نظر

• سلاممن سایدیام تو ریمو برنامه ها ش ارور میده اصن نمیدونم چیکارکنم این راههایی که شما گفتین بلد نیستم گوشیم 5s 32بعد نصب bitsmsاز سایدیا این مدلی شده کمکم کنین

نظر

• سلام

سایدیا بعد از اپدیت کلش میپره بیرون رو گوشیم ترمینالم ندارم میتونید کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X