اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حلهاي كلي براي رفع error هاي Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من یک گوشی دستم هست که وقتی روشنش میکنی توی نوار افزار بالا exit safe mode میاد اگر بخواهی وارذ سیدیا شدی توی پوشه هیچ برنامه ای نیست برای حذف کردن

نظر

• نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
      سلام من یک گوشی دستم هست که وقتی روشنش میکنی توی نوار افزار بالا exit safe mode میاد اگر بخواهی وارذ سیدیا شدی توی پوشه هیچ برنامه ای نیست برای حذف کردن
      سلام .(ریسیت کن)احتمالا برنامه ای از سیدیا نصب کردی که سازگاری ندارد،حذف کنی درست میشه،

نظر

• سلااام آقا خواهشا کمک کنید
        من میخوام روی آیفون 4s با ios 6.0.1 برنامه ایر بلو رو نصب کنم داخل سیدیا وقتی میخوام در manage accont وارد sign in with google بشم اصلا وارد نمیشه مشکل از کجاست-؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        با گوشی دیگه امتحان کردم رفت
        خواهشا کمک کنید

نظر

• سلام من میخام برنامه نصب کنم ارور : Operation timed Out میده لطفاً کمکم کنید با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط samisamuel نمایش پست ها
            سلااام آقا خواهشا کمک کنید
            من میخوام روی آیفون 4s با ios 6.0.1 برنامه ایر بلو رو نصب کنم داخل سیدیا وقتی میخوام در manage accont وارد sign in with google بشم اصلا وارد نمیشه مشکل از کجاست-؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            با گوشی دیگه امتحان کردم رفت
            خواهشا کمک کنید
            تغییر آی پی بده ببین درست میشه؟

نظر

• سلام دوستان محترم.
              من یه ارور دارم داخل سیدیا در عکس زیر می تونید ببینید:

البت ایراد اساسی همون sub-process/usr.....
              ولیکن چون این ایراد داخل سیدیا هست وبا نصبafc2add ههم اون پیغام sub-process.....میده و نمیزاره دسترسی به فایل های سیستمی داشته باشم؟
              ویرایش توسط barselo_sa : https://i-phone.ir/forums/member/72745-barselo_sa در ساعت 16-06-2013, 05:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط barselo_sa نمایش پست ها
                سلام دوستان محترم.
                من یه ارور دارم داخل سیدیا در عکس زیر می تونید ببینید:

البت ایراد اساسی همون sub-process/usr.....
                ولیکن چون این ایراد داخل سیدیا هست وبا نصبafc2add ههم اون پیغام sub-process.....میده و نمیزاره دسترسی به فایل های سیستمی داشته باشم؟
                دوست گرامی با چیز پی ان امتحان کنید

اگه سورس hackulo رو دارید پاک کنید

نظر

• من دو روزه نمیتونم با ورژن ۷ سورس بیگ بوس رو یه سیدیا اضافه کنم اولش مشکل داشت پاکش کردم الان نصب نمیشه و پیغام میده اکتیو نیست مشکل کجاست

نظر

• سورس بیگ باس که پیشفرض سیدیا هست و خودش نصبه!
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• میدونم نصبه اما ارور میداد پاک کردم حالا نصب نمیشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• با سلام خدمت دوستان، من وقتی میخوام یک سورس رو اد کنم این ارور رو میده ، علت چیه؟؟ و چطور میتونم حلش کنم؟ مرسی

نظر

• با سلام
                          من گوشیم اونم بطور ناگهانی رو حالت لاک هوم موند و باز نمیشد مجبور شدم روشن و خاموشش کنم بعد که روشن شد هیچ اپی نبود جز اپای پیشفرض خودش از حافظه گوشی هیچی کم نشده بود انگار اپا هستن تو گوشی ولی مخفی هستن با سیدیا appsync رو با ری اینستال کردم و بعدش رفرش ولی بازم هیچ تغییری نکرد خیلی از سورس ها رو پاک کردم
                          لطفا راهنماییم کنید چکار کنم

نظر

• خاموش روشن کردید؟ هارد ریست چی؟

Sent from my iPad using Tapatalk
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• خاموش و روشن کردم ولی باز به همون صورته یعنی هیچ برنامه ای نیس در ضمن Cydia رو هم باز میکنه فقط موقه لود شدن آخر سه تا ارور میده
                              هارد رسیت نکردم به هیچ عنوان یعنی با یه بار خاموش و روشن کردن همه برنامه هام مخفی شدن

ویرایش توسط yaser1320 : https://i-phone.ir/forums/member/149558-yaser1320 در ساعت 17-01-2014, 01:17 PM

نظر

• سلام دوستان
                                دستگاه آیپد ۳ خودم رو با آی او اِس ۷.۰.۴ جیلبریک کردم. ولی وقتی میخوام توئیک appsync رو نصب کنم این اِرور رو میده:
                                Size mismatch
                                ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                                X